01 Лют 2017
Лютий 2017
2 лютого
четвер
18:30

Ткане диво Вірменії
Презентація виставки килимів ручного ткацтва Сейрана Алавердяна
слов’янський центр, 6 поверх

4 лютого
субота
12:00

Зимова казка на природі
Презентація фото-відео виставки
соціокультурний центр, 4 поверх

4 лютого
субота
12:00

Засідання літературної студії прози «Алые паруса»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
лекційний зал, 3 поверх

4 лютого
субота
15:00

Академічний, естрадний та джазовий вокал. Спільне та відмінності
Проект «Студентська філармонія в бібліотеці»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

5 лютого
неділя
11:30

Біблейські сюжети в мистецтві
Презентація книжкової виставки від Тетяни Артеменко
лекційний зал, 3 поверх

5 лютого
неділя
12:00

Поетичне осмислення біблійних сюжетів в живописі
Літературно-художній цикл
Лекція від Людмили Некрасовської
лекційний зал, 3 поверх

5 лютого
неділя
14:00

«Я Малала»
Фундація регіональних ініциатив
Перегляд та обговорення фільму
соціокультурний центр, 4 поверх

7 лютого
вівторок
15:00

Сувенір із газетних трубочок
Майстер-клас від майстрині Руфіни Яровіт
соціокультурний центр, 4 поверх

7 лютого
віторок
17:00

Законодавство України про комунальні послуги
Лекція
лекційний зал, 3 поверх

7 лютого
вівторок
18:00

2017 – рік корінних змін у пенсійній системі України
Лекторій «Ваша пенсія» від фінансового консультанта Ірини Писарєвой
соціокультурний центр, 4 поверх

7 лютого
вівторок
17:30

Дискусійний кіноклуб
Творча вітальня «Зелена лампа»
Перегляд та обговорення фільму
соціокультурний центр, 4 поверх

8 лютого
середа
15:00

Клуб корисного кіно
Цикл «Згадуємо великих»
Художник Тетяна Яблонська
відділ мистецтв, 5 поверх

8 лютого
середа
17:00

Сила емоцій і якість життя
Проект «Психологічна просвіта громадськості»
Лекцію читає Наталія Шахрозан, магістр психологіі, психолог-консультант, голова ГО «Життєстійкість»
лекційний зал, 3 поверх

10 лютого
п’ятниця
15:30
11 лютого
субота
12:00

«Погиб поэт – невольник чести»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Літературна година
лекційний зал, 3 поверх

11 лютого
субота
13:00
11 лютого
субота
15:00

Оркестрові духові та ударні інструменти
Проект «Студентська філармонія в бібліотеці»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

11 лютого
субота
15:00

Печворк
Уроки клаптикового шиття
відділ мистецтв, 5 поверх

11 лютого
субота
16:00

Поводир, або квіти мають очі
Кіноклуб «Моя Україна»
Перегляд та обговорення фільму від реж. О. Саніна
слов’янський центр, 6 поверх

12 лютого
неділя
12:00

Прийоми словесної імпровізації
Фундація регіональних ініціатив
Тренінг з ораторського мистецтва
лекційний зал, 3 поверх

12 лютого
неділя
12:00

«Форум-13»
Вручення літературної премії «Читацький вердикт»
Презентація альманаху
відділ мистецтв, 5 поверх

14 лютого
вівторок
15:00

Сувенір із газетних трубочок
Майстер-клас від майстрині Руфіни Яровіт
соціокультурний центр, 4 поверх

15 лютого
середа
15:00

Декупаж
Майстер-клас від майстрині Антоніни Куманьовой
соціокультурний центр, 4 поверх

15 лютого
середа
17:00
15 лютого
середа
18:00

Клуб небайдужих батьків
Творча вітальня «Зелена лампа»
Лекція
соціокультурний центр, 4 поверх

16 лютого
четвер
16:00
17 лютого
п’ятниця
16:00

Революція сто років тому: лютнева революція у Катеринославі
Лекторій «Цікаве про рідний край»
Краєзнавча мандрівка з Максимом Кавуном
соціокультурний центр, 4 поверх

17 лютого
п’ятниця
17:30

Сучасна література близького сходу
Літературна подорож від Аліни Солнишкіної
слов’янський центр, 6 поверх

18 лютого
субота
12:00

Корейська традиційна медицина
Семінар
слов’янський центр, 6 поверх

18 лютого
субота
12:00

Засідання літературної студії «Розквіт»
Регіональна студія письменників Придніпров’я
лекційний зал, 3 поверх

18 лютого
субота
15:00

Загальне фортепіано
Проект «Студентська філармонія в Центральній бібліотеці»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

18 лютого
субота
16:00

«Сім воронів»
Кіноклуб «Шедеври слов’янського кіно»
Перегляд та обговорення фільму від реж. Л. Ража, Чехія
слов’янський центр, 6 поверх

19 лютого
неділя
12:00

Школа твого розвитку
Фундація регіональних ініціатив
Тренінги
лекційний зал, 3 поверх

19 лютого
неділя
13:00

Урок малювання «Фрукти»
Хобі-група «Натхнення»
Майстер-клас
відділ мистецтв, 5 поверх

19 лютого
неділя
14:30

The Exciting Streets of Barcelona
English movie club
Перегляд та обговорення англомовного фільму
слов’янський центр, 6 поверх

21 лютого
вівторок
14:00

Особистості
Презентація циклу книжкових виставок від Валерії Багаєвої
соціокультурний центр, 4 поверх

21 лютого
вівторок
18:00

Творча вітальня «Зелена лампа»
Лекція
соціокультурний центр, 4 поверх

21 лютого
вівторок
18:00

2017 – рік корінних змін у пенсійній системі України
Лекторій «Ваша пенсія» від фінансового консультанта Ірини Писарєвой
соціокультурний центр, 4 поверх

22 лютого
середа
15:00

Клуб документального кіно
ГО Громадська палата України
Перегляд та обговорення фільму
соціокультурний центр, 4 поверх

22 лютого
середа
17:00

Поствалентинка. Емоційна залежність між чоловіком і жінкою
Проект «Психологічна просвіта громадськості»
Лекцію читає Наталія Шахрозан, магістр психологіі, психолог-консультант, голова ГО «Життєстійкість»
лекційний зал, 3 поверх

23 лютого
четвер
13:30

Скарби України
Культурологічна година для підлітків
слов’янський центр, 6 поверх

24 лютого
п’ятниця
13:00

Знання, думки та уява Віктора Гюго
Огляд книжкової виставки від Олени Петренко
зал художньої літератури (абонемент), 1 поверх

24 лютого
п’ятниця
15:00
24 лютого
п’ятниця
18:00

Жертва. Жертовність. Кохання
Творча вітальня «Зелена лампа»
Екскурсійний лекторій
лекційний зал, 3 поверх

25 лютого
субота
12:00

«Сили творчості»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Презентація колективної збірки
лекційний зал, 3 поверх

25 лютого
субота
12:00

Масляну зустрічаємо – в бібліотеку закликаємо!
Народознавчий фуршет
зал художньої літератури (абонемент), 1 поверх

25 лютого
субота
15:00

«Ниточкою золотою» ведуча Наталія Бобко
Літературно-музичний вечір пам’яті Володимира Ткача
лекційний зал, 3 поверх

25 лютого
субота
16:00

«Stara basn»
Кіноклуб «Kino polskie»
Перегляд та обговорення фільму польською мовою від реж. Е. Hoffman
слов’янський центр, 6 поверх

26 лютого
неділя
12:00

Я флейта цілющого слова
Музично-поетична програма поета Владислава Власенка
відділ мистецтв, 5 поверх

26 лютого
неділя
13:00

«На кордоні любові»
Презентація збірки творів фіналістів конкурсу «Літературна надія Дніпра – 2015»
лекційний зал, 3 поверх

28 лютого
вівторок
13:30
28 лютого
вівторок
17:00

Законодавство України про комунальні послуги
Лекція
лекційний зал, 3 поверх

щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

щопонеділка
19:00

Курси української мови для читачів бібліотеки
лекційний зал, 3 поверх

щовівторока
14:00-17:30

Безоплатна правова допомога населенню, яке потерпіло від конфлікту
Данська рада у справах біженців. Юридичні консультації
соціокультурний центр, 4 поверх

3-й вівторок місяця
14:00-17:00

Правова громадська приймальня
Безкоштовні юридичні консультації фахівців Головного управління юстиції в Дніпропетровській області
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

щовівторка
17:00

Польський клуб "Orzel bialy"
слов’янський центр, 6 поверх

щовівторка
12:00

Астрологія від А до Я
пізнавальна година
соціокультурний центр, 4 поверх

щовіторка
19:00

Курси української мови для читачів бібліотеки
курси
відділ мистецтв, 5 поверх

1-й та 2-й вівторок місяця
15:00

Школа рукоділля
Творчі майстер-класи від Руфіни Яровіт
соціокультурний центр, 4 поверх

1-а та 4-а середа місяця
18:00

Лекторій «Ваша пенсія»
Консультації по оновленій пенсійній системі України для тих, хто цікавиться своїм майбутнім
соціокультурний центр, 4 поверх

щосереди
12:00

Астрологія від А до Я
пізнавальна година
соціокультурний центр, 4 поверх

щосереди
17:00

Лекторій «Психологічна просвіта громадськості»
лекція від магістра психологіі, психолога-консультанта, голови ГО «Життєстійкість» Наталії Шахрозан
лекційний зал, 3 поверх

щосереди
17:00

Польський клуб "Orzel bialy"
слов’янський центр, 6 поверх

щосереди
16:30

Фольклорний клуб «Белорускія вечорки»
слов’янський центр, 6 поверх

щочетверга
18:30

Лекторій "Велотуризм"
Лекції від майстра спорту Олексія Пантюшкова
соціокультурний центр, 4 поверх

щочетверга
19:00

Курси української мови для читачів бібліотеки
курси
відділ мистецтв, 5 поверх

щоп’ятниці
15:00

Школа життя. ГО «Єдиний простір»
лідерська програма для молоді
лекційний зал, 3 поверх

щосуботи
13:00

Курси підготовки до ЗНО з історії
курси
соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
13:30

Фольклорний клуб «Белорускія вечорки»
слов’янський центр, 6 поверх

щосуботи
14:30

Курси підготовки до ЗНО з української мови та літератури
курси
соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
15:00

Клуб "Айкідо"
Перегляд та обговорення бойових мистецтв
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Галерея видатних діячів Катеринослава
Фотовиставка
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

Протягом місяця

Правові орієнтири суспільства
виставка-адвайзер
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

Протягом місяця

Перегляд нових надходжень
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Зимова казка на природі
фото-відео виставка
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Барви Дніпра
Виставка художніх робіт студентів ДНУ
до 15 лютого
відділ мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

Ткане диво Вірменії
Виставка килимів ручного ткацтва Сейрана Алавердяна
слов’янський центр, 6 поверх

Протягом місяця

ILLUSTRATIONS – 2016
виставка творчих робіт учасників міжнародного дизайнерського конкурсу COW – 2016
всі поверхи бібліотеки

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52