08 Лип 2017
Презентація «Книги історій та рецептів гарного настрою»

Бібліотека-філіал № 5 запрошує всіх бажаючих на презентацію книги Наталії Гук «Книга історій та рецептів гарного настрою».

Бажаєте приємно і з користю провести час? Тоді ця презентація саме для Вас. Присутні матимуть нагоду не лише познайомитись із письменницею та її творчістю, а й весело провести час у дружній атмосфері. Сюрпризи гарантовані! ;)

 «Як приготувати гарний родинний настрій на вечерю? Найкраще в склянку розуміння додати дві жменьки теплоти, усе ретельно вимішати з великою порцією терпіння, здобрити  усмішками та жартами, вкинути дрібку оптимізму, плеснути бадьорості й щедро посипати любов‘ю. Не боячись розплескати, розлити по найкрасивіших бокалах та швиденько подавати на стіл. А якщо ви захочете порадувати рідних ще й смаколиками  – до вашої уваги найщиріші пропозиції з «Книги історій та рецептів смачного настрою».

Ця збірка уміщує в себе не тільки теплі оповідання, а також найцікавіші рецепти моєї  великої  родини та багатьох друзів. Ніяк не можу зрозуміти, що вона мені нагадує найбільше:  затертий сімейний кулінарний записничок, альбом зі старими світлинами чи скриньку з потемнілими від часу бабусиними прикрасами. Може ви допоможете?» (с) Наталія Гук

Дата: 8 липня (субота)

Час: 15:00

Адреса: пр. Гагаріна, 118

Вхід вільний.