15 Черв 2017
Твори дніпровських авторів увійшли до шкільної програми

Дніпровська Центральна міська бібліотека рада повідомити, що за версією МОН України до програми української літератури для середніх шкіл увійшли твори наших земляків.

Твори дніпровської письменниці Еліни Заржицької «Як козак у морського царя служив», «Легенди про козаків» будуть вивчати у 7 класі.

Твори молодої авторки Наталії Дев’ятко рекомендовані до позашкільної програми: «Легенда про юну Весну» (7 клас), пригодницько-фентезійна трилогія «Скарби Примарних островів» (9 клас) та фольк-роман «Злато Сонця, синь Води» (10 клас).

У 10 класі тепер вивчатимуть твори Віктора Савченко (22.03.1938 – 31.08.2016), фантастичні романи «Монолог над безоднею», «Під знаком цвіркуна».

Окрім того до шкільної програми увійшов Валентин Чемерис із творами «Аравійська пустеля» (5 клас) і «Вітька + Галя, або Повість про перше кохання» (8 клас). Нагадаємо, що письменник протягом 1953- 1993 років працював у Дніпропетровську.

Центральна міська бібліотека вітає авторів із цією важливою подією! Бажаємо натхнення та подальших творчих успіхів!

Запрошуємо ознайомитись із літературними здобутками наших земляків та інших авторів до просторих залів Центральної бібліотеки за адресою: вул. Воскресенська, 23 та у бібліотеки – філіали міста