01 Груд 2017
Грудень 2017
1 грудня
п’ятниця
12:00

Той, хто мужньо боровся за свободу
Огляд літератури від Олени Петренко до 350-річчя з дня народження письменника, публіциста, сатирика Джонатана Свіфта
відділ художньої літератури, 1 поверх

2 грудня
субота
12:00

Іван Тургенєв: письменник та мислитель
Клуб шанувальників прози «Алые паруса»
Літературна програма
лекційний зал, 3 поверх

2 грудня
субота
12:00

Чарівне Місто над Дніпром – 2017
Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського поетичного конкурсу
соціокультурний центр, 4 поверх

2 грудня
субота
15:00

Загальне фортепіано
Студентська філармонія у Центральній бібліотеці
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

3 грудня
неділя
12:00

Ах, це танго, танго…
Ведуча: Світлана Кириченко
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

3 грудня
неділя
13:00
5 грудня
вівторок
15:00

Школа рукоділля
Майстер-клас з в’язання гачком
соціокультурний центр, 4 поверх

5 грудня
вівторок
17:00

Творчості барда Євгенія Клячкіна присвячується
Творча вітальня «Відлуння»
Літературно-музична програма
соціокультурний центр, 4 поверх

7 грудня
четвер
12:00

Верховенство прав людини в Україні
День правової інформації
соціокультурний центр, 4 поверх

8 грудня
п’ятниця
12:00

Світ ловив мене, та не спіймав
Огляд літератури від Олени Петренко до 295-річчя з дня народження українського поета, філософа Григорія Сковороди
відділ художньої літератури, 1 поверх

8 грудня
п’ятниця
17:00

Майстер-клас з декупажу
Майстриня: Антоніна Куманьова
Попередній запис за тел.: 066-573-9833
соціокультурний центр, 4 поверх

9 грудня
субота
10:00

Традиційна українська народна вишивка
Клуб вишивальниць
Зустріч майстринь
відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

9 грудня
субота
12:00

Творчі підсумки
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Літературна програма
лекційний зал, 3 поверх

9 грудня
субота
13:00

Симфонія дитинства
Зустріч з музичною класикою
Виконавець: Роман Болтенков (фортепіано)
відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

9 грудня
субота
16:00

Революція гідності
Кіноклуб «Моя Україна»
Перегляд та обговорення фільму
центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

9 грудня
субота
17:00

Дніпро: символ міста. Будинок Хрінникова
Презентація науково-популярного видання
лекційний зал, 3 поверх

10 грудня
неділя
14:30

Лекція друга «Чи було возз’єднання? XVII ст.»
Лекторій з історії України
Лектор: історик Катерина Ожегова
лекційний зал, 3 поверх
 

10 грудня
неділя
16:00

Класика бардовської пісні
Клуб любителів співу
Літературно-музична програма
Ведучий: Георгій Скороход
відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

12 грудня
вівторок
15:00

Школа рукоділля
Майстер-клас з в’язання гачком
соціокультурний центр, 4 поверх

12 грудня
вівторок
15:00

Володимир Макарович Падун
Презентація художнього каталогу
Ведуча: Галина Самара
відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

12 грудня
вівторок
17:00

Законодавство України по комунальним послугам
Територіальна громада Дніпра
Лекція
лекційний зал, 3 поверх

14 грудня
четвер
14:00

Аліса в Країні див
Презентація видання з ілюстраціями Євгенії Гапчинської
лекційний зал, 3 поверх

14 грудня
четвер
16:00

Класик детективного жанру: Конан Дойл
Документальний кінопоказ
Ведуча: Лариса Друбецька
соціокультурний центр, 4 поверх

14 грудня
четвер
18:00

Шлях від Жертви до агресора – «образитися не можна вбити»
Лекція з психології за попереднім записом, тел.: 098-53-21-555
Ведуча: психолог Наталія Шахрозан
лекційний зал, 3 поверх

15 грудня
п’ятниця
16:00

Микола Леонтович
Клуб корисного кіно
Перегляд та обговорення фільму про українського композитора
відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

16 грудня
субота
12:00

Засідання літературної студії «Розквіт»
Зустріч літераторів-початківців
Ведуча: Любов Томська
відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

16 грудня
субота
12:00

Гори, гори душа моя
Творчий вечір дніпровського автора Ніни Бичкової
Благодійна літературно-музична програма
Ведуча: Лариса Яворська
лекційний зал, 3 поверх

16 грудня
субота
15:00

Щастя у кожній хвилині
Концерт у підтримку поета і барда Олени Касьян
Благодійна літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

16 грудня
субота
16:00

Школа рукоділля: Петриківський розпис
Майстер-клас від Руфіни Яровіт
соціокультурний центр, 4 поверх

16 грудня
субота
16:00

Листи до М.
Кіноклуб «Шедеври слов’янського кіно»
Перегляд фільму українською мовою з обговоренням
центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

17 грудня
неділя
11:00

Клуб виноградарів та виноробів
Засідання
соціокультурний центр, 4 поверх

17 грудня
неділя
12:00

Ювіляри – 2017
ГО «День Культури Світу»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

