27 Лист 2017
Брати Капранови: Майдан. Таємні файли

27 листопада у соціокультурному центрі Центральної міської бібліотеки пройшла презентація нового роману від відомих літераторів, видавців та громадських діячів Братів Капранових.

«Майдан. Таємні файли» - це книга-дослідження, яка складається з 21-го інтерв’ю – файли, в яких містяться відповіді на несподівані питання щодо подій 2014 року.

У Революції брали участь мільйони, але що насправді сталося тоді, й досі залишається таємницею. Що відбувалося за лаштунками Майдану? Хто платив за Революцію? Як ділили владу переможці? Хто і чому здав Крим та Донецьк? Яким дивом встояли Одеса і Харків? Герої цього журналістського розслідування не тільки ті, хто стояв на сцені, але й ті, хто ховався за лаштунками, хто їздив до Януковича і хто сперечався з Європою, захоплював адмінбудівлі, сидів у буцегарнях, а також воював, лікував, працював для того, щоб Революція перемогла.

Окрім нової книги, Дмитро та Віталій Капранови розповіли читачам про інші літературні скарби:  роман «Забудь річка», мальовану «Історію незалежної України», книгу для дітей «Веселих свят» та інші твори, ознайомитись з якими можна у відділах Дніпровської Центральної бібліотеки.