01 Лист 2017
Листопад 2017
1 листопада
середа
17:00

Ароматне натхнення
Презентація фотовиставки від Олени Панасюк
відділ мистецтв, 5 поверх

2 листопада
четвер
16:00

Недописанная странница. Творчество Самуила Маршака
Документальний кінопоказ до 130-річчя з дня народження поета
соціокультурний центр, 4 поверх

4 листопада
субота
12:00

Життєві пригоди Марка Твена
Клуб шанувальників прози «Алые паруса»
Літературна програма
лекційний зал, 3 поверх

4 листопада
субота
14:00

Оркестрові духові та ударні інструменти
Студентська філармонія у Центральній бібліотеці
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

5 листопада
неділя
11:00

Клуб виноградарів та виноробів
соціокультурний центр, 4 поверх

5 листопада
неділя
13:00

Урок малювання «Натюрморт»
Хобі-група «Натхнення»
Майстер-клас
відділ мистецтв, 5 поверх

7 листопада
вівторок
15:00

Школа рукоділля
Майстер-клас з в’язання гачком
соціокультурний центр, 4 поверх

7 листопада
вівторок
18:00
10 листопада
п’ятниця
12:00

Трибун українського духу
Огляд літератури від Олени Петренко до 145-річчя з дня народження поета, прозаїка, культурного діяча Богдана Лепкого
відділ художньої літератури, 1 поверх

10 листопада
п’ятниця
16:00

Мова – глибина тисячоліть
Документальний кінопоказ до Дня української писемності та мови
соціокультурний центр, 4 поверх

10 листопада
п’ятниця
17:00

Майстерня з декупажу
Майстер-клас. Запис за тел.066-573-9833
Майстриня Антоніна Куманьова.
соціокультурний центр, 4 поверх

11 листопада
субота
10:00
11 листопада
субота
12:00

«Коли в людині є народ – тоді вона уже людина» (Ліна Костенко)
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Літературна програма
лекційний зал, 3 поверх

11 листопада
субота
16:00

Криниця для спраглих
Кіноклуб «Моя Україна»
Перегляд фільму
слов’янський центр, 6 поверх

12 листопада
неділя
12:00

Із Японією в серці
2017 – рік Японії в Україні
Ведуча Лілія Бігєєва
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

12 листопада
неділя
14:30

В гості до опери
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

12 листопада
неділя
17:00

Улюблені українські авторські пісні
Клуб любителів співу
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

14 листопада
вівторок
17:00

Творча вітальня «Відлуння»
Бардклуб
Літературно-музична програма
соціокультурний центр, 4 поверх

15 листопада
середа
15:00

Чарівний світ німецьких казок
Літературний квест для підлітків
слов’янський центр, 6 поверх

16 листопада
четвер
16:00

Лекторій «Світ науки»
ГО «Відкрите знання;
Лекція
лекційний зал, 3 поверх

16 листопада
четвер
16:00

«…Пісні дали мені душевний гарт»
Документальний кінопоказ до 105-річчя від дня народження українського поета Андрія Малишка
соціокультурний центр, 4 поверх

16 листопада
четвер
16:00

Під шурхіт пожовтілих сторінок
Презентація старовинних німецьких книг
В рамках Тижнів Німеччини в України
відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

17 листопада
п’ятниця
16:00

Пам’яті Ельдара Рязанов
Клуб корисного кіно
Перегляд та обговорення фільму
відділ мистецтв, 5 поверх

18 листопада
субота
12:00

Розквіт
Ведуча: Любов Томська
Засідання літераторів-початківців
відділ мистецтв, 5 поверх

18 листопада
субота
14:30

Вечір класичної музики
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

18 листопада
субота
16:30

«Сповнимо музикою серця»
ГО «Відергебурт» (в рамках Тижнів Німеччини в Україні)
Літературно-музичний вечір
лекційний зал, 3 поверх

18 листопада
субота
16:00
19 листопада
неділя
11:00

Клуб виноградарів та виноробів
соціокультурний центр, 4 поверх

19 листопада
неділя
12:00

Українська вокальна музика
Ведуча: Світлана Кириченко
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

19 листопада
неділя
14:00

«Не спеши меня провожать!»
Літературно-музичний вечір харківського барда, музиканта, поета Юрія Чайки
лекційний зал, 3 поверх