17 грудня
неділя
15:00

Школа виноградаря-початківця
Лектор: голова Клубу виноградарів та виноробів Придніпров’я Едуард Толочьянц
соціокультурний центр, 4 поверх

17 грудня
неділя
15:00

Доп-ping
Засідання літературного клубу
соціокультурний центр, 4 поверх

18 грудня
понеділок
15:00

Дитяча література Швеції в бібліотеках Дніпра
Відкриття мандрівної виставки
За підтримки посольства Швеції в Україні
відділ художньої літератури, 1 поверх

19 грудня
вівторок
14:00

Правова громадська приймальня
Головне управління юстиції в Дніпропетровській області
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

19 грудня
вівторок
16:00

День Святого Миколая: Історія свята
Документальний кінопоказ
Ведуча: Лариса Друбецька
соціокультурний центр, 4 поверх

20 грудня
середа
16:00

За світлом Різдвяної зірки
Українсько-австрійське товариство та ГО «Відергебурт»
Святкова програма
центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

21 грудня
четвер
16:00

Лекторій «Світ науки»
ГО «Відкрите знання»
Лекція
лекційний зал, 3 поверх

21 грудня
четвер
16:00

Український пересмішник
Документальний кінопоказ до 105-річчя від дня народження українського актора Андрія Сови
Ведуча: Лариса Друбецька
соціокультурний центр, 4 поверх

22 грудня
п’ятниця
16:00

Мерефо-Херсонський міст: залізобетонне мереживо над Дніпром
Лекторій «Цікаве про рідний край»
Лектор: історик, краєзнавець Максим Кавун
Краєзнавча мандрівка
лекційний зал, 3 поверх

23 грудня
субота
12:00

Новий рік поспішає на поріг!
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Святкова літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

23 грудня
субота
12:00

Презентація перевиданих книг про колишнього запорожця Микиту Коржа
Ведуча: директор музею-садиби «Музей Микити Коржа» Наталія Семенова
відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

23 грудня
субота
14:00

Різдвяні зустрічі
ГО «День Культури Світу»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

23 грудня
субота
14:00

Клуб вишивальниць Дніпра
Майстер-клас
відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

23 грудня
субота
14:00

Bliskie spotkania z wesołym diabłem
Кіноклуб «Kino polskie»
Перегляд фільму польською мовою
центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

24 грудня
неділя
12:00

Новорічний бал композиторів Дніпра
Ведуча: Лілія Бігєєва
лекційний зал, 3 поверх

24 грудня
неділя
14:30

Лекція третя «Русифікація – абсолютне зло! ХVІІІ ст.»
Лекторій з історії України
Лектор: історик Катерина Ожегова
лекційний зал, 3 поверх

26 грудня
вівторок
16:00

Новорічні бібліомандри
Презентація виставки від Лариси Друбецької
соціокультурний центр, 4 поверх

26 грудня
вівторок
17:00

Законодавство України по комунальним послугам
Територіальна громада Дніпра
Лекція
лекційний зал, 3 поверх

27 грудня
середа
16:00

Дніпро Читає – 2017
Церемонія нагородження переможців фотоконкурсу
соціокультурний центр, 4 поверх

27 грудня
середа
18:30

Передноворічний вечір
Екскурсійним клуб «Дніпро»
Ведучий: історик Віктор Єкшов
лекційний зал, 3 поверх

щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

щопонеділка
18:00

Курси української мови для читачів бібліотеки
Пізнавальна година
лекційний зал, 3 поверх

щовівторка
12:00

Астрологія від А до Я
Пізнавальна година
відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

щовівторка
18:00

Навчальний курс «Каліграфія для початківців»
Курси
За попередньою реєстрацією
відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

щосереди
18:00

KLUB JEZYKA POLSKIEGO
Польський розмовний клуб
центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

щосереди
18:30

Курси української мови для читачів бібліотеки
Пізнавальна година
відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

четвер
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Англійський розмовний клуб
відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щоп’ятниці
18:00

Курси німецької мови для початківців
центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

щосуботи
12:00

Відео-історія рідного міста
Перегляд краєзнавчих відеороликів
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

щосуботи
14:00

Курси японської мови для початківцій
соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
15:00

Клуб «Айкідо»
Перегляд та обговорення тематичного відео
соціокультурний центр, 4 поверх

щонеділі
12:00

Відео-історія рідного міста
Перегляд краєзнавчих відеороликів
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

щонеділі
16:00

Курси англійської мови
Розмовний практикум
центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Її величність Муза
Виставка малюнків учнів ДХШ №1
3 поверх

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Виставка живопису
Виставка картин Тетяни Дзекунової
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Золоте сяйво ланів у вашій оселі
Виставка аплікацій соломкою творчої майстерні «Золоте сяйво» дитячо-юнацького клубу «Козачок»
відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

Портрет найдавнішого друга: образ собаки у творах мистецтва
2018 – рік Собаки за Східним календарем (з 19 грудня)
відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

Наодинці з Парижем
Виставка робіт фотохудожниці Ірини Бесідіної
центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

Протягом місяця

Натхненні Японією
Виставка малюнків учнів ДХШ №1
6 поверх

Протягом місяця

COW DESING BIENNALE 2017
Виставка конкурсних робіт
всі поверхи бібліотеки

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52