30 Груд 2017
Січень 2018
6 січня
субота
12:00

Майстер соціального роману: Ежен Сю
Клуб шанувальників прози «Алые паруса»
Ведуча: Людмила Селищева
Літературна програма
лекційний зал, 3 поверх

9 січня
вівторок
15:00

Школа рукоділля: шарф бактус
Майстриня Ірина Маслюк
Майстер-клас з в’язання гачком
соціокультурний центр, 4 поверх

9 січня
вівторок
17:00

Законодавство України по комунальним послугам
Територіальна громада Дніпра
Лекція
лекційний зал, 3 поверх

10 січня
середа
13:00

Вертеп
Святкова різдвяна історія про народження маленького Ісуса, зі сміхом жартами та колядою
Шкільний театр
відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

11 січня
четвер
14:00

Правова громадська приймальня
Головне управління юстиції в Дніпропетровській області
Безкоштовні юридичні консультації
інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

12 січня
п’ятниця
12:00

Дорогою поета
Огляд літератури від Олени Петренко до 80-річчя з дня народження поета, дисидента Василя Стуса
відділ художньої літератури, 1 поверх

12 січня
п’ятниця
17:00

Майстер-клас з декупажу
Майстриня: Антоніна Куманьова
Попередній запис за тел.: 066-573-9833
соціокультурний центр, 4 поверх

13 січня
субота
10:00
13 січня
субота
12:00

«Я куплет допою…»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Літературна програма до 80-річчя від дня народження поета, барда, та актора Володимира Висоцького
лекційний зал, 3 поверх

13 січня
субота
13:00

Новорічною стежкою до щастя і добра
Майстер-клас з виготовлення ялинкового намиста
відділ художньої літератури, 1 поверх

13 січня
субота
14:30

Мелодії новорічних свят
Ведучий: Володимир Лук’яненко
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

13 січня
субота
16:00
14 січня
неділя
13:00
14 січня
неділя
14:30

Моє натхнення
Презентація художньої виставки Наталі Федорець
відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

16 січня
вівторок
16:00

Понад все вони любили свій коханий край
Документальний кінопоказ до 100-річчя бою під Крутами
соціокультурний центр, 4 поверх

16 січня
вівторок
17:30

Класики авторської пісні
Творча вітальня «Відлуння»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

18 січня
четвер
16:00

Чарівні образи Сосюри
Документальний кінопоказ до 120-річчя від дня народження Володимира Сосюри
соціокультурний центр, 4 поверх

19 січня
п’ятниця
16:00

«Пісня невиправного романтика»: Анатолій Мокренко
Клуб корисного кіно
Перегляд та обговорення фільму про оперного співака та актора
відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

20 січня
субота
12:00
20 січня
субота
15:00

Оркестрові струнні інструменти
Студентська філармонія у Центральній бібліотеці
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

20 січня
субота
16:00

«Зима, що нас змінила»
Кіноклуб «Моя Україна»
Перегляд та обговорення фільму
центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

21 січня
неділя
11:00

Клуб виноградарів та виноробів
Засідання
соціокультурний центр, 4 поверх

21 січня
неділя
15:00

Школа виноградаря-початківця
Лектор: голова Клубу виноградарів та виноробів Придніпров’я Едуард Толочьянц
соціокультурний центр, 4 поверх

21 січня
неділя
16:00

Клуб любителів співу
Літературно-музична програма присвячена творчості співака та актора Володимира Висоцького
Ведучий: Георгій Скороход
лекційний зал, 3 поверх

22 січня
понеділок
14:00

Творча зустріч з поетесою Любов Сурган
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Композитор Галіна Логвінова
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

23 січня
вівторок
16:00

Символи нашої волі
До дня Соборності України
Документальний кінопоказ
соціокультурний центр, 4 поверх

23 січня
вівторок
17:00

Законодавство України по комунальним послугам
Територіальна громада Дніпра
Лекція
лекційний зал, 3 поверх

26 січня
п’ятниця
16:00

Іван Старов: архітектор старого Катеринослава
Лекторій «Цікаве про рідний край»
Лектор: історик, краєзнавець Максим Кавун
Краєзнавча мандрівка
лекційний зал, 3 поверх

27 січня
субота
12:00

«Музика квітів» Зінаїди Кукіної
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведуча Лариса Яворська
Презентація книги дніпровського автора
соціокультурний центр, 4 поверх

27 січня
субота
14:00
27 січня
субота
16:00

«VINCI»
Кіноклуб «KINO POLSKIE»
Перегляд фільму польською мовою
центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

30 січня
вівторок
17:30

«Не единой строчкой не лгу…»
Творча вітальня «Відлуння»
Літературно-музична програма присвячена Валерію Висоцькому
лекційний зал, 3 поверх

щопонеділка (з 15 січня)
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

щопонеділка (з 15 січня)
18:00
щовівторка
12:00

Астрологія від А до Я
Пізнавальна година
відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

щосереди
18:00

KLUB JEZYKA POLSKIEGO
Польський розмовний клуб
центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

четвер
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Англійський розмовний клуб
відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щоп’ятниці
18:30

Курси німецької мови для початківців
центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

щосуботи
14:00

Курси японської мови для початківцій
соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
15:00

Клуб «Айкідо»
Перегляд та обговорення тематичного відео
соціокультурний центр, 4 поверх

щонеділі
16:00

Розмовний англійський клуб
Розмовний практикум
центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Різдвяна казка
Виставка дитячих художніх робіт
лекційний зал, 3 поверх

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція національної вишивки областей України
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Виставка живопису
Виставка картин Тетяни Дзекунової
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Арман: барви життя
Виставка провідного художника-куратора виставок вірменського культурного центру «Вардуї» Армана Аллахвердяна
центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

Протягом місяця

Портрет найдавнішого друга: образ собаки у творах мистецтва
2018 – рік Собаки за Східним календарем
відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця
Протягом місяця

Володимир Макарович Падун
Виставка репродукцій художніх робіт
відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

Моє натхнення
Виставка художніх робіт Федорець Наталі (з 14 січня)
відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

COW DESING BIENNALE 2017
Виставка конкурсних робіт
всі поверхи бібліотеки

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52