03 Трав 2017
Травень 2017
3 травня
середа
16:00

Ліричні сторінки камерної музики
ГО «День культури світу»
Літературно-музична програма від студентів академії музики ім. М. Глінки
лекційний зал, 3 поверх

4 травня
четвер
18:30

«Асакамури»
Дніпровський молодіжний театр-студія «Grace»
Театральна виставка
лекційний зал, 3 поверх

5 травня
п’ятниця
14:00

Друга світова війна: Апокаліпсис
Документальна хроніка до Дня Перемоги
соціокультурний центр, 4 поверх

6 травня
субота
12:00

Письменники України: Василь Стефанник
Клуб любителів прози «Алые паруса»
Літературна програма
лекційний зал, 3 поверх

6 травня
субота
13:00

Урок малювання «Натюрморт»
Хобі-група «Натхнення»
Майстер-клас
відділ мистецтв, 5 поверх

6 травня
субота
15:00

«… слёзы счастья, оставленные людям на земле»
Вечір пам’яті композитора Володимира Скуратовського
лекційний зал, 3 поверх

6 травня
субота
16:00

Іван та кобила
Кіноклуб «Моя Україна»
Перегляд та обговорення фільму
слов’янський центр, 6 поверх

7 травня
неділя
11:30

Ми пам’ятаємо
Презентація книжкової виставки від Тетяни Артеменко
лекційний зал, 3 поверх

7 травня
неділя
12:00
10 травня
середа
17:00

Золота середина у стосунках
Лекторій «Психологічна просвіта громадськості»
Лекція від психолога Наталії Шахрозан
лекційний зал, 3 поверх

11 травня
п’ятниця
16:00

Modern Biology Club
Лекція від молодих науковців
соціокультурний центр, 4 поверх

12 травня
п’ятниця
12:00

Ми матір називаємо святою
Літературно-музична година до Дня матері та Дня сім’ї
соціокультурний центр, 4 поверх

12 травня
п’ятниця
18:00

Творча вітальня «Зелена лампа»
Лекція
лекційний зал, 3 поверх

13 травня
субота
12:00

Гармонійна злагода звучань: сонети і поет
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Літературна програма
лекційний зал, 3 поверх

13 травня
субота
15:00

Цикл «Музичні зустрічі з класикою»
ГО «День культури світу»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

13 травня
субота
15:00

Печворк
Клаптиковий клуб для рукодільниць
відділ мистецтв, 5 поверх

13 травня
субота
16:00

Мадемуазель мушкетер
Кіноклуб «Шедеври слов’янського кіно»
Перегляд та обговорення фільму
слов’янський центр, 6 поверх

14 травня
неділя
12:00
14 травня
неділя
14:30

Сяє обличчя мами, ніби зоря золота...
Презентація книжкової виставки від Тетяни Артеменко
лекційний зал, 3 поверх

14 травня
неділя
15:00

Концерт до Дня матері
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

16 травня
вівторок
14:00

Правова громадська приймальня
Головне управління юстиції в Дніпропетровській області
Безкоштовні юридичні консультації
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

16 травня
вівторок
14:00

Європейськими шляхами України
Презентація книги «Анна Київська. Дружина Генриха І Філіппа Делорма» (Франція)
слов’янський центр, 6 поверх

16 травня
вівторок
15:00
16 травня
вівторок
17:30

"Я Сем"
Творча вітальня «Зелена лампа»
Дискусійний кіноклуб, перегляд та обговорення фільму
соціокультурний центр, 4 поверх

16 травня
вівторок
18:00
17 травня
середа
15:00

Декупаж
Майстер-клас від Антоніни Куманьової
соціокультурний центр, 4 поверх

17 травня
середа
17:00

Твори Шевченка для європейського читача
Презентація книги «Незлим тихим словом: переклади творів Т. Г. Шевченка»
лекційний зал, 3 поверх

17 травня
середа
17:00

Психолог, психотерапевт, психіатр: в яких випадках до кого звертатися
Лекторій «Психологічна просвіта громадськості»
Лекція від психолога Наталії Шахрозан
соціокультурний центр, 4 поверх

17 травня
середа
18:00

Батьківська середа
Творча вітальня «Зелена лампа»
Клуб для небайдужих батьків
соціокультурний центр, 4 поверх

19 травня
п’ятниця
12:00
20 травня
субота
12:00

Засідання літературної студії «Розквіт»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Літературна програма
відділ мистецтв, 5 поверх

20 травня
субота
15:00

Маленький принц
Театральна студія «Шарм»
Театральна виставка
лекційний зал, 3 поверх

20 травня
субота
17:00

Айрис Мердок: «Чорний принц»
Літературно-дискусійний клуб «Анклав»
Обговорення книги
соціокультурний центр, 4 поверх

21 травня
неділя
14:00

Вечір поезії і музики
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

21 травня
неділя
14:30

THE WILD CHILD
ENGLISH MOVIE CLUB
Перегляд та обговорення англомовного фільму
слов’янський центр, 6 поверх

21 травня
неділя
15:00

DOP-PING
Літературний клуб
соціокультурний центр, 4 поверх

23 травня
вівторок
15:00

Виставка робіт від «Школи рукоділля»
Презентація виробів з паперових трубочок
соціокультурний центр, 4 поверх

23 травня
вівторок
17:00
23 травня
вівторок
18:00
24 травня
середа
12:00

Витоки слов’янської писемності
Театральна студія «Шарм»
Документально-культурологічна година
соціокультурний центр, 4 поверх

24 травня
середа
18:00

Творча вітальня «Зелена лампа»
Семінар
відділ мистецтв, 5 поверх

25 травня
четвер
12:00

Кобзарі: ліквідація-30
культурологічна година від історика, краєзнавця Віктора Єкшова
соціокультурний центр, 4 поверх

26 травня
п’ятниця
12:00
26 травня
п’ятниця
16:00

Заснування Катеринослава на Дніпрі
Лекторій «Цікаве про рідний край»
Легенди та історичні факти від історика, краєзнавця Максима Кавуна
соціокультурний центр, 4 поверх

27 травня
субота
11:00

#ЧИТАЙ! з Еліною Заржицькою
Освітньо-розважальний проект «#Читай!»
соціокультурний центр, 4 поверх

27 травня
субота
12:00

«Душа. Перезавантаження»
Творчий вечір Тетяни Вечірко
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

27 травня
субота
14:00

Вишивальниці Дніпра
Зустріч клубу рукодільниць
відділ мистецтв, 5 поверх

28 травня
неділя
14:30

English Movie Club: "Wild Child" - film with a discussion
Перегляд та обговорення англомовного фільму
слов’янський центр, 6 поверх

28 травня
неділя
15:00

Расцветай талантами, Украина!
Творчий вечір співачки Ірини Ромбальської
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

30 травня
вівторок
11:00

Казки Шарля Перро
Літературна мандрівка для дітей
соціокультурний центр, 4 поверх

30 травня
вівторок
17:00

Творча вітальня «Відлуння»
Літературно-музична програма
соціокультурний центр, 4 поверх

щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

щовівторка
12:00

Астрологія від А до Я
Пізнавальна година
відділ мистецтв, 5 поверх

щовівторка
19:00

Курси української мови для читачів бібліотеки
відділ мистецтв, 5 поверх

щосереди
12:00

Астрологія від А до Я
Пізнавальна година
відділ мистецтв, 5 поверх

щосереди
18:00

CLUB JEZYKA POLSKIEGO
Польський розмовний клуб
слов’янський центр, 6 поверх

четвер
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Англійський розмовний клуб
слов’янський центр, 6 поверх

щочетверга
19:00

Курси української мови для читачів бібліотеки
відділ мистецтв, 5 поверх

щоп’ятниці
15:00

Школа життя
ГО «Єдиний простір»
Лідерська програма для молоді
лекційний зал, 3 поверх

щосуботи
13:00

Курси підготовки до ЗНО з історії
соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
14:30

Курси підготовки до ЗНО з української мови та літератури
соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
15:00

Клуб «Айкідо»
Перегляд та обговорення бойових мистецтв
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Любимая природа
Виставка художніх робіт (до 15 травня)
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Виставка художніх робіт Івана Михайловича Коваленка
відділ мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

Ткане диво Вірменії
Виставка килимів ручного ткацтва Сейрана Алавердяна
слов’янський центр, 6 поверх

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція національної вишивки областей України (з 18 травня)
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Наодинці з Парижем
Виставка робіт фотохудожниці Ірини Бесідіної
слов’янський центр, 6 поверх

Протягом місяця

ILLUSTRATIONS – 2016
Виставка творчих робіт учасників міжнародного дизайнерського конкурсу COW – 2016
всі поверхи бібліотеки

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52