24 Бер 2018
Посттравматична рапсодія

   
Прес-реліз

Дата: 24 березня 2018 року
Час: 18:00
Адреса: м. Дніпро, Центральна міська бібліотека,
вул. Воскресенська, 23, лекційний зал, 3-й поверх

Запрошуємо представників ЗМІ та усіх бажаючих на прем'єру фільму «Посттравматична рапсодія» і  на зустріч із творчою групою у Дніпровській Центральній міській бібліотеці. Плануються виступи автора сценарію Дмитра Корчинського, композитора Тараса Компаніченка та виконавця головної ролі Назара Борушка.

«Посттравматична рапсодія» – українська епічна драма, знята режисером Павлом Когутом, екранізація однойменної п’єси Дмитра Корчинського. Стрічка розповідає про бійця добровольчого батальйону Сашка, що, виживши після обстрілу під Іловайськом, пробирається до своїх – і зустрічає дорогою найнеочікуваніших супутників і ворогів.

П’єса «Посттравматична рапсодія» побачила світ у 2016. Тоді ж з’явилася ідея екранізації. У 2017 р. п’єса була поставлена на сцені і з успіхом пройшла у Києві, Маріуполі, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Коломиї. Зйомки фільму відбулися наприкінці 2017.

«Посттравматична рапсодія» стала дебютною стрічкою режисера Павла Когута у кіно. Зйомки відбулися у листопаді-грудні 2017 р. у Києві.

Режисер: Павло Когут
Автор сценарію: Дмитро Корчинський
Оператор: Сергій Смичок
Композитор: Тарас Компаніченко
Продюсери : Павло Когут, Дмитро Корчинський
Художник-постановник: Михайло Мельник
Лінійні продюсери: Олександр Антоненко, Віталій Чорний
Художник по костюмах: Віталій Чорний
Реквізитор: Андрій Ватолкін

У ролях: Назар Борушок, Максим Зерко , Владислав Фуківський , Тарас Компаніченко , Анатолій Гнатюк,  Ілля Кива, Анатолій Пашинін,  Юлія Тайра Паєвська , Віталій Чорний

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

До уваги відвідувачів: книжково-ілюстративна виставка з фондів Центральної міської бібліотеки.

Для представників ЗМІ відбудеться прес-конференція в лекційній залі бібліотеки(3-й поверх).  Час проведення:  17:15-17:45. Попередній запис обов’язковий.

Контакти для запису і  довідок: 0952340082, 0675829815 shabaturka@gmail.com  Кучеренко Віталій