20 Верес 2017
Громадські проекти Дніпра

Триває голосування за громадські проекти Бюджету участі Дніпра. Центральна міська бібліотека також приймає участь і пропонує до уваги читачів та мешканців міста наступні проекти:

№ 234. Library Hall для громади Дніпра у Центральній бібліотеці

Створення сучасного, технічно модерново обладнаного приміщення для отримання знань, навичок і життєво важливої інформації, проведення змістовного дозвілля, майданчика для зустрічей населення з представниками міської влади, культури та гостями міста.

№ 236. Smart Book Room на Криворізькій

Облаштування бібліотечного приміщення для створення простору, обладнаного сучасними медіа засобами і зручними меблями задля різних форм роботи, вільного доступу до інформації, спілкування та проведення корисного дозвілля для дітей, молоді і дорослих.

№ 26. Кінозал у бібліотеці «Книга в кадрі»

Безкоштовний відеоклуб для молоді «Книга в кадрі» на базі бібліотеки-філіала №22 з метою збільшення інтересу до читання у юнацтва та молоді шляхом перегляду кращих зразків кінофільмів і спільного їх обговорення.

№ 279. Створення медіатеки в Мирному

Сучасний мультимедійний центр в поєднанні з книжковим фондом, створений за європейськими стандартами і доступний для усіх охочих.

№42. Язик до Брюселю доведе. Безкоштовні курси шести європейських мов.

Створення центру культури та мов європейських країн на базі Сімейної бібліотеки № 34. Безкоштовні курси з 6 європейських мов (англійська, іспанська, італійська, німецька, французька, польска) для різних вікових категорій городян. Проведенняих розмовних клубів, майстер-класів, лекторіїв, семінарів, пов'язаних з культурою європейських країн.

№.171. Бібліотека на Перемозі. Коворкінг: biblioрartner. Бібліотека. Праця. Відпочинок.

Коворкінг - це модель роботи (co-working), де учасники, залишаючись незалежними та вільними, використовують загальний простір для своєї діяльності. Для людей готових будувати повноцінне життя та кар’єру, бібліотека пропонує свій творчій простір для рішення та втілення ідей та і завдань.

*Для підтримки проекту натисніть на його назву.

Дякуємо за Вашу підтримку!