14 Черв 2017
Спекотний тур бібліотекою

14 червня 2017 року в рамках проекту «Спекотний тур бібліотекою» соціокультурний центр дніпровської центральної міської бібліотеки відвідали шкільного табору учні Маріїнської гімназії.

Головний бібліотекар Лариса Іванівна Друбецька презентувала творчість відомого французького поета, письменника і критика Шарля Перро, знаного в усьому світі завдяки «Казкам матусі Гусині» (1697 р.). Цій збірці творів в 2017 році виповнюється 320 років. Впродовж пізнавальної години дівчата та хлопці дізнались багато нового про Шарля Перро й взяли участь у вікторині, присвяченій життю та творчості автора.

Окрім соціокультурного центру, школярі відвідали інформаційно-бібліографічний відділ, де дізнались про роботу бібліотеки, познайомились із незвичайними книгами та книгами-рекордсменами і здійснили подорож у минуле нашого міста, із відомим губернатором Катеринослава Андрієм Фабром.

Наостанок діти переглянули цікавий мультиплікаційний фільм за мотивами казки Шарля Перро «Кіт у чоботях», відвідали музей «Машина часу» та роздивились виставку ілюстрацій міжнародного фестивалю COW-2017.

Запрошуємо дітей, батьків, гостей міста та всіх охочих провести спекотні літні дні в затишних залах Центральної бібліотеки Дніпра.