01 Верес 2017
Вересень 2017
2 вересня
субота
12:00

Проспер Меріме – видатний новеліст Франціїї
Клуб шанувальників прози «Алые паруса»
Літературна програма
лекційний зал, 3 поверх

3 вересня
неділя
13:00

Урок малювання
Хобі-група «Натхнення»
Майстер-клас
відділ мистецтв, 5 поверх

5 вересня
вівторок
15:00

Школа рукоділля
Майстер-клас з в’язання гачком
соціокультурний центр, 4 поверх

5 вересня
вівторок
18:00
8 вересня
п’ятниця
15:00

Подорож а Ад. Концтабори
До міжнародного Дня жертв фашизму
Документальний кінопоказ
соціокультурний центр, 4 поверх

8 вересня
п’ятниця
16:00
9 вересня
субота
10:00

Молодь читає на газоні
Святкова програма до Дня міста
парк ім. Лазаря Глоби

9 вересня
субота
12:00

«Город Днепр – город наш родной»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

9 вересня
субота
15:00

Рідне місто в об’єктиві: історія та сучасність
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Документальний кінопоказ до Дня міста
соціокультурний центр, 4 поверх

9 вересня
субота
16:00

Іван Сила
Кіноклуб «Моя Україна»
Перегляд фільму
слов’янський центр, 6 поверх

9 вересня
субота
17:00

«Елементарні частиці» Мішель Уельбек
Літературний клуб «Анклав»
Обговорення книги
соціокультурний центр, 4 поверх

10 вересня
неділя
13:00
10 вересня
неділя
14:00

Композитори Дніпра – рідному місту
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

11 вересня
понеділок
14:00

Моноспектаклі різних років
Творчий вечір автора-виконавця Станіслава Жури
лекційний зал, 3 поверх

12 вересня
вівторок
15:00

Школа рукоділля
Майстер-клас з в’язання гачком
соціокультурний центр, 4 поверх

13 вересня
середа
16:00

Кінолекторій: «Зустріч біля екрану»
Перегляд та обговорення фільму про Данила Санненко
відділ мистецтв, 3 поверх

14 вересня
четвер
16:00

MODERN BIOLOGY CLUB
Науково-популярний лекторій
Лекція з мікробіології
соціокультурний центр, 4 поверх

15 вересня
п’ятниця
15:00

Костянтин Ціолковський: громадянин Всесвіту
До 160-річчя від дня народження науковця
Документальний кінопоказ
соціокультурний центр, 4 поверх

16 вересня
субота
12:00

Засідання літературної студії «Розквіт»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Літературна програма
відділ мистецтв, 5 поверх

17 вересня
неділя
12:00
17 вересня
неділя
15:00
17 вересня
неділя
17:00

DOP-PING
Засідання літературного клубу
соціокультурний центр, 4 поверх

19 вересня
вівторок
14:00

Правова громадська приймальня
Головне управління юстиції в Дніпропетровській області
Безкоштовні юридичні консультації
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

22 вересня
п’ятниця
15:00

Партизани проти Вермахта. Друга світова
До Дня партизанської слави
Документальний кінопоказ
соціокультурний центр, 4 поверх

22 вересня
п’ятниця
17:30

Дискусійний кіноклуб
Творча вітальня «Зелена лампа»
Перегляд та обговорення фільму
лекційний зал, 3 поверх

23 вересня
субота
12:00

Музика поезії
Творчий вечір дніпровської поетеси Ніни Кулініченко
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

23 вересня
субота
12:00

Здоров’є у ваших руках
Семінар з оздоровчих технік корейської традиційної медицини
слов’янський центр, 6 поверх

23 вересня
субота
16:00

TAJEMNICA WESTERPLATT
Кіноклуб «KINO POLSKIE»
Перегляд фільму польською мовою
слов’янський центр, 6 поверх

24 вересня
неділя
14:00

Творчий вечір Лілії Бігєєвої
До 40-річчя творчої діяльності викладача, композитора, диригента
лекційний зал, 3 поверх

24 вересня
неділя
14:30

SLEEPING DICTIONARY
ENGLISH-MOVIE CLUB
Перегляд та обговорення фільму англійською мовою
слов’янський центр, 6 поверх

24 вересня
неділя
18:00

Клуб любителів співу
Улюблені пісні про кохання
лекційний зал, 3 поверх

26 вересня
вівторок
18:00
28 вересня
четвер
15:00

Людина безкорисної душі: Мігель де Сервантес
До 470-річчя від Дня народження іспанського письменника
Документальний кінопоказ
соціокультурний центр, 4 поверх

28 вересня
четвер
18:00

Клуб для небайдужих батьків
Творча вітальня «Зелена лампа»
Обговорення питань стосунків дітей та батьків
соціокультурний центр, 4 поверх

29 вересня
п’ятниця
12:00

Творець Йокнапатофи
До 120-річчя з Дня народження американського письменника Вільяма Фолкнера
Огляд літератури від Олени Петренко
відділ художньої літератури, 1 поверх

29 вересня
п’ятниця
16:00

Олександр Поль та його роль в історії міста на Дніпрі
Лекторій «Цікаве про рідний край»
Легенди та історичні факти від історика, краєзнавця Максима Кавуна
соціокультурний центр, 4 поверх

29 вересня
п’ятниця
18:00

Кіно як текст
Творча вітальня «Зелена лампа»
Лекція
соціокультурний центр, 4 поверх

30 вересня
субота
12:00
30 вересня
субота
14:00
30 вересня
субота
15:00
30 вересня
субота
15:00
30 вересня
субота
16:00
щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

щовівторка
12:00

Астрологія від А до Я
Пізнавальна година
відділ мистецтв, 5 поверх

щосереди
12:00

Астрологія від А до Я
Пізнавальна година
відділ мистецтв, 5 поверх

щосереди
18:00

CLUB JEZYKA POLSKIEGO
Польський розмовний клуб
слов’янський центр, 6 поверх

четвер
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Англійський розмовний клуб
відділ іноземної мови, 6 поверх

щосуботи
15:00

Клуб «Айкідо»
Перегляд та обговорення бойових мистецтв
соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
12:00

Відео-історія рідного міста
Перегляд краєзнавчих відеороликів
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

щосуботи
14:00

Курси японської мови для початківцій
соціокультурний центр, 4 поверх

щонеділі
12:00

Відео-історія рідного міста
Перегляд краєзнавчих відеороликів
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Викладачі та випускники
Виставка робіт викладачів Дніпровського театрально-художнього коледжу
відділ мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

Творіння рук і серця
Виставка вишитих картин Єлісєєвої Маргарити Олексіївної
відділ мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

Збережемо для нащадків
Фотовиставка до 140-річчя з дня народження Олександра Красносельського
відділ мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

Наодинці з Парижем
Виставка робіт фотохудожниці Ірини Бесідіної
слов’янський центр, 6 поверх

Протягом місяця

ILLUSTRATIONS – 2016
Виставка творчих робіт учасників міжнародного дизайнерського конкурсу COW – 2016
всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

Спекотний тур бібліотекою
Екскурсії, пізнавальні лекції, настільні ігри, перегляди мультфільмів, кіноклуби, та інші цікаві заходи
всі поверхи бібліотеки

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52