09 Груд 2017
Дніпро: Символ міста. Будинок Хрінникова. Нові факти з біографії головного героя…


ПРЕС - РЕЛІЗ

Управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, видавництво «Герда» та  Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошують на зустріч з Валентином Старостіним - автором нового видання серії «Пам’ять міста» - «ДНІПРО: СИМВОЛ МІСТА. Будинок Хрінникова».

Зустріч відбудеться 9 грудня о 17:00 в приміщенні лекційного залу Дніпровської Центральної міської бібліотеки за адресою: Дніпро, вул. Воскресенська, 23.
Захід проходить за участю автора видання, творчого колективу видавництва, істориків, музейних працівників, бібліотекарів, колекціонерів і представників програми «Культурна столиця».

Вхід вільний.

У програмі:

  • зустріч з Валентином Старостіним;
  • перегляд офіційного буктрейлера видання;
  • обговорення книги та відповіді на питання читачів;
  • знайомство з новими фактами біографії Володимира Хрінникова;
  • виставка книжкової ілюстрації художника Олександра Харлана;
  • лотерея з призами-книжками;
  • автограф-сесія автора;

виставка-продаж видань від видавництва "Герда"

ДОВІДКА

ДНІПРО: СИМВОЛ МІСТА. Будинок Хрінникова
науково-популярне видання українською та англійською мовами
Малюнки О. Харлана, переклад К. Кислова
Видання здійснено в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця»

Будинок Хрінникова вважається одним із найважливіших історичних об’єктів міста. Ця книга, як і попередні роботи, не надає вичерпної інформації з історії будинку. Вона доповнює попередні дослідження, упорядковує події та факти, що були висвітлені іншими авторами, додає нові відомості, але все одно не розкриває повністю історію «символу міста».
Який з образів будинку, старий чи сучасний, є більш актуальним для Дніпра? Можливо цей будинок уособлює у собі ірраціональну складову занадто раціонального духу міста. Також можливо, що він просто гарний.

Під час підготовки видання використано матеріали із фондів  Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького, Дніпропетровського художнього музею, Державного архіву Дніпропетровської області; приватних колекцій Н. Бусигіної, А. Фоменка, Г. Цапова, М. Чабана, В. Старостіна та ін.