01 Квіт 2018
Квітень 2018
1 квітня
неділя
11:00

Клуб виноградарів та виноробів Придніпров’я
Засідання
Соціокультурний центр, 4 поверх

1 квітня
неділя
13:00

«І посмішка нас всіх зігріє»
Літературно-музична програма
Ведучий: поет Олексій Дьомич
Соціокультурний центр, 4 поверх

1 квітня
неділя
13:00

Урок малювання
Хобі-група «Натхнення»
Майстер-клас від Наталі Федорець
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

1 квітня
неділя
14:00

Співає хор «Шанс»
Міське об’єднання інвалідів «Творчість»
Керівник: Ольга Мірошниченко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

1 квітня
неділя
15:00
1 квітня
неділя
16:30

Співаємо з посмішкою
Клуб любителів співу
Літературно-музична програма
Концертмейстер: Ліна Цодікова
Ведучий: Георгій Скороход
Лекційний зал, 3 поверх

3 квітня
вівторок
18:00

День гумору триває
Творча вітальня «Відлуння»
Літературно-музична програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

6 квітня
п’ятниця
12:00

Мій дух бунтарський
Огляд літератури від Олени Петренко до 100-річчя від Дня народження письменника, публіциста, громадського діяча Олеся Гончара
Відділ художньої літератури, 1 поверх

7 квітня
субота
10:00

Шекспір та його світи
Клуб шанувальників прози «Алые паруса»
Ведуча: Людмила Селищева
Літературна програма
Лекційний зал, 3 поверх

7 квітня
субота
12:00
10 квітня
вівторок
13:00

«Ще квіттям зійду я в полях України…»
100 років від Дня народження письменника, публіциста, громадського діяча Олеся Гончара
Літературна програма
Лекційний зал, 3 поверх

12 квітня
четвер
14:00

Правова громадська приймальня
Відділи Державної реєстрації актів цивільного стану міста Дніпра
Безкоштовні юридичні консультації з сімейних правовідносин для читачів бібліотеки
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

12 квітня
четвер
15:00

Дніпро – космічна столиця України
Історико-краєзнавчий лекторій «Історія міста Дніпро очима науковців» Лекція від доктора наук, професора, професора кафедри історії України ДНУ ім. Олеся Гончара О. Ф. Нікілєва
Лекційний зал, 3 поверх

13 квітня
п’ятниця
17:00

Декупаж
Майстер-клас від майстрині Антоніни Куманьової
Попередній запис за тел.: 066-573-9833
Соціокультурний центр, 4 поверх

14 квітня
субота
10:00
14 квітня
субота
12:00

З галактик космосу душі…
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведучий: Володимир Третьяков
Літературна програма до Дня космонавтики
Лекційний зал, 3 поверх

14 квітня
субота
12:00

Криза пенсійної системи. Персоніфікація
Лекторій «Ваша пенсія»
Лекція від фінансового консультанта Ірини Писарєвої
Соціокультурний центр, 4 поверх

14 квітня
субота
16:00

«Легенда про княгиню Ольгу»
Кіноклуб «Моя Україна»
Перегляд та обговорення фільму
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

15 квітня
неділя
11:00

Клуб виноградарів та виноробів Придніпров’я
Засідання
Соціокультурний центр, 4 поверх

15 квітня
неділя
14:30

«Стаціонарний бандит: держава як конструкт»
Правовий лекторій «Сучасні теорії держави і права»
ГО «ІнСоц»
Лекція від кандидата політичних наук Ольги Славіної
Лекційний зал, 3 поверх

15 квітня
неділя
15:00

Школа виноградаря-початківця
Лектор: Едуард Толочьянц
Соціокультурний центр, 4 поверх

17 квітня
вівторок
14:00

Правова громадська приймальня
Головне управління юстиції в Дніпропетровській області
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

17 квітня
вівторок
14:00

«VIVA LA POESIE!»
Французька весна в бібліотеці
Альянс Франсез
Свято французької мови для школярів
Лекційний зал, 3 поверх

18 квітня
середа
17:00

«Пісня цапів»
Презентація книги дніпровського письменника Олега Андрішка
Соціокультурний центр, 4 поверх

19 квітня
четвер
16:00

Сьогодення та майбутнє ракетно-космічної техніки
Лекторій «Світ науки»
ГО «Відкрите знання»
Наукова лекція
Лекційний зал, 3 поверх

19 квітня
четвер
17:00

«Великий Гетсбі»
Книга прочитана екраном
Ведуча: Лариса Друбецька
Кінопоказ та обговорення фільму за мотивами роману Ф. С. Фіцджеральда
Соціокультурний центр, 4 поверх

20 квітня
п’ятниця
16:00

«Легендарні замки України»
Клуб корисного кіно
Перегляд та обговорення документального фільму
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

20 квітня
п’ятниця
17:00

Кохані жінки поетів-класиків
Ведучий: дніпровський автор Георгій Філатов
Літературна програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

20 квітня
п’ятниця
17:30
21 квітня
субота
12:00

«Души высокая струна»
Презентація книги дніпровської авторки Галини Зелікман
Лекційний зал, 3 поверх

21 квітня
субота
12:00
21 квітня
субота
15:00

Співає хор «Подвиг» індустріального району м. Дніпро
Керівник: Олександр Верцан Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

21 квітня
субота
16:00

«Список останніх бажань»
Кіноклуб «Шедеври світового кіно»
Перегляд фільму українською мовою
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

22 квітня
неділя
11:00

Бажання-двигун існування
Майстер-клас від психолога, психотерапевта Андрія Шеніна
Соціокультурний центр, 4 поверх

22 квітня
неділя
11:30

Культура – почитание света
ГО «День Культури Світу»
Літературно-музична програма до Міжнародного Дня Культури
Лекційний зал, 3 поверх

22 квітня
неділя
13:00

«Мне счастливую судьбу пророчили…»
До 30-річчя творчої діяльності співака і композитора Олега Мелещука
Бенефіс
Лекційний зал, 3 поверх

22 квітня
неділя
16:30

На зустріч фестивалю «Співучі вітрила»
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталя Бобко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

23 квітня
п’ятниця
18:30

Відкриття фестивалю австрійського кіно
Перегляд фільму мовою оригіналу з субтитрами
Лекційний зал, 3 поверх

24 квітня
вівторок
13:00

Що читають твої ровесники
До Міжнародного Дня солідарності молоді
«Жива анотація»
Відділ художньої літератури, 1 поверх

24 квітня
вівторок
18:30

Фестивалю австрійського кіно
Перегляд фільму мовою оригіналу з субтитрами
Лекційний зал, 3 поверх

25 квітня
середа
18:30

Фестивалю австрійського кіно
Перегляд фільму мовою оригіналу з субтитрами
Соціокультурний центр, 4 поверх

26 квітня
четвер
18:30

«Чорнобиль. Точка часу»
До Дня пам’яті жертв аварії на Чорнобильській АЕС
Ведуча: Лариса Друбецька
Соціокультурний центр, 4 поверх

26 квітня
четвер
18:00

Тиждень австрійського кіно
Перегляд фільму мовою оригіналу з субтитрами
Лекційний зал, 3 поверх

27 квітня
п’ятниця
16:00

Перші книги Катеринослава
Лекторій «Цікаве про рідний край»
До 225-річчя першої друкарні та першого видання у Катеринославі
Лекція від історика, краєзнавця Максима Кавуна
Лекційний зал, 3 поверх

28 квітня
субота
10:00

Клуб вишивальниць Дніпра
Зустріч майстринь
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

28 квітня
субота
12:00

«А эхо шагов переходит в звучание строк…»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведуча: Лариса Яворська
Літературно-музична програма присвячена пам’яті поетів та прозаїків РСПП
Лекційний зал, 3 поверх

28 квітня
субота
16:00

«SARA»
Кіноклуб «KINO POLSKIE
Перегляд та обговорення фільму польською мовою
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

29 квітня
неділя
11:00

Бажання-двигун існування
Майстер-клас від психолога, психотерапевта Андрія Шеніна
Соціокультурний центр, 4 поверх

29 квітня
неділя
12:00

«…Весь мир – театр, и люди в нем - актеры»
Натхненний дует Придніпров’я
Ведуча: Лілія Бігєєва
Примєра творів дніпровських композиторів та поетів
Лекційний зал, 3 поверх

29 квітня
неділя
13:00

Петро Ілліч Чайковський
Історія геніального композитора
Лектор: Народний артист України Володимир Гаркуша
Лекція
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

29 квітня
неділя
14:30

Як сформувались інститути, в яких ми живемо
Правовий лекторій «Сучасні теорії держави і права»
ГО «ІнСоц»
Лекція від кандидата політичних наук Ольги Славіної
Соціокультурний центр, