01 Бер 2017
Березень 2017
4 березня
субота
12:00

Жорж Сіменон: Письменник детективного жанру
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Літературна програма
лекційний зал, 3 поверх

4 березня
субота
15:00

Вес Монтгомері. Життєвий та творчий шлях
Проект «Студентська філармонія в бібліотеці»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

5 березня
неділя
11:00

«Всё лишнее – детям» влияние детство на всю оставшуюся жизнь
Майстер-клас з психології від психолога, психотерапевта, члена Української спілки психотерапевтів Андрія Шеніна
соціокультурний центр, 4 поверх

5 березня
неділя
12:00

Управління людьми без слів
Фундація регіональних ініціатив (ФРІ)
Проект «Школа твого розвитку». Тренінг
лекційний зал, 3 поверх

5 березня
неділя
14:30

…Прекрасний жіночій образ
Презентація книжкової виставки від Тетяни Артеменко
лекційний зал, 3 поверх

5 березня
неділя
15:00

И букет подснежников милой подарю...
Авторська програма В. Лукьяненко
Літературно-музична програма до свята 8 березня
лекційний зал, 3 поверх

5 березня
неділя
16:00
7 березня
вівторок
18:00

2017 рік корінних змін у пенсійній системі України
Лекторій «Ваша пенсія»
Лекція від фінансового консультанту Ірини Писарєвой
соціокультурний центр, 4 поверх

9 березня
четвер
17:30

Присвята Тарасу Шевченку
ГО «День культури світу»
Літературно-музична програма
відділ мистецтв, 5 поверх

11 березня
субота
12:00

Любая женщина – загадка
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Літературна програма до свята 8 березня
лекційний зал, 3 поверх

11 березня
субота
16:00

Мамай
Кіноклуб «Моя Україна»
Перегляд та обговорення фільму реж. О. Санін
слов’янський центр, 6 поверх

11 березня
субота
16:00

«Чевенгур» Андрія Платонова
Літературно-дискусійний клуб «Анклав»
Обговорення книги
соціокультурний центр, 4 поверх

12 березня
неділя
12:00

Майстри української естрадної пісні
Літературно-музична програма Світлани Кириченко
лекційний зал, 3 поверх

12 березня
неділя
13:00
12 березня
неділя
14:00

«На перекрестке творчества»
Презентація художньої виставки студентки ДНУ Євгенії Василиненко
відділ мистецтв, 5 поверх

12 березня
неділя
16:00

Хорошие дети плохих родителей
Презентація книги Анастасії Кривогуз
лекційний зал, 3 поверх

14 березня
вівторок
15:00
14 березня
вівторок
16:00
14 березня
вівторок
17:30

Дискусійний кіноклуб
Творча вітальня «Зелена лампа»
Перегляд та обговорення фільму
соціокультурний центр, 4 поверх

15 березня
середа
15:00

Декупаж
Майстер-клас від Антоніни Куманьової
соціокультурний центр, 4 поверх

15 березня
середа
16:00

«Русская игра»
Книга прочитана екраном
Перегляд та обговорення фільму за повістю М. В. Гоголя «Игра»
соціокультурний центр, 4 поверх

15 березня
середа
17:00

Австрійські зустрічі
Літературно-музичний вечір (спільно з Українсько-австрійським товариством)
лекційний зал, 3 поверх

15 березня
середа
18:00

Батьківська середа
Творча вітальня «Зелена лампа»
Клуб для небайдужих батьків
соціокультурний центр, 4 поверх

16 березня
четвер
11:00

Особистості: жінки, що змінили світ; виставка однієї книги
Презентація книжкових виставок
Огляд літератури
лекційний зал, 3 поверх

16 березня
четвер
18:00

Творча вітальня «Зелена лампа»
Лекція
соціокультурний центр, 4 поверх

17 березня
п’ятниця
15:30

«Якби ти знав...»
ГО «День культури світу»
Презентація художньої виставки І. Коваленко присвячена поету І. Франко
відділ мистецтв, 5 поверх

17 березня
п’ятниця
17:00
18 березня
субота
12:00

Засідання літературної студії «Розквіт»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Літературна програма
відділ мистецтв, 5 поверх

18 березня
субота
15:00

Концерт студентів кафедри Академічний спів
Проект «Студентська філармонія в бібліотеці»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

18 березня
субота
16:00

Червона вантажівка сірого кольору
Кіноклуб «Шедеври слов’янського кіно»
Перегляд та обговорення фільму реж. С. Колевіч, Німеччина, Сербія, Словенія
слов’янський центр, 6 поверх

18 березня
субота
17:30

«Словесный кристалл»
Творчий вечір поета Віталія Ковальчука
лекційний зал, 3 поверх

19 березня
неділя
11:00

«Всё лишнее – детям» влияние детство на всю оставшуюся жизнь
Майстер-клас з психології від психолога, психотерапевта, члена Української спілки психотерапевтів Андрія Шеніна
соціокультурний центр, 4 поверх

19 березня
неділя
12:00

Все возратится на круги своя...
Творчий вечір Тетяни Попової
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

19 березня
неділя
14:00

Присвята Г. С. Сковороді (до 295-річчя з Дня народження)
Проект «Мир через культуру»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

19 березня
неділя
15:00
19 березня
неділя
15:00

Григорій Сковорода
ГО «День культури світу»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

21 березня
14:00-17:00

Правова громадська приймальня
Безкоштовні юридичні консультації фахівців Головного управління юстиції в Дніпропетровській області
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

21 березня
вівторок
18:00
21 березня
вівторок
18:00

2017 рік корінних змін у пенсійній системі України
Лекторій «Ваша пенсія»
Лекція від фінансового консультанту Ірини Писарєвої
соціокультурний центр, 4 поверх

22 березня
середа
17:00
22 березня
середа
18:00

Творча вітальня «Зелена лампа»
Лекція
лекційний зал, 3 поверх

23 березня
четвер
17:00

Лекторій «Світ науки»
ГО «Відкрите знання»
Лекція
лекційний зал, 3 поверх

23 березня
четвер
17:00
24 березня
п’ятниця
17:30

Концерт фортепіанної музики
Гліб Адлуцький та його учні
Літературно-музична програма
відділ мистецтв, 5 поверх

25 березня
субота
14:00

#вишивальниці_зрозуміють
Майстер-клас
Зустріч майстрів вишивання
відділ мистецтв, 5 поверх

25 березня
субота
15:00

Весна в любую погоду
Творчий вечір Тетяни Вечірко
Літературна програма
лекційний зал, 3 поверх

25 березня
субота
16:00

«PAN TADEUSZ»
Кіноклуб «KINO POLSKIE». Центр польської культури ім. К. Войтили
Перегляд та обговорення фільму реж. A. Wajda
слов’янський центр, 6 поверх

26 березня
неділя
12:00

Пісні Арно Бабаджаняна
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

з 29 березня по 4 квітня
10:00

Всесвіт цікавих книжок
До Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги
Літературні подорожі
відділ художньої літератури, 1 поверх

29 березня
середа
17:00

Відчувати радість
Лекція з психології від Наталії Шахрозан
лекційний зал, 3 поверх

31 березня
п’ятниця
13:00

Подорож в країну дитинства
До 135-річчя з Дня народження К. Чуковського
Огляд літератури
відділ художньої літератури, 1 поверх

31 березня
п’ятниця
16:00
щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

щопонеділка
19:00

Курси української мови для читачів бібліотеки
Курси
лекційний зал, 3 поверх

щовівторка
12:00

Астрологія від А до Я
Пізнавальна година
відділ мистецтв, 5 поверх

щовівторока
14:00-17:30

Безоплатна правова допомога населенню, яке потерпіло від конфлікту
Данська рада у справах біженців
Юридичні консультації
соціокультурний центр, 4 поверх

2-й та 4-й вівторок
17:00

Законодавство України по комунальним послугам. Правове навчання
Правова громада Дніпра
Лекція
лекційний зал, 3 поверх

щовівторка
19:00

Курси української мови для читачів бібліотеки
Курси
відділ мистецтв, 5 поверх

1-й та 2-й вівторок місяця
15:00

Школа рукоділля
Творчі майстер-класи від Руфіни Яровіт
соціокультурний центр, 4 поверх

1-й та 4-й вівторок місяця
18:00

Лекторій «Ваша пенсія»
Консультації по оновленій пенсійній системі України для тих, хто цікавиться своїм майбутнім
соціокультурний центр, 4 поверх

щосереди
12:00

Астрологія від А до Я
Пізнавальна година
відділ мистецтв, 5 поверх

щочетверга
18:30

Лекторій «Велотуризм»
Лекції від майстра спорту Олексія Пантюшкова
соціокультурний центр, 4 поверх

щочетверга
19:00

Курси української мови для читачів бібліотеки
Курси
відділ мистецтв, 5 поверх

щоп’ятниці
15:00

Школа життя. ГО
«Єдиний простір»
лідерська програма для молоді
лекційний зал, 3 поверх

щосуботи
13:00

Курси підготовки до ЗНО з історії
курси
соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
13:30

Фольклорний клуб «Белорускія вечорки»
слов’янський центр, 6 поверх

щосуботи
14:30

Курси підготовки до ЗНО з української мови та літератури
курси
соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
15:00

Клуб «Айкідо»
Перегляд та обговорення бойових мистецтв
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Перегляд нових надходжень
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

На кордоні любові
Виставка ілюстрацій до літературної збірки (26.02 – 02.03)
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Легенди Придніпров’я
Виставка Дитячих ілюстрацій до книг Еліни Заржицької (07.03 – 19.03)
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Чарівне місто над Дніпром
Виставка ілюстрацій Театрально-художнього коледжу
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

На перекрестке творчества
Виставка художніх робіт студентки ДНУ Василинеко Євгенії
відділ мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

Виставка художніх робіт І. М. Коваленка
з 21 березня
відділ мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

ILLUSTRATIONS – 2016
виставка творчих робіт учасників міжнародного дизайнерського конкурсу COW – 2016
всі поверхи бібліотеки

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52