08 Черв 2017
Світло не в моєму вікні

8 червня у соціокультурному центрі Центральної міської бібліотеки пройшла презентація книги письменниці, психолога, журналіста, літературного критика Ольги Рєпіної, «Світло не в моєму вікні».

На зустрічі були присутні голова Дніпропетровської обласної організації Націона́льної спі́лки письме́нників Украї́ни Володимир Луценко, письменники Анатолій Шкляр, Еліна Заржицька, Дмитро Бондаренко, педагоги, психологи, бібліотекарі та читачі. Письменниця розповіла про повість, в основі якого лежить реальне життя підлітка, що зростав у дитячому будинку.

Герой повесті – Данило Панкрат, сирота при живому батьку, знаходиться у закладі, де до нього намагаються знайти підхід вчителі і оточуючі. Дитину, яка зростала в злиднях, важко навчити любити і жити по совісті. Чи вдасться хлопцю забути про минуле і обрати вірний шлях? Про це ви матимете нагоду дізнатись прочитавши книгу «Світло не в моєму вікні».

Присутні на презентації мали нагоду поспілкуватись із авторкою, поставити їй хвилюючі питання, сфотографуватись і отримати автограф. Читачі, які вже встигли прочитати роман, виказали своє враження і подякували письменниці за проникливу історію, адже книга Ольги Рєпіної «Світло не в моєму вікні» допомагає зрозуміти чому деякі люди поводять себе антисоціально: крадуть, ображають, виказують агресію й недовіру суспільству, брешуть і здається, обурюються на весь світ.

Якщо вас зацікавила історія, описана в книзі «Світло не в моєму вікні», або ви бажаєте гарно провести час насолоджуючись літературою інших авторів, запрошуємо вас до затишних залів Центральної міської бібліотеки, за адресою: вул. Воскресенська, 23.