09 Бер 2018
Історія святкування дня народження Тараса Шевченка на Січеславщині

9 березня в Центральній бібліотеці Дніпра відбулось святкування дня народження видатного українського діяча Тараса Шевченка.

На початку заходу головний бібліотекар Лариса Друбецька ознайомила присутніх з книжковою виставкою про життя і творчість Великого Кобзаря. Ведучий, історик Віктор Єкшов, розповів історію святкування шевченківських вечорів на Січеславщині та про Шевченка-митця, який був не лише літературним генієм, а й талановитим художником. Розповідь супроводжувалась показом презентації з картинами Шевченка.

Прикрасили захід виступ читців театральної студії «Шосте почуття» та музичні вітання від студентів Дніпровського коледжу культури та мистецтв. Приємне враження залишили також виконані на кобзі-гітарі українські пісні, на слова Т.Г. Шевченка, від Миколи Шапа і Петра Ткаченка.

Нагадаємо, що з літературними виданнями про життя та творчість Тараса Григоровича Шевченка охочі можуть ознайомитись завітавши до Центральної бібліотеки за адресою: вул. Воскресенська, 23, у відділі художньої літератури (1 поверх) та відділі мистецтв (5 поверх).