03 Трав 2016
Травень 2016
03 травня
вівторок
17:00

Конституція Польщі як гарант позитивних змін
тематичне засідання польського клубу «Orzel Biati»
слов’янський центр, 6 поверх

05 травня
п’ятниця
18:30

Війна очима поколінь
ретро-виставка творчих робіт вихованців Дніпропетровської художньої школи №1 до Дня Перемоги у Другій Світовій війні
лекційний зал, 3 поверх

05 травня
четвер
13:30

Кіноклуб DOCUDAYS UA «ПОТЕНЦІАЛ» ГО Громадська палата України
перегляд та обговорення документальних фільмів
соціокультурний центр, 4 поверх

05 травня
четвер
14:00

Школа рукоділля
майстер-клас з виготовлення символу пам’яті – червоного маку
соціокультурний центр, 4 поверх

05 травня
четвер
16:00

День солідарності з народами, що борються проти расової дискримінації
презентація проекту
лекційний зал, 3 поверх

06 травня
п’ятниця
18:30

«HITCH»
клуб англомовного кіно
лекційний зал, 3 поверх

07 травня
субота
12:00

Письменники Франції: брати Гонкур
літературна програма клубу шанувальників прози «Алый парус»
лекційний зал, 3 поверх

07 травня
субота
13:00

«Каліграфія»
майстер-клас від Тараса Макара
соціокультурний центр, 4 поверх

07 травня
субота
17:00

Колисо життєвого балансу. Школа розвитку особистості
майстер-клас
соціокультурний центр, 4 поверх

08 травня
неділя
11:00

Криза та як її прожити
майстер-клас від психотерапевта Андрія Шеніна
соціокультурний центр, 4 поверх

08 травня
неділя
13:00

«Каліграфія»
майстер-клас від Тараса Макара
соціокультурний центр, 4 поверх

08 травня
неділя
14:00

Друга світова війна у пам’яті молодого покоління
презентація книжкової виставки від Тетяни Артеменко
відділ мистецтв, 5 поверх

11 травня
середа
11:00

ARTEMIS FOWL – A TEENAGE CRIMINAL MASTERMIND
презентація книг Й. Колфера від Олени Степанюк
слов’янський центр, 6 поверх

12 травня
четвер
13:00

Соціальна адаптація воїнів АТО в умовах сучасних реалій
семінар
соціокультурний центр, 4 поверх

13 травня
п’ятниця
17:00

«Вигадай мені країну»
перегляд документального фільму з обговоренням
слов’янський центр, 6 поверх

13 травня
п’ятниця
17:30
14 травня
субота
12:00
14 травня
субота
14:00
14 травня
субота
15:00

Клуб «Печворк»
уроки клаптикового шиття
соціокультурний центр, 4 поверх

15 травня
неділя
11:00

Криза та як її прожити
майстер-клас від психотерапевта Андрія Шеніна
соціокультурний центр, 4 поверх

15 травня
неділя
12:00
18 травня
середа
17:00
18 травня
середа
18:00
19 травня
четвер
13:30

Кіноклуб DOCUDEYS UA «Потенціал» ГО Громадська палата України
перегляд та обговорення документальних фільмів
соціокультурний центр, 4 поверх

19 травня
четвер
12:00

Одягни книгу у вишиванку
свято вишиванки

19 травня
четвер
16:00

Міжнародні проекти та можливості
семінар-тренінг
соціокультурний центр, 4 поверх

19 травня
четвер
16:00
19 травня
четвер
17:00
20 травня
п’ятниця
12:00
20 травня
п’ятниця
17:00

Невідома Болгарія
віртуальна мандрівка країною
слов’янський центр, 6 поверх

20 травня
п’ятниця
18:30

«FOCUS»
перегляд художнього фільму англійською мовою
лекційний зал, 3 поверх

21 травня
субота
11:00

Україна – це Європа
флешмоб
сквер Героїв Майдану (біля фонтану)

21 травня
субота
12:00

Засідання літературної студії «РАСЦВЕТ»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
лекційний зал, 3 поверх

21 травня
субота
15:00

«За двома зайцями»
вистава театральної студії «Шарм»
лекційний зал, 3 поверх

21 травня
субота
16:00

Засуджені по 58-й …
презентація виставки до дня жертв політрепресій
соціокультурний центр, 4 поверх

21 травня
субота
16:00

День Європи
мультимедійна презентація
соціокультурний центр, 4 поверх

21 травня
субота
17:00

"Перепрошивка"
презентація збірки віршів та каліграм Олена Ольшанської
лекційний зал, 3 поверх

21 травня
субота
17:00

Вільям Шекспір "Дванадцята ніч, або що захочете". Літературно-дискусійний клуб "АНКЛАВ"
обговорення п’єси
соціокультурний центр, 4 поверх

22 травня
неділя
12:00

"Творим красоту сами"
презентація книги Зінаїди Кукіної
лекційний зал, 3 поверх

24 травня
вівторок
14:00

Школа рукоділля
заняття з квілінгу
соціокультурний центр, 4 поверх

25 травня
середа
16:00

"Приключения Пусяки Сани"
презентація книги дніпропетровської письменниці і журналістки Тамари Нестеренко
лекційний зал, 3 поверх

26 травня
четвер
09:00 - 12:00

Прийом громадян з правових питань
перегляд та обговорення документальних фільмів
соціокультурний центр, 4 поверх

26 травня
четвер
10:00

Шукаємо роботу разом. Центр зайнятості
ярмарок вакансій
лекційний зал, 3 поверх

27 травня
п’ятниця
17:30
28 травня
субота
12:00

Творці Перемоги. Регіональна спілка письменників Придніпров’я
літературно-музична програма до Дня Перемоги
лекційний зал, 3 поверх

28 травня
субота
12:30
28 травня
субота
13:00
28 травня
субота
16:00

KAROL. CZLOWIEK, KTORY ZOSTAL PAPIEZEM
перегляд та обговорення фільму
слов’янський центр, 6 поверх

29 травня
неділя
11:00

Криза та як її прожити
майстер-клас від психотерапевта Андрія Шеніна
соціокультурний центр, 4 поверх

29 травня
неділя
11:30
щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

щовівторка
15:00

Фольклорний клуб «Белорускія вечорки»
слов’янський центр, 6 поверх

щовівторка
18:00

Клуб «Сімейний ресурс»
психологічна консультація для сімей військових
лекційний зал, 3 поверх

щосереди
12:00

Астрологія від А до Я
пізнавальна година
соціокультурний центр, 4 поверх

щочетверга
16:00

Астрологія від А до Я
пізнавальна година
соціокультурний центр, 4 поверх

щочетверга
18:00

Клуб ветеранів АТО «Легіон»
психологічні консультації
соціокультурний центр, 4 поверх

щоп’ятниці
15:00

Лідерська програма для молоді «Школа життя»
лідерський курс
лекційний зал, 3 поверх

щоп’ятниці
16:00

Курси підготовки до ЗНО з англійської мови для дітей-переселенців
відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щосуботи
11:00

Курси підготовки до ЗНО з української мови
соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
13:30

Фольклорний клуб «Белорускія вечорки»
слов’янський центр, 6 поверх

щосуботи
15:00

Клуб Айкідо в Дніпропетровській центральній міській бібліотеці - лекція
соціокультурний центр, 6 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Перегляд нових надходжень
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Виставка репродукцій картин М.І.Сапожникова
відділ мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

«Безсмертя хоробрих, яке кличе на подвиг живих»
ретро-виставка творчих робіт випусників художньої школи №1 з 05.05.2016 по 10.05.2016
соціокультурний центр, 4 поверх