10 Лист 2017
Екскурсія по бібліотеці

Нещодавно Дніпровська Центральна міська бібліотека приймала в своїх стінах вчителів, які  навчаються в Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Спеціально для представників цієї важливої професії була проведена екскурсія, аби вони мали нагоду ознайомитись із усіма можливостями сучасної бібліотеки та скористатись ними у подальшій роботі.

Вчителі відвідали відділ художньої літератури, ознайомились з його фондом, книжковими виставками до урочистих подій.

Наступний поверх запам’ятався знайомством з інформаційно-бібліографічним відділом – скарбничкою знань про книги міської бібліотечної системи, які легко знайти завдяки зручним електронним базам та фахівцям відділу.

Окрім того, вчителі завітали до тренінгового центру, де дізнались про курси з комп’ютерної грамотності, що проводяться для населення різного віку спеціалістами відділу, нетикет (основи поведінки в Інтернеті), співпрацю з партнерами та інші послуги.

Наступний поверх розчинив перед вчителями величний лекційний зал – місце, де проходять масштабні заходи, кінопокази, презентації, лекції, літературно-музичні програми, тренінги й фестивалі.

Поблизу зали розташувався відділ галузевої літератури, де можна знайти інформацію для будь-якого віку та на будь який смак. Місця тут також вистачає для усіх читачів: від малечі, яка прагне подивитись об’ємні 3D-книжки, до тих, хто користується безкоштовним Wi-Fi, працює за комп’ютерами та читає друковані та електронні книги.

Мандрівка бібліотекою привела вчителів до соціокультурного центру, де розмістились зона лекторію, зона Інтернет, галерея художніх робіт та зона відпочинку і проведення презентаційних заходів та кінопоказів. Зала центру вражає натхненними деталізованими книжковими виставками-інсталяціями, експозицією музею орг-техніки та іншими цікавинками, одна з яких - талісман відділу - Сова Угуха, що приносить вдачу та виконує бажання читачів.

Діставшись п’ятого поверху відвідувачі мали нагоду ознайомитись із відділом мистецтв, де на них чекали декілька експозицій та виставок, та звичайно – родзинки у вигляді неймовірних книжкових альбомів.

Наостанок вчителі відвідали Центр слов’янської писемності та мови і відділ документів іноземними мовами, що відчиняють «мансардне вікно» до Європи та інших країн світу.

Впевнені, що зустріч з представниками освіти приведе у подальшому до плідної співпраці.