19 листопада
неділя
15:00

Школа виноградаря-початківця
соціокультурний центр, 4 поверх

19 листопада
неділя
14:00

«Що ж воно коїться в світі...»
Вечір харківського барда, музиканта, поета Юрія Чайки
лекційний зал, 3 поверх

19 листопада
неділя
15:00

Доп-ping
Засідання літературного клубу
Літературна програма
соціокультурний центр, 4 поверх

20 листопада
понеділок
18:30

Безкоштовні курси вивчення української мови
Вступна лекція
Викладач - Людмила Шамрай
лекційний зал, 3 поверх

21 листопада
вівторок
14:00

Правова громадська приймальня
Головне управління юстиції в Дніпропетровській області
Безкоштовні юридичні консультації
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

21 листопада
вівторок
16:00

«Революція Гідності. Як це було»
Документальний кінопоказ до Дня Гідності та свободи
соціокультурний центр, 4 поверх

22 листопада
середа
16:00

Дмитро Бондаренко «Гроші»
Презентація книги дніпровського письменника
соціокультурний центр, 4 поверх

22 листопада
середа
16:00

Чарівний світ німецьких казок
Тиждень Німеччини в Україні
Літературний квест для підлітків
слов’янський центр, 6 поверх

23 листопада
четвер
14:00

Міжнародний фестиваль дизайну COW-2017
Презентація виставки
лекційний зал, 3 поверх

23 листопада
четвер
16:00

Пам'ять крізь біль
Документальний кінопоказ до дня пам’яті жертв голодомору
Літературно-музична програма
соціокультурний центр, 4 поверх

24 листопада
п’ятниця
16:00

Дмитро Скоробогатов: видатний архітектор старого Катеринослава
Лекторій «Цікаве про рідний край»
Краєзнавча мандрівка від історика, краєзнавця Максима Кавуна
соціокультурний центр, 4 поверх

25 листопада
субота
14:00

Музична спадщина Сергія Рахманінова
ГО «День культури світу»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

25 листопада
субота
14:00
25 листопада
субота
16:00

Chłowiek z żelaza
Кіноклуб «Kino polskie»
Перегляд фільму польською мовою
слов’янський центр, 6 поверх

26 листопада
неділя
12:00

Валентина Горобець-Саламаська збирає друзів
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

27 листопада
понеділок
15:00

«Майдан. Таємні файли»
Презентація книги Братів Капранових
лекційний зал, 3 поверх

29 листопада
середа
15:00

Чарівний світ німецьких казок
Тиждень Німеччини в Україні
Літературний квест для підлітків
слов’янський центр, 6 поверх

щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

щовівторка
12:00

Астрологія від А до Я
Пізнавальна година
відділ мистецтв, 5 поверх

щосереди
12:00

Астрологія від А до Я
Пізнавальна година
відділ мистецтв, 5 поверх

щосереди
18:00

KLUB JEZYKA POLSKIEGO
Польський розмовний клуб
слов’янський центр, 6 поверх

четвер
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Англійський розмовний клуб
відділ іноземної мови, 6 поверх

щоп’ятниці
18:00

Курси німецької мови для початківців
слов’янський центр, 6 поверх

щосуботи
15:00

Клуб «Айкідо»
Перегляд та обговорення тематичного відео
соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
12:00

Відео-історія рідного міста
Перегляд краєзнавчих відеороликів
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

щосуботи
14:00

Курси японської мови для початківцій
соціокультурний центр, 4 поверх

щонеділі
12:00

Відео-історія рідного міста
Перегляд краєзнавчих відеороликів
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

щонеділі
16:00

Курси англійської мови
Розмовний практикум
слов’янський центр, 6 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Акварель
Виставка картин Тетяни Дзекунової
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Фотовиставка Олени Панасюк
відділ мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

Її величність муза
Виставка творчих робіт (з 10.11.2017)
з 4 по 6 поверхи

Протягом місяця

Наодинці з Парижем
Виставка робіт фотохудожниці Ірини Бесідіної
слов’янський центр, 6 поверх

Протягом місяця

Спекотний тур бібліотекою
Екскурсії, пізнавальні лекції, настільні ігри, перегляди мультфільмів, кіноклуби, та інші цікаві заходи
всі поверхи бібліотеки

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52