02 Черв 2017
Червень 2017
1 червня
четвер
11:00

Книжковий світ дитинства
Пізнавально-розважальна програма до Міжнародного Дня захисту дітей
соціокультурний центр, 4 поверх

1 червня
четвер
12:00

Дитинство – це фарб веселка
Свято до Дня захисту дітей
відділ художньої літератури, 1 поверх

1 червня
четвер
16:00

Привіт, мене звуть CAS
MODERN BIOLOGY CLUB
Науково-популярна лекція
соціокультурний центр, 4 поверх

6 червня
вівторок
15:00

Школа рукоділля
Майстер-клас з в’язання гачком
соціокультурний центр, 4 поверх

6 червня
вівторок
18:00
7 червня
середа
16:00

Геній доброти
Клуб корисного кіно
Перегляд та обговорення документального фільму про українського художника Івана Сошенка
відділ мистецтв, 5 поверх

8 червня
четвер
11:00

Книжковий світ дитинства
Дитячі книги ювіляри та їх екранізації
Кінопоказ та обговорення
соціокультурний центр, 4 поверх

8 червня
четвер
17:30
8 червня
четвер
18:00

Життя у Польщі: власний досвід
Творча вітальня «Зелена лампа»
Семінар
лекційний зал, 3 поверх

10 червня
субота
12:00

Тебя приветствую, поэт!
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Літературна програма до дня народження Олександра Пушкіна
лекційний зал, 3 поверх

10 червня
субота
15:00

Печворк
Клуб клаптикового шиття
Зустріч рукодільниць
відділ мистецтв, 5 поверх

11 червня
неділя
15:00

Наш Пушкін
ГО «День культури світу»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

11 червня
неділя
13:00
13 червня
вівторок
15:00

Школа рукоділля
Майстер-клас з в’язання гачком
соціокультурний центр, 4 поверх

13 червня
вівторок
17:00
13 червня
вівторок
17:30

По соображениям совести
Творча вітальня «Зелена лампа»
Дискусійний кіноклуб
соціокультурний центр, 4 поверх

15 червня
четвер
11:00
15 червня
четвер
11:15

Книжковий світ дитинства
Дитячі книги ювіляри та їх екранізації
Кінопоказ та обговорення
соціокультурний центр, 4 поверх

17 червня
субота
12:00

Засідання літературної студії «Розквіт»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Літературно-музична програма
відділ мистецтв, 5 поверх

17 червня
субота
14:00

Вишивальниці Дніпра
Зустріч клубу рукодільниць
відділ мистецтв, 5 поверх

18 червня
неділя
15:00

DOP-PING
Засідання літературного клубу
соціокультурний центр, 4 поверх

20 червня
вівторок
18:00

2017 рік корінних змін у пенсійній системі України: Накопичувальна система
Лекторій «Ваша пенсія»
Лекція-консультація
соціокультурний центр, 4 поверх

21 червня
середа
14:00

Правова громадська приймальня
Головне управління юстиції в Дніпропетровській області
Безкоштовні юридичні консультації
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

21 червня
середа
15:00

Декупаж
Майстер-клас від Антоніни Куманьової
соціокультурний центр, 4 поверх

22 червня
четвер
11:00
22 червня
четвер
18:00

Наука і культура: дві дочки церкви
Творча вітальня «Зелена лампа»
Публічна лекція
лекційний зал, 3 поверх

23 червня
п’ятниця
11:00
23 червня
п’ятниця
12:00

Час читати українське
Промоакція до Дня молоді
Сквер Героїв

24 червня
субота
16:00

KLUB WLOCZYKOW
Кіноклуб «KINO POLSKIE»
слов’янський центр, 6 поверх

27 червня
вівторок
17:00
27 червня
вівторок
17:00
30 червня
п’ятниця
12:00

Апостол скорботи: Жан-Жак Руссо
Огляд літератури від Олени Петренко
відділ художньої літератури, 1 поверх

щопонеділка (окрім 5-го червня)
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

щовівторка
12:00

Астрологія від А до Я
Пізнавальна година
відділ мистецтв, 5 поверх

щосереди
12:00

Астрологія від А до Я
Пізнавальна година
відділ мистецтв, 5 поверх

щосереди
18:00

CLUB JEZYKA POLSKIEGO
Польський розмовний клуб
слов’янський центр, 6 поверх

щочетверга
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Англійський розмовний клуб
відділ іноземної літератури, 6 поверх

щочетверга
19:00

Курси української мови для читачів бібліотеки
відділ мистецтв, 5 поверх

щоп’ятниці
15:00

Школа життя
ГО «Єдиний простір»
Лідерська програма для молоді
лекційний зал, 3 поверх

щосуботи
12:00

Сімейні вихідні
Перегляд краєзнавчих відеороликів про рідне місто
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

щосуботи
15:00

Клуб «Айкідо»
Перегляд та обговорення бойових мистецтв
соціокультурний центр, 4 поверх

щонеділі
12:00

Сімейні вихідні
Перегляд краєзнавчих відеороликів про рідне місто
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Подарунок домашньому улюбленцю
Виставка-інсталяція (з 15 червня)
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Викладачі та випускники
Виставка робіт викладачів Дніпровського театрально-художнього коледжу
відділ мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

Спекотний тур бібліотекою
Екскурсії, пізнавальні лекції, настільні ігри, перегляди мультфільмів, кіноклуби, та інші цікаві заходи
всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

Наодинці з Парижем
Виставка робіт фотохудожниці Ірини Бесідіної
слов’янський центр, 6 поверх

Протягом місяця

ILLUSTRATIONS – 2016
Виставка творчих робіт учасників міжнародного дизайнерського конкурсу COW – 2016
всі поверхи бібліотеки

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52