01 Лют 2018
Лютий 2018
2 лютого
п’ятниця
12:00

Мій дух як ніч
230 років від дня народження Дж. Г. Байрона
Огляд літератури від Олени Петренко
Відділ художної літератури, 1 поверх

3 лютого
субота
12:00

Високодумний лицар Сервантес
Клуб шанувальників прози «Алые паруса»
Ведуча Людмила Селищева
Літературна програма
Лекційний зал, 3 поверх

3 лютого
субота
12:00

Криза пенсійної системи. Персоніфікація
Лекторій «Ваша пенсія»
Ведуча: фінансовий консультант Ірина Писарєва
Лекція
Соціокультурний центр, 4 поверх

3 лютого
субота
15:00

Народні інструменти
Студентська філармонія у Центральній бібліотеці
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

4 лютого
неділя
11:00

Клуб виноградарів та виноробів Придніпров’я
Засідання
Соціокультурний центр, 4 поверх

4 лютого
неділя
12:00

Різдвяні мелодії
Вокальна та інструментальна музика
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

4 лютого
неділя
13:00

Урок малювання
Хобі-група «Натхнення»
Майстер-клас від Наталі Федорець
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

4 лютого
неділя
14:30

Історичний лекторій
Лекція №5: Набуття кордонів. 1917-1922 рр.
Інститут соціального проектування
Лекція від історикині Катерини Ожегової
Лекційний зал, 3 поверх

4 лютого
неділя
15:00
8 лютого
четвер
14:00

Правова громадська приймальня
Відділи Державної реєстрації актів цивільного стану міста Дніпра
Безкоштовні юридичні консультації з сімейних правовідносин
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

8 лютого
четвер
16:00

Читати. Місто - Архітектура Бібліотек Німеччини
Ґете-Інститут
Відкриття виставки італійського архітектора Фабіо Баріларі
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

9 лютого
п’ятниця
17:00

Майстер-клас з декупажу
Майстриня: Антоніна Куманьова
Попередній запис за тел.: 066-573-9833
Соціокультурний центр, 4 поверх

10 лютого
субота
10:00
10 лютого
субота
12:00

«Моя любов! Я перед тобою!»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведучий Володимир Третьяков
Літературно-музична програма до дня Св. Валентина
Лекційний зал, 3 поверх

10 лютого
субота
16:00

«Іду до тебе»
Кіноклуб «Моя Україна»
Перегляд та обговорення фільму
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

10 лютого
субота
17:40

«Die Geliebten Schwestern»
Кіноклуб «Deutsches Kino»
Перегляд фільму німецькою мовою з російськими субтитрами
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

11 лютого
неділя
14:00

«Меж прошлым и будущим нить...»
ГО «День Культури Світу»
Літературно-музична програма
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

11 лютого
неділя
16:00

Співають дорослі і діти
Клуб любителів співу
Ведучий: Георгій Скороход
Концертмейстер: Ліна Цодікова
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

13 лютого
вівторок
18:00

Один для одного
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталя Бобко
Літературно-музична програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

14 лютого
середа
13:00

Кохання може все і все здолає
До дня Св. Валентина
Літературний міні-квест для юнаків
Відділ художньої літератури, 1 поверх

15 лютого
четвер
16:00

Автономна екобудівля «Потрійний нуль»
Лекторій «Світ науки»
ГО «Відкрите знання»
Лекція
Лекційний зал, 3 поверх

15 лютого
четвер
16:00

Жюль Верн: творець пригодницьких романів
Ведуча Лариса Друбецька
Документальний кінопоказ
Соціокультурний центр, 4 поверх

16 лютого
п’ятниця
12:00

«Зірка у формі квадрата»
Клуб корисного кіно
Перегляд та обговорення документального фільму про Казимира Малевича
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

17 лютого
субота
12:00
17 лютого
субота
13:00

Вечір пам’яті Миколи Шпака
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

17 лютого
субота
16:00

«Танцівниця» (18+)
Кіноклуб «Шедеври слов’янського кіно»
Перегляд та обговорення фільму
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

17 лютого
субота
17:40

«Auslandstourne»
Кіноклуб «Deutsches Kino»
Ґете-Інститут
Перегляд фільму німецькою мовою з російськими субтитрами
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

18 лютого
неділя
11:00

Клуб виноградарів та виноробів Придніпров’я
Засідання
Соціокультурний центр, 4 поверх

18 лютого
неділя
12:00

Звучить Bossa Nova
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

18 лютого
неділя
12:00

Придніпров’я в загальносвітовій скарбничці культурно-історичної спадщини Планети
ГО «День Культури Світу»
Круглий стіл
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

18 лютого
неділя
13:00

Йоганн Себастьян Бах – океан музики
Літературно-музична програма
Ведучий: Народний артист України Володимир Гаркуша
Медійне забезпечення: Катерина Засменко
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

18 лютого
неділя
14:30

Історичний лекторій
Лекція: №6. І ще раз про кордони. Радянські часи
Інститут соціального проектування
Лекція від історикині Катерини Ожегової
Лекційний зал, 3 поверх

18 лютого
неділя
15:00

Школа виноградаря-початківця
Лектор: Едуард Толочьянц
Соціокультурний центр, 4 поверх

20 лютого
вівторок
14:00

Правова громадська приймальня
Головне управління юстиції в Дніпропетровській області
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

20 лютого
вівторок
17:00
20 лютого
вівторок
17:00

Янголи на стражі майбутнього
Марафон пам’яті небесної сотні
Презентація виставки художніх робіт художньої школи № 1
Соціокультурний центр, 4 поверх

22 лютого
четвер
17:00

«Зелена миля»
Книга прочитана екраном
Ведуча Лариса Друбецька
Перегляд та обговорення фільму
соціокультурний центр, 4 поверх

23 лютого
п’ятниця
13:30

Юні таланти – рідному місту
Свято пісні від учнів Дніпровської школи мистецтв № 4 ім. Бориса Гмирі
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

23 лютого
п’ятниця
16:00

Володимир Зуєв – архітектор знакових споруд Дніпра
Лекторій «Цікаве про рідний край»
Ведучий: історик, краєзнавець Максим Кавун
Краєзнавча лекція
Лекційний зал, 3 поверх

24 лютого
субота
12:00

«І слово в музиці звучить»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведуча Лариса Яворська
Вечір бардівської пісні
Лекційний зал, 3 поверх

24 лютого
субота
15:00

«Ниточкой золотой». Пам’яті Володимира Ткача
Бард Арт Клуб
Ведуча Наталія Бобко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

24 лютого
субота
16:00

«Taxi A»
Кіноклуб «Kino polskie»
Перегляд фільму польською мовою
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

24 лютого
субота
17:40

«Das Leben der Andern»
Кіноклуб «Deutsches Kino»
Ґете-Інститут
Перегляд фільму німецькою мовою з російськими субтитрами
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

25 лютого
неділя
12:00

Передчуття весни
Ліричні твори композиторів Дніпра
Ведуча Лілія Бігєєва
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

щопонеділка
18:30

Курси української мови для читачів бібліотеки
Пізнавальна година
Лекційний зал, 3 поверх

щосереди
18:00

KLUB JEZYKA POLSKIEGO
Польський розмовний клуб
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

щосереди
18:30

Курси української мови для читачів бібліотеки
Пізнавальна година
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

четвер
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Англійський розмовний клуб
Відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щосуботи
15:00

Клуб «Айкідо»
Перегляд та обговорення тематичного відео
Соціокультурний центр, 4 поверх

щонеділі
16:00

LET’S TALK ENGLISH
Англійський розмовний клуб
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
Усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Різдвяна зірка
Виставка дитячих художніх робіт учнів ДШМ №4 ім. Бориса Гмирі
3 поверх

Протягом місяця

Моє натхнення
Виставка художніх робіт Федорець Наталі
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

Спокуса
Виставка картин Анни Бакалової
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Читати. Місто – DIE STADT LESEN
Ґете-Інститут
Виставки робіт від італійського архітектора Фабіо Барілорі
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

Протягом місяця

Машина часу
Експозиція ретро-оргтехніки
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція національної вишивки областей України
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця
Протягом місяця

Володимир Макарович Падун
Виставка репродукцій художніх робіт
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

COW DESING BIENNALE 2017
Виставка конкурсних робіт
Всі поверхи бібліотеки

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52