13 Бер 2018
Нормандская тетрадь Франсуа Тарпи

13 березня 2018 року о 16:30 у Соціокультурному центрі Дніпровської Центральної міської бібліотеки (вул. Воскресенська, 23, 4-й поверх) відбудеться презентація нової книги:

Репина, Ольга. Нормандская тетрадь Франсуа Тарпи /Ольга Репина - Харьков: Мачулин, 2018. - 252 с.

Вхід вільний. Запрошуємо усіх бажаючих та представників ЗМІ на яскравий захід!!!
Захід ведеться російською мовою. Довідки за телефоном: 056 7450557

ПРО КНИГУ

Роман описує епоху 20-х років XX століття. Французький вчений Франсуа Тарп приїжджає з Парижа, де він викладав в Сорбонні, в своє рідне нормандське містечко. Його сім'я завжди жила в Понтабері: тітонька-домогосподарка виховувала після смерті сестри свого племінника, дядечко був всіма шанованим начальником місцевої митниці. Виявилося, що молодий вчений зовсім не знає історію своєї сім'ї і причин смерті дядька. З плином часу йому відкриваються давні таємниці, які завадять закінчити наукову роботу і отримати за неї гідну винагороду, обіцяне фабрикантом мсьє Дюлоком.

Франсуа, незважаючи на свій гострий розум і спостережливість, не досвідчений в інтригах і не розуміє, що світ фінансових магнатів схожий на вовчу зграю, де сильні переслідують і знищують слабких і беззахисних. І що багатий виробник парфумерії швидше віддасть перевагу знищенню творця нового і ефективного засобу, ніж виконає умови усної домовленості.

Оскільки роман про пошуки могутнього засобу омолодження, пильну увагу приділено жіночим персонажам, які прямо не беруть участі в наукових пошуках, але опосередковано впливають на те, яким способом головним герой досягає мети.

Стеження, інтриги, переслідування, жорстокі вбивства, шахрайство - все піде в хід, щоб отримати бажаний результат.ПРО АВТОРА
Рєпіна Ольга Геннадіївна − журналіст, письменник, літературний та арт-критик, психолог. Народилася та постійно живе у м. Дніпро.
Член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістів України. Дослідник дитячої літератури. Має 77 наукових публікацій, у тому числі посібники с психології здоров’я, юридичної та кримінальної психології.
Має дві вищі освіти – «Геофізика» та «Психологія».
Працювала геофізиком, журналістом у газетах міста, психологом ЗОШ, старшим викладачем кафедри філософії Національного гірничого університету, старшим викладачем та заступником декана факультету психології ДНУ, директором Центра дистанційної освіти ДНУ при АПН України, психологом у реабілітаційному центрі для дітей. Зараз – експерт у громадських фондах з психології розвитку та здоров’я, засновник Благодійного фонду «UKRAINIAN   MODERN  ART  LAB», організатор конкурсів у сфері мистецтва.
Переможець конкурсу імені Олеся Гончара на кращу публікацію у журналі «Бористен» у 2015 році (за цикл літературознавчих рецензій), дипломант конкурсу на кращу журналістську роботу на тему ВІЛ-СНІД  (2015),  переможець Всеукраїнської літературної премії ім. Олександри Кравченко за книгу рецензій «Наш засіб Макропулоса» (2016), лауреат VІ Всеукраїнського літературного конкурсу ім. В. Дроцика в номінації «Дитяча книга» за книгу «Діткам на дрімки» (2016), лауреат у номінації «Проза» патріотичного літературного конкурсу Придніпровʹя (2016, 2017), лауреат премії ім. Валеріана Підмогильного за повість «Світло не в моєму вікні» (2017).
Автор роману «Матадор» (2014, Канада),  дитячих книжок «Діткам на дрімки» «2014, м. Дніпропетровськ), «Милая Элен из Бриджсвила» (2014, Канада), «Приключения Васи Волгина и его друзей» (2014, Канада), книги критичних есе «Наш засіб Макропулоса» (2015, м. Харків), дитячої сказки «Трихи та мнихи» (2016, м. Харків), книги з психології художньої творчості «Ayyad Alnimer: The Colored Bridge over the Divide» (2016, Харків), повісті «Світло не в моєму вікні» (2017, Київ), дитячої повісті «Люба Елен із Бріджсвіла» (2017, Видавництво електронних книг Strelbooks), роману «Не возвращайтесь» (2017, Видавництво електронних книг Strelbooks).