23 Груд 2017
Презентація перевиданих книг про колишнього запорожця Микиту Коржа

В соціокультурному центрі Центральної міської бібліотеки відбулась презентація книг про колишнього запорізького козака, мешканця Катеринославської губернії та повіту (зараз Дніпропетровщина), селища Михайлівки Микити Леонтійовича Коржа: книга «Устное повествование бывшего запорожца. Никиты Леонтьевича Коржа» та книгу українського письменника, етнографа Олекси Стороженко «Споминки про Микиту Леонтійовича Коржа».

На презентацію були запрошені відомий дніпровський краєзнавець, письменник, журналіст, перекладач Микола Чабан, який написав передмову у книзі Олекси Стороженко та художник Мирослав Добрянський, який проілюстрував цю книгу, директор і берегиня музею-садиби Микити Коржа Наталія Іванівна Семенова. Серед присутніх був також нащадок козака Володимир Корж, відома українська та дніпровська письменниця Леся Степовичка, також представники музею-садиби Коржа, мешканці селища Михайлівка, гості та читачі бібліотеки.

Директор садиби Наталія Семенова люб’язно розповіла присутнім про музей, яка величезна робота проводиться, щоб зберегти цю пам’ять для подальших поколінь. Бо це історія нашого краю і України. Також були подаровані презентовані книги всім хто виступав на заході. Тепер ці книги є і в Центральній міській бібліотеці.