01 Квіт 2017
Квітень 2017
1 квітня
субота
12:00

Джон Стейнбек: майстер американської прози
Клуб любителів прози «Алые паруса»
Літературна програма
лекційний зал, 3 поверх

1 квітня
субота
12:00
1 квітня
субота
15:00

Домра в сучасній музиці
Проект «Студентська філармонія в бібліотеці»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

1 квітня
субота
18:00

Добровольці божої чоти
Перегляд фільму
лекційний зал, 3 поверх

2 квітня
неділя
13:00

Урок малювання «Фрукти»
Хобі-група «Натхнення»
Майстер-клас
відділ мистецтв, 5 поверх

2 квітня
неділя
14:00

Новий Заповіт у мистецтві
Презентація книжкової виставки від Тетяни Артеменко
відділ мистецтв, 5 поверх

4 квітня
вівторок
15:00

Сувенір із газетних трубочок
Школа рукоділля
Творчий майстер-клас від Руфіни Яровіт
соціокультурний центр, 4 поверх

4 квітня
вівторок
18:00

2017 рік корінних змін у пенсійній системі України
Лекторій «Ваша пенсія»
Лекція від фінансового консультанту Ірини Писарєвої
соціокультурний центр, 4 поверх

5 квітня
середа
17:00

Емоційна близькість - ключова потреба людини
Лекторій «Психологічна просвіта громадськості»
Лекція від психолога Наталії Шахрозан
соціокультурний центр, 4 поверх

5 квітня
середа
19:00

Забудь-річка
Презентація книги Братів Капранових
Лекція
лекційний зал, 3 поверх

7 квітня
п’ятниця
18:00
8 квітня
субота
12:00

Кто слышит вещий голос духа!
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Літературно-музична програма
відділ мистецтв, 5 поверх

8 квітня
субота
15:00

Печворк
Клаптиковий клуб для рукодільниць
відділ мистецтв, 5 поверх

8 квітня
субота
16:00

Молитва за Гетьмана Мазепу
Кіноклуб «Моя Україна»
Перегляд та обговорення фільму
відділ мистецтв, 5 поверх

9 квітня
неділя
13:00

Камерна музика у бібліотеці
Дніпровська академія музики ім. М. І. Глінки
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

9 квітня
неділя
15:00
11 квітня
вівторок
15:00

Сувенір із газетних трубочок
Школа рукоділля
Творчий майстер-клас від Руфіни Яровіт
соціокультурний центр, 4 поверх

11 квітня
вівторок
17:00
12 квітня
середа
17:00

Як вибудовувати особистісні кордони
Лекторій «Психологічна просвіта громадськості»
Лекція від психолога Наталії Шахрозан
лекційний зал, 3 поверх

15 квітня
субота
12:00

Засідання літературної студії «Розквіт»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Літературна програма
відділ мистецтв, 5 поверх

15 квітня
субота
15:00
18 квітня
вівторок
14:00-17:00

Правова громадська приймальня
Безкоштовні юридичні консультації фахівців Головного управління юстиції в Дніпропетровській області
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

18 квітня
вівторок
16:00

Як шли кумири: Георгій Віцин
До 110-річчя від Дня народження актора
Документальний кінопоказ
соціокультурний центр, 4 поверх

18 квітня
вівторок
17:30

«Всё побеждает любовь»
Творча вітальня «Зелена лампа»
Дискусійний кіноклуб
соціокультурний центр, 4 поверх

18 квітня
вівторок
18:00

2017 рік корінних змін у пенсійній системі України
Лекторій «Ваша пенсія»
Лекція від фінансового консультанту Ірини Писарєвої
соціокультурний центр, 4 поверх

19 квітня
середа
15:00

Декупаж
Майстер-клас від Антоніни Куманьової
соціокультурний центр, 4 поверх

19 квітня
середа
17:00

Спілкуватися без насилля
Лекторій «Психологічна просвіта громадськості»
Лекція від психолога Наталії Шахрозан
соціокультурний центр, 4 поверх

19 квітня
середа
17:30

Тиждень австрійського кіно у Дніпрі
Консульство австрійської республіки в Дніпрі
Кінопоказ
лекційний зал, 3 поверх

19 квітня
середа
17:30

Благодарение весны
Концерт у виконанні артистів та солістів Дніпровських театрів та викладачів академії музики ім. М. І. Глінки
відділ мистецтв, 5 поверх

20 квітня
четвер
12:00

Час читати
Промоакція до Міжнародного дня солідарності молоді
Сквер Героїв

20 квітня
четвер
16:00
20 квітня
четвер
17:30

Тиждень австрійського кіно у Дніпрі
Консульство австрійської республіки в Дніпрі
Кінопоказ
лекційний зал, 3 поверх

21 квітня
п’ятниця
12:00

Українська революція
1917-1920 років в Україні
Огляд літератури від Олени Петренко
відділ художньої літератури, 1 поверх

21 квітня
п’ятниця
14:00

PRINTEMPS DE LA POESIE
Альянс франсез в Дніпрі
Свято франкофонії
лекційний зал, 3 поверх

21 квітня
п’ятниця
15:00

Книга-ювіляр Шарлоти Бронте «Джейн Ейр»
Проект «Книга прочитана екраном»
До 140-річчя виходу роману в світі
Перегляд та обговорення фільму
соціокультурний центр, 4 поверх

