24 Жовт 2017
Презентація книги Кохана пустельного вітру

24 жовтня відбулась презентація другої книги трилогії «Скарби Примарних островів» нашої землячки, письменниці, журналіста, кандидата філософських наук – Наталії Дев’ятко, лауреата престижних літературних премій та переможця міжнародних і всеукраїнських конкурсів.

«Кохана Пустельного Вітру» – нетипове українське фентезі, пронизане прагненням до свободи й антиімперськими ідеями. Твір розповідає про морські пригоди, піщані й крижані пустелі, нескінченні шляхи, і незабутні подорожі.

Аби присутні мали нагоду уявити світ, в якому живуть головні герої роману, Наталія Володимирівна зачитала декілька уривків, відповіла на хвилюючі питання стосовно роботи над книгою та сюжету пригодницької історії.

Так присутні довідались, що навіть сама Наталія не завжди здогадується про те, як далі розгортатимуться події і куди заведе сюжет головних героїв її творів. Важливі деталі та неочікувані події з’являються вже по ходу написання книги.

Читачі познайомилися з сучасною українською фантастикою, дізнатись ексклюзивні факти про книгу та переглянути яскраві ілюстрації, створені львівською художницею Аллою Марковською.

Серед присутніх читачів, шанувальників творчості талановитої письменниці, презентацію відвідала дитяча письменниця Еліна Заржицька.

З нетерпінням чекатимемо наступної зустрічі з молодою письменницею і виходу в світ третьої частини фантастичної трилогії! А доти запрошуємо любителів літератури навідатися до Центральної бібліотеки, аби встигнути першими прочитати новинку.