01 Лип 2017
Українській федерації йоги

21 черня Міжнародний день йоги. Загальна інструкція з йоги/Ред. І. Басаварадді. - Індія, Нью Делі: "Дім АЙЮСГ Б, Комплекс державної типографії", 2016. - 48 с.

Представлена брошура розкриє читачу поняття Йоги, розповість про основні школи, принципи та традиційні школи йоги, а також описані основні елементи йоги починаючи з молитви, розминки і закінючи основними асанами. В розробці брошури приймали участь Міністерство Аюрведи, Йоги, Натуропатії, Юнані, Сіддха і Гомеопатії (АЙЮСГ), а також Уряд Індії.

Така брошура буде цікава тим, хто тільки знайомиться із йогою та робить перші кроки в цьому полі. 

Some medical aspects of Yogatherapy. Selected articles(англійською мовою)./ Arkhamieieva O. - Україна, Харків: "ФЛП Коваленко А.В." 2016. - 154с.

В книзі охоплені результати наукових досліджень механізмів впливу йоги на організм, включаючи певні медичні дослідження. Така книга буде цікава для викладачів Йоги, тих, хто практикує йогу та спеціалістів в сфері здоров'я. 

Йога-патта: Учебное пособие по технике йоги на веревках у стены - Yoga Wall. / Данилов Д.А. - "ФЛП Коваленко А.В." 2016. - 144 с.

Це перший  методичний посібник, що висвітлює виконання асан на мотузках біля стіни. В книзі представлено більше 100 зображень, що містять детальний опис асан, правила тезніки безпеки під час їх виконання та багато іншого. Ця книга буде цікава для практики йоги просунутого рівня.

Книга представлена в двох мовних примірниках: англійською та російською мовами.

Йога: физиология, психосоматика и биоэнергетика/Монография. / Сафронов А.Г. - "ФЛП Коваленко А.В." 2016. - 248 с.

Ця книга написана для висвітлення проблеми правильного виконання асан, розкриття природи поширених помилок в процесі їх виконанні та їх наслідків. 

Книга може бути цікава для людей, що практикують йогу всіх рівнів підготовки, тих, що цікавляться езотерикою, а також для лікарів, що приактикують психологію, спеціалістів з фізичної культури. Книга представлена в двох мовних примірниках: англійською та російською мовами.