21 квітня
п’ятниця
17:30

Тиждень австрійського кіно у Дніпрі
Консульство австрійської республіки в Дніпрі
Кінопоказ
лекційний зал, 3 поверх

21 квітня
п’ятниця
18:30

ЭкоМир – Живи ЗдорОво!
Художня виставка «Активний відпочинок на природі»
Нагородження переможців
соціокультурний центр, 4 поверх

22 квітня
субота
12:00

Души прекрасные порывы
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Літературна програма
лекційний зал, 3 поверх

22 квітня
субота
14:30

THE TRANSLATOR
English movie club
Перегляд фільму
слов’янський центр, 6 поверх

22 квітня
субота
17:30

Тиждень австрійського кіно у Дніпрі
Консульство австрійської республіки в Дніпрі
Кінопоказ
лекційний зал, 3 поверх

23 квітня
неділя
12:00

Душа моя живе піснями
Творчий вечір Дніпровського поета Станіслава Грекова
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

23 квітня
неділя
16:00

Тиждень австрійського кіно у Дніпрі
Консульство австрійської республіки в Дніпрі
Кінопоказ
лекційний зал, 3 поверх

25 квітня
вівторок
17:00
25 квітня
вівторок
17:00

О чём поёт душа
Бардклуб
Літературно-музична вітальня
соціокультурний центр, 4 поверх

26 квітня
середа
17:00

Золота середина у стосунках
Лекторій «Психологічна просвіта громадськості»
Лекція від психолога Наталії Шахрозан
лекційний зал, 3 поверх

26 квітня
середа
18:00

«Что такое икона?»
Творча вітальня «Зелена лампа»
Лекція
соціокультурний центр, 4 поверх

27 квітня
четвер
12:00

Митці ХІХ століття: Тарас Шевченко
Культурологічна година від історика, краєзнавця Віктора Єкшова
соціокультурний центр, 4 поверх

27 квітня
четвер
14:00

Звіяна вітром: роман про Маргарет Мітчелл
Кінопоказ
соціокультурний центр, 4 поверх

28 квітня
п’ятниця
12:00

Сім вічних струн в душі моїй співає
До Дня пам’яті української поетеси Гани Світличної
Огляд літератури від Ніни Гриценко та Олени Черепанової
відділ художньої літератури, 1 поверх

28 квітня
п’ятниця
17:30
28 квітня
п’ятниця
18:00

Я, Деніел Блейк
Фундація регіональних ініціатив
Перегляд фільму
соціокультурний центр, 4 поверх

29 квітня
субота
15:00
29 квітня
субота
16:00

CHOPING. PRAGNIENIE MIŁOŚCI
Кіноклуб «Kino Polskie»
Перегляд та обговорення фільму
слов’янський центр, 6 поверх

30 квітня
неділя
12:00

Благадарение весны
ГО «День культури світу»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

30 квітня
неділя
14:00

Мелодії наших сердець
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

30 квітня
неділя
15:00

Літературний клуб «ДОП-PING»
Зустріч молодих літераторів
соціокультурний центр, 4 поверх

щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

щопонеділка
19:00

Курси української мови для читачів бібліотеки
лекційний зал, 3 поверх

щовівторка
12:00

Астрологія від А до Я
Пізнавальна година
відділ мистецтв, 5 поверх

щовівторка
19:00

Курси української мови для читачів бібліотеки
відділ мистецтв, 5 поверх

щосереди
12:00

Астрологія від А до Я
Пізнавальна година
відділ мистецтв, 5 поверх

щочетверга
18:30

Лекторій «Велотуризм»
Лекції від майстра спорту Олексія Пантюшкова
соціокультурний центр, 4 поверх

щочетверга
19:00

Курси української мови для читачів бібліотеки
відділ мистецтв, 5 поверх

щоп’ятниці
15:00

Школа життя
ГО «Єдиний простір»
Лідерська програма для молоді
лекційний зал, 3 поверх

щосуботи
13:00

Курси підготовки до ЗНО з історії
соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
13:30

Фольклорний клуб «Белорускія вечорки»
слов’янський центр, 6 поверх

щосуботи
14:30

Курси підготовки до ЗНО з української мови та літератури
соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
15:00

Клуб «Айкідо»
Перегляд та обговорення бойових мистецтв
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Запрошуємо до весни
Авторська фотовиставка бібліографа Ріти Соболь
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Легенди Придніпров’я
Виставка Дитячих ілюстрацій до книг Еліни Заржицької
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Чарівне місто над Дніпром
Виставка ілюстрацій Театрально-художнього коледжу
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Виставка художніх робіт Коваленко І. М.
відділ мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

Ткане диво Вірменії
Виставка килимів ручного ткацтва Сейрана Алавердяна
слов’янський центр, 6 поверх

Протягом місяця

ILLUSTRATIONS – 2016
Виставка творчих робіт учасників міжнародного дизайнерського конкурсу COW – 2016
всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

ЭкоМир – Живи ЗдорОво!
Художня виставка «Активний відпочинок на природі»
21-28 квітня
соціокультурний центр, 4 поверх

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52