10 Черв 2017
Бібліотекар на Національному проекті «Місто професій»

10 червня 2017 року Дніпровська Центральна міська бібліотека прийняла участь у Національному профорієнтаційному проекті «Місто професій».

В рамках заходу юні дніпряни мали нагоду отримати спеціальний паспорт містечка із зазначенням обраних професій. Цей «документ» заміняв маленьким робітникам «трудову книжку», адже вони отримували його після майстер-класів від справжніх професіоналів. В ігровій формі діти будували, робили цукерки, лікували хворих, гасили пожежу, розпізнавати вибухові пристрої, знайомилися з професією Бібліотекар і за це отримували заробітну плату, яку по закінченні обмінювали на солодощі та подарунки.

Міські бібліотеки Дніпра на заході представляла Наталія Борисова - завідувач бібліотеки - філіалу №6.  Своїм прикладом вона довела, що окрім любові до літератури, сучасний бібліотекар має бути освіченою, креативною та комунікабельною людиною, відкритою до нових знань. Наталія разом зі своїми помічниками знайомила гостей локації «Бібліотекар» з книжковими новинками, розповідала про улюблені книжки і персонажів. Для дітей був проведений майстер-клас з орігамі, на якому вони вчились робити паперові фігурки.  

Бібліотека отримала чимало схвальних відгуків і від дітей, і від їх батьків, які з задоволенням знайомилися з професією Бібліотекар.