02 Груд 2017
Нагородження переможців Всеукраїнського поетичного конкурсу «Чарівне місто над Дніпром»

2 грудня 2017 р.
12:00

Дніпровська
Центральна міська бібліотека
вул. Воскресенська, 23
соціокультурний центр (I4 поверх)

 

ПРЕС-РЕЛІЗ

2 грудня о 12.00 у приміщенні Дніпровської Центральної міської бібліотеки (вул. Воскресенська, 23, соціокультурний центр, 4 поверх) відбудеться урочисте нагородження переможців Всеукраїнського поетичного конкурсу «Чарівне місто над Дніпром». На святі будуть присутні цікаві особистості, поети і письменники.

Конкурс «Чарівне місто над Дніпром - 2017» проводився Дніпровською Центральною міською бібліотекою за підтримки управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та сайту Gorod.dp.ua з 1 по 30 жовтня 2017 року.
У конкурсі взяли участь автори з Запорізької, Київської, Харківської, Дніпропетровської областей та найбільше з м. Дніпра. До фіналу увійшли твори 12 авторів.
Наразі підведені підсумки конкурсу.
Запрошуємо усіх бажаючих та представників ЗМІ на яскравий захід!!!
Тел. для довідок: 056 7403711, 056 7403876

Довідка

Конкурс «Чарівне місто над Дніпром» започатковано Дніпровською Центральною міською бібліотекою за підтримки управління культури департаменту гуманітарної політики міської ради у 2012 році з нагоди святкування Дня міста. Конкурс проводиться щорічно.

Метою Конкурсу є створення поетичних творів про місто Дніпро, його історію, сучасність, людей, природу, традиції; виявлення і підтримка талановитих авторів, активізація і популяризація їх творчості, формування почуття причетності до історії і культури міста.

Ініціатором та організатором конкурсу, за підтримки управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, є Центральна бібліотека м.Дніпро та інформаційна агенція «Міський сайт» gorod.dp.ua

Сторінка конкурсу: http://library.dp.ua/projects.php?id=8