23 Бер 2018
Універсальний краєзнавець

23 березня у Центральній міській бібліотеці Дніпра пройшла творча зустріч, присвячена ювілею дніпровського письменника, краєзнавця та журналіста Миколи Петровича Чабана, якому виповнилось 60-років.

Як розповіла ведуча вечора Лариса Друбецька, Микола Петрович є багаторічним другом Центральної міської бібліотеки, а її читачем вже 45 років. Він завжди із задоволенням виступає з презентаціями своїх книжок і як упорядник книжок інших авторів.

На заході завідуюча бібліографічним відділом Центральної бібліотеки Ріта Соболь презентувала бібліографічний покажчик, підготовлений спеціально до цього урочистого вечора. Присутні друзі та колеги ювіляра також привітали Миколу Чабана з ювілеєм і виказали свою пошану його діяльності.

Особисті привітання виказали перший викладач ювіляра у Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара - Констянтин Семенович Дуб, редактор видавництва "Ліра" - Оксана Нелай, письменниця Леся Несторівна Степовичка, письменник Дмитро Бондаренко, історик Віктор Єкшов та інші.