01 Бер 2018
Березень 2018
2 березня
п’ятниця
12:00

Мистецтво орігамі: японські традиції
Створення букету квітів із паперу
Майстер-клас від Лілії Хомюк
Відділ галузевої літератури, 3 поверх

3 березня
субота
12:00

Леся Українка: вітрила її долі
Клуб шанувальників прози «Алые паруса»
Ведуча: Людмила Селищева
Літературна програма
Лекційний зал, 3 поверх

3 березня
субота
15:00

Духовий відділ школи збирає друзів
Студентська філармонія у Центральній бібліотеці
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

3 березня
субота
17:40

«FACK LU GOHTE»
Кіноклуб «Deutsches Kino»
Ґете-Інститут
Перегляд фільму німецькою мовою з російськими субтитрами
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

4 березня
неділя
11:00

Клуб виноградарів та виноробів
Засідання
Соціокультурний центр, 4 поверх

4 березня
неділя
12:00

Весна іде, красу несе!
Літературно-музична програма
Ведуча: Світлана Кириченко
Лекційний зал, 3 поверх

4 березня
неділя
13:00

Урок малювання. Натюрморт
Хобі-група «Натхнення»
Майстер-клас від Наталі Федорець
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

4 березня
неділя
14:30

Історичний референдум, помаранчевий дзвін і Майдан Гідності – набуття свободи!
Історичний лекторій. ГО «ІнСоц»
Лекція № 7 від історикині Катерини Ожегової
Лекційний зал, 3 поверх

4 березня
неділя
15:00
4 березня
неділя
16:30

Про жінку та кохання заспіваймо
Клуб любителів співу
Ведучий: Георгій Скороход
Концертмейстер: Ліна Цодікова
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

6 березня
вівторок
13:00

Автомобілі – література-мистецтво
Музей «Машины времени»
Ведуча: Олена Степанюк
Презентація виставки-інсталяції
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

6 березня
вівторок
17:00

Творчий вечір поета Віталія Ковальчука
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталя Бобко
Літературно-музична програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

9 березня
п’ятниця
15:00

Історія святкування дня народження Тараса Шевченка на Січеславщині
Ведучий: історик Віктор Єкшов
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

9 березня
п’ятниця
17:00

Декупаж
Майстер-клас від майстрині Антоніни Куманьової
Попередній запис за тел.: 066-573-9833
Соціокультурний центр, 4 поверх

10 березня
субота
12:00

Жінка. Весна. Кохання
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведучий Володимир Третьяков
Літературна програма
Лекційний зал, 3 поверх

10 березня
субота
16:00

«Кайдашева сім’я»
Кіноклуб «Моя Україна»
Перегляд та обговорення фільму
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

10 березня
субота
17:40

«ABOUT A GIRL»
Кіноклуб «Deutsches Kino»
Ґете-Інститут
Перегляд фільму німецькою мовою з російськими субтитрами
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

11 березня
неділя
14:00

Народний вокальний ансамбль «Джерело» та лауреат міжнародних конкурсів Галина Мірошниченко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

11 березня
неділя
14:00

Шляхами подорожі на Хортицю
Ведучий: В’ячеслав Забелін
Документальний кінопоказ від мандрівників
Соціокультурний центр, 4 поверх

13 березня
вівторок
16:30

Нормандская тетрадь Франсуа Тарпи
Презентація книги дніпровської письменниці Ольги Рєпіної
Соціокультурний центр, 4 поверх

14 березня
середа
16:00

Борислав Брондуков: король епізоду
Ведуча: Лариса Друбецька
Документальний кінопоказ до 80-річчя від дня народження українського актора
Соціокультурний центр, 4 поверх

15 березня
четвер
14:00

Правова громадська приймальня
Відділи Державної реєстрації актів цивільного стану міста Дніпра
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки з сімейних правовідносин
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

15 березня
четвер
16:00

Реновації публічного простору міст. Зміна епох – зміна культур – зміна функцій
Лекторій «Світ науки»
ГО «Відкрите знання»
Панельна тематична дискусія
Лекційний зал, 3 поверх

16 березня
п’ятниця
16:00

Головний отаман Холодного яру: Кость Пестушко
Постаті української революції 1917-1921 рр.
Історичні читання від Генадія Пархоменка
Лекційний зал, 3 поверх

16 березня
п’ятниця
16:00

«Вівальді без маски»
Клуб корисного кіно
Перегляд та обговорення документального фільму про Антоніо Вівальді
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

17 березня
субота
12:00
17 березня
субота
15:00

Студентська філармонія у Центральній бібліотеці
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

17 березня
субота
16:00

«Серена» 18+
Кіноклуб «Шедеври слов’янського кіно»
Перегляд фільму російською мовою
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

17 березня
субота
17:40

«ELTERN»
Кіноклуб «Deutsches Kino»
Ґете-Інститут
Перегляд фільму німецькою мовою з російськими субтитрами
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

18 березня
неділя
11:00

Клуб виноградарів та виноробів
Засідання
Соціокультурний центр, 4 поверх

18 березня
неділя
14:00

Історія геніального композитора
Лектор: Володимир Гаркуша
Лекція про Вольфганга Амадея Моцарта
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

18 березня
неділя
14:30

Модерна Україна дивиться в майбутнє! Яким воно має бути? Хто його побудує?
Історичний лекторій. ГО «ІнСоц»
Лекція № 8 від історикині Катерини Ожегової
Лекційний зал, 3 поверх

20 березня
вівторок
14:00

Правова громадська приймальня
Головне управління юстиції в Дніпропетровській області
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

22 березня
четвер
17:00

«451 по Фарингейту»
Книга прочитана екраном
Ведуча: Лариса Друбецька
Перегляд та обговорення фільму
Соціокультурний центр, 4 поверх

23 березня
п’ятниця
12:00

Рахуючи число звірини
До 80-річчя від дня народження письменника-фантаста Віктора Савченка
Огляд літератури від Олени Петренко
Відділ художньої літератури, 1 поверх

23 березня
п’ятниця
16:00

Універсальний краєзнавець
60 років від дня народження дніпровського письменника, краєзнавця, журналіста Миколи Чабана
Творча зустріч
Лекційний зал, 3 поверх

24 березня
субота
10:00

Клуб вишивальниць Дніпра
Зустріч майстринь
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

24 березня
субота
12:00

«Поэзии чарующие строки…»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведуча Лариса Яворська
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

24 березня
субота
16:00

«ŚWIĘTY INTERES»
Кіноклуб «KINO POLSKIE
Перегляд фільму польською мовою
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

25 березня
неділя
12:00

«О библейских полотнах стихотворной строкой»
Презентація книги дніпровської поетеси Людмили Некрасовської
Лекційний зал, 3 поверх

25 березня
неділя
14:00

Дочка української землі Клавдія Шульженко
Ведуча: Світлана Кириченко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

25 березня
неділя
14:00

Твої імена, Україно!
Вечір пам’яті музиканта Анатолія Костянтиновича Улахи
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

25 березня
неділя
16:00

Григорій Сковорода: життя і космос
Культурно-просвітницька платформа USPACE
Ведучий: Віктор Єкшов
Лекція

Лекційний зал, 3 поверх

27 березня
вівторок
18:00

Дві свічки
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталя Бобко
Вечір пам’яті поетів Льва Болдова (м. Харків) та Влада Кльона (м. Запоріжжя)
Соціокультурний центр, 4 поверх

29 березня
четвер
15:00

«Козацькі витоки міста Дніпро»
Історико-краєзнавчий лекторій «Історія Дніпра очима науковців»
Лектор: Репан Олег Анатолійович
Лекційний зал, 3 поверх

30 березня
п’ятниця
10:00

Роль особистості в контексті сучасного розвитку музики: творчість композитора Володимира Скуратовського
Всеукраїнська науково-практична конференція з проблем розвитку початкової мистецької освіти
Лекційний зал, 3 поверх

30 березня
п’ятниця
16:00

Великий Кобзар і Придніпров’я
Лекторій «Цікаве про рідний край»
Ведучий: історик, краєзнавець Максим Кавун
Краєзнавча лекція
Лекційний зал, 3 поверх

31 березня
субота
13:00

Мандрівка книжковим містом
Презентація виставки до Міжнародного дня дитячої книги
Відділ художньої літератури, 1 поверх

щопонеділка
12:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

щопонеділка
18:30

Курси української мови для читачів бібліотеки
Пізнавальна година
Лекційний зал, 3 поверх

щовівторка
17:45

Історичний клуб
Го «Зв'язок поколінь»
Зустріч-дискусія
Соціокультурний центр, 4 поверх

щовівторка
17:45

Основи здоров’я
Го «Зв'язок поколінь»
Лекція
Соціокультурний центр, 4 поверх

щосереди
18:00

KLUB JEZYKA POLSKIEGO
Польський розмовний клуб
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

щосереди
18:30

Курси української мови для читачів бібліотеки
Пізнавальна година
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

четвер
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Англійський розмовний клуб
Відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щоп’ятниці
17:00

Фінансова грамотність
Го «Зв'язок поколінь»
Лекція-консультація
Соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
15:00

Клуб «Айкідо»
Перегляд та обговорення тематичного відео
Соціокультурний центр, 4 поверх

щонеділі
16:00

LET’S TALK ENGLISH
Англійський розмовний клуб
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
Усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

COW DESING BIENNALE 2017
Виставка конкурсних робіт
Всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

Мій Шевченко
Творчі роботи учнів художньої школи № 1
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Природа нашого краю навесні
Фотовиставка від Ріти Соболь
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція національної вишивки областей України
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Спокуса
Виставка картин Анни Бакалової
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Світ очима дітей
Виставка дитячих робіт
КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР
Курівник студії Тетяна Омельченко
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

Володимир Макарович Падун
Виставка репродукцій художніх робіт
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

Етюд в чорно-білих тонах
Виставка графічних робіт від Євгенії Василенко
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця (до 15 березня)
Протягом місяця

Читати. Місто – DIE STADT LESEN
Ґете-Інститут
Виставки робіт від італійського архітектора Фабіо Барілорі
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

Протягом місяця

«Автомобілі-мистецтво»
Виставка інсталяція (спільно з музеєм «Машины времени»)

Відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52