08 Лют 2018
Презентація виставки "Читати Місто"

8 лютого в лекційній залі Дніпровської Центральної міської бібліотеки відбулось урочисте відкриття виставки "Читати місто", що стало можливим за підтримки Гете-Інституту в Україні (Центральна міська бібліотека є офіційним партнером Гете-Інституту!).

Всі 36 графічних замальовок Фабіо Баріларі, що зображують будівлі та інтер'єри знакових бібліотек Німеччини, комфортно розташувались на стінах бібліотеки в Дніпрі. Почесним гостем цієї події став Генеральний Консул Федеративної Республіки Німеччина пан Вольфган Мьоссінґер, який казав не тільки про важливе місце біліотек в житті мешканців Німеччини, але й про тісну співпрацю з місцевою владою задля зростання якості і ефективності бібліотек. На відкритті також був присутнім і начальник Департаменту гуманітарної політики міської ради пан Євген Хорошилов, який назвав виставкою рекламою всієї бібліотечної справи і пообіцяв, що міська влада і в подальшому буде всіляко сприяти створенню комфортних умов в бібліотеках міста та перетворенню міських бібліотек на соціокультурні центри. Від обласної спільноти німців "Wiedergeburt" слово взяла регент ансамблю спільноти пані Ельвіра Соловйова, яка високо оцінила і виставку і співпрацю бібліотеки з німецькою спільнотою області.

Пан Мьоссінґер люб'язно погодився вручити календарі-каталоги виставки трьом переможницям розіграшу, що тривав впродовж тижня в соціальній мережі Facebook.

Під час презентації ми також анонсували конкурс німецькомовних ессе про бібліотеку, що триватиме до 21 лютого і запросили до участі не тільки слухачів наших безкоштовних курсів, а і всіх містян. Автори кращих ессе отримають подарунок!!!

Впродовж лютого- березня наші читачі також зможуть познайомитись з німецьким кіно, що стало можливим за підтримки бібліотеки Гете-Інституту. Фільми демонструватимуться німецькою мовою з російськими субтитрами, щоб усі бажаючи мали змогу їх оглянути.

Також для відвідувачів нашої бібліотеки є ще одна можливість стати власником календаря-каталога: стати учасником вікторини "Чи знаєте Ви Німеччину?" ( питання знаходяться в відділі документів іноземними мовами) і дочекатись кінця лютого, коли будуть об'явлені імена переможців.

Всі присутні на презентації з цікавістю оглядали замальовки Фабіо Баріларі, ділились враженнями, фотографувались з експонатами виставки і нашими гостями. В нас було справжнє свято!

Запрошуємо всіх, хто не байдужий до бібліотек, книги і Німеччини відвідати виставку "Читати Місто" у Центральній міській бібліотеці.