14 Груд 2017
Аліса. Презентація книги з ілюстраціями Гапчинської

 

Час: 14 грудня 2017 року, 14:00

Місце: Дніпровська Центральна міська бібліотека, лекційний зал, вул.Воскресенська, 23, 3 поверх

Телефони для довідок: 056 7403711

14 грудня о 14:00 в Центральній міській бібліотеці Дніпра відбудеться презентація унікального видання «Аліси в країні див» Льюїса Керролла з ілюстраціями Євгенії Гапчинської та доповненою реальністю.

      Такої «Аліси»  світ ще на бачив. Самобутні персонажі Євгенії Гапчинської - зворушливі, наївні, кумедні та дуже милі надають знаменитій казці англійського письменника душевності та затишності. Її Аліса зовсім не схожа на жодну свою попередницю. Це чарівна дівчинка з рожевими щічками та круглим личком, проте вона особлива, тому і подорож в країну див в її компанії буде незвичайною.

        «Аліса в країні чудес» Л. Керролла абсолютно особливий твір, загадка, яку кожен повинен розгадати, де кожна подія може мати безліч трактувань. Його образи абсурдні, фантастичні і дуже неоднозначні, а це відкриває необмежені можливості для уяви художника, тому працювати над ілюстраціями до цієї книги було особливо цікаво. Тим більше, моя Аліса дуже відрізняється від всіх своїх попередниць, вона інша. Можливо, мої ілюстрації дозволять під іншим кутом подивитися на добре відомих і улюблених героїв, по-новому побачити сюжет самої казки, адже в якійсь мірі мої герої розповідають свою історію»,  - зазначає художниця Євгенія Гапчинська.

              Видання в повній мірі відображає фантастичну реальність, створену автором цього захоплюючого тексту. Герої книги оживають на її сторінках завдяки використанню технології доповненої реальності. Оживити персонажів та подивитись серію мінімультфільмів можна за допомогою спеціального додатку. Під час презентації книги ви зможете побачити цю магію у дії.

         Iдея створення унікального видання належить українській компанії Аrt Nation, а оживити унікальних героїв казки змогли талановиті розробники з Києва компанії Live Animations Сorp.

        «Оживити» ілюстрації і подивитися мінімультфільм можна за допомогою спеціального додатку WONDERLAND – AR. Розпізнати «оживаючу» картинку допоможе спеціальний значок із кроликом, що біжить. Аби побачити «магію» у дії завантажте додаток WONDERLAND – AR на планшет або смартфон наведіть на картинку з позначкою і герої книги почнуть «оживати» прямо на її сторінках. Дива почнуть прямо на обкладинці!   

Під час презентації декілька примірників «Аліси в країні див» будуть подаровані Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, Центральній міській бібліотеці, дітям героїв АТО та представникам інших пільгових категорій.

Вхід вільний.