01 Жовт 2017
Жовтень 2017
1 жовтня
неділя
14:00

Осінь моя чарівна
Творчий вечір Світлани Кириченко
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

3 жовтня
вівторок
15:00

Школа рукоділля
Майстер-клас з в’язання гачком
соціокультурний центр, 4 поверх

3 жовтня
вівторок
18:00
5 жовтня
четвер
17:00
6 жовтня
п’ятниця
16:30
6 жовтня
п’ятниця
17:00
7 жовтня
субота
12:00

Клуб шанувальників прози
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Літературна програма
лекційний зал, 3 поверх

7 жовтня
субота
14:00

«Художник. Людина. Вчитель»
ОО «День Культури Світу»
Літературно-музична програма до 175-річчя від дня народження Архипа Куїнджі
відділ мистецтв, 5 поверх

8 жовтня
неділя
12:00

Поетичне осмислення біблійних сюжетів у живопису
Авторська програма Людмили Некрасовської
Лекція №4 літературно-художнього циклу
лекційний зал, 3 поверх

8 жовтня
неділя
12:00

«Погляд»
Виставка робіт Литвиненко Юлії та Базарнової Ольги
відділ мистецтв, 5 поверх

8 жовтня
неділя
13:00

Урок малювання. Натюрморт
Хобі-група «Натхнення»
Майстер-клас
відділ мистецтв, 5 поверх

10 жовтня
вівторок
15:00

Школа рукоділля
Майстер-клас від Руфіни Яровіт
соціокультурний центр, 4 поверх

10 жовтня
вівторок
17:00

Законодавство України по комунальним послугам
Лекція
лекційний зал, 3 поверх

10 жовтня
вівторок
18:00

Відлуння
Творча вітальня
Літературно-музична програма
соціокультурний центр, 4 поверх

11 жовтня
середа
12:00

«Лицом повернутая к богу»
Огляд літератури від Олени Петренко до дня народження поетеси Марини Цвєтаєвої
відділ художньої літератури, 1 поверх

11 жовтня
середа
15:00

Історія козацтва
Документальний кінопоказ до Дня українського козацтва
соціокультурний центр, 4 поверх

12 жовтня
четвер
16:00

MODERN BIOLOGY CLUB
Науково-популярний лекторій
Лекція з мікробіології
соціокультурний центр, 4 поверх

15 жовтня
неділя
14:00

«Чтобы на Земле жила любовь»
Творча зустріч з композитором Оксаною Резановою
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

15 жовтня
неділя
15:00

THE HOLIDAY
Перегляд та обговорення фільму англійською мовою
слов’янський центр, 6 поверх

17 жовтня
вівторок
14:00

Правова громадська приймальня
Головне управління юстиції в Дніпропетровській області
Безкоштовні юридичні консультації
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

19 жовтня
четвер
12:00
19 жовтня
четвер
16:00
19 жовтня
четвер
16:00

За життя з гумором: Ілля Ільф
Документальний кінопоказ до 120-річчя з Дня народження письменника сатира
соціокультурний центр, 4 поверх

20 жовтня
п'ятниця
16:00

Клуб корисного кіно
Перегляд та обговорення фільму про українську співачку Ніну Матвієнко
відділ мистецтв, 5 поверх

20 жовтня
п’ятниця
16:00

«Акварель»
Презентація художньої виставки
соціокультурний центр, 4 поверх

20 жовтня
п’ятниця
18:00
21 жовтня
субота
12:00

Засідання літературної студії «Розквіт»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Літературна програма
відділ мистецтв, 5 поверх

21 жовтня
субота
14:30

Спочатку була музика
Програма піаніста, лауреата Міжнародних фестивалів та конкурсів Юрія Самари
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

21 жовтня
субота
16:00

«Гра за правилами»
Кіноклуб «Шедеври слов’янського кіно»
Перегляд та обговорення фільму
слов’янський центр, 6 поверх

22 жовтня
неділя
14:00

Родзинки
Творча зустріч з композитором Валентиною Фальковою присвячена 125-річчю дитячого музичного театру «Надія»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

22 жовтня
неділя
15:00

DOP-PING
Засідання літературного клубу
соціокультурний центр, 4 поверх

26 жовтня
четвер
16:00
27 жовтня
п’ятниця
16:00

Земський дім: архітектурна перлина старого Катеринослава
Лекторій «Цікаве про рідний край»
Легенди та історичні факти від історика, краєзнавця Максима Кавуна
соціокультурний центр, 4 поверх

28 жовтня
субота
14:00
28 жовтня
субота
16:00

«CWAL»
Кіноклуб «KINO POLSKIE»
Перегляд фільму польською мовою
слов’янський центр, 6 поверх

29 жовтня
неділя
11:30

Країна, де сходить сонце
Презентація книжкової виставки від Тетяни Артеменко
лекційний зал, 3 поверх

29 жовтня
неділя
12:00

Дніпровські композитори та поети про Японію
2017 рік – рік Японії в Україні
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

29 жовтня
неділя
17:00

Клуб любителів співу
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

30 жовтня
понеділок
18:30

Тежbeshket
Презентація книги Дмитра Савченка
лекційний зал, 3 поверх

31 жовтня
вівторок
17:00

Відлуння
Творча вітальня
Літературно-музична програма
соціокультурний центр, 4 поверх

щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

щовівторка
12:00

Астрологія від А до Я
Пізнавальна година
відділ мистецтв, 5 поверх

щосереди
12:00

Астрологія від А до Я
Пізнавальна година
відділ мистецтв, 5 поверх

щосереди
18:00

KLUB JEZYKA POLSKIEGO
Польський розмовний клуб
слов’янський центр, 6 поверх

четвер
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Англійський розмовний клуб
відділ іноземної мови, 6 поверх

щоп’ятниці
18:00

Курси німецької мови для початківців
слов’янський центр, 6 поверх

щосуботи
15:00

Клуб «Айкідо»
Перегляд та обговорення тематичного відео
соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
12:00

Відео-історія рідного міста
Перегляд краєзнавчих відеороликів
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

щосуботи
14:00

Курси японської мови для початківцій
соціокультурний центр, 4 поверх

щонеділі
12:00

Відео-історія рідного міста
Перегляд краєзнавчих відеороликів
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

щонеділі
16:00

Клуб англійської мови
Розмовний практикум
слов’янський центр, 6 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Акварель
Виставка картин Тетяни Дзекунової
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Виставка художніх робіт Юлії Литвиненко
відділ мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

Наодинці з Парижем
Виставка робіт фотохудожниці Ірини Бесідіної
слов’янський центр, 6 поверх

Протягом місяця

ILLUSTRATIONS – 2016
Виставка творчих робіт учасників міжнародного дизайнерського конкурсу COW – 2016
всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

Спекотний тур бібліотекою
Екскурсії, пізнавальні лекції, настільні ігри, перегляди мультфільмів, кіноклуби, та інші цікаві заходи
всі поверхи бібліотеки

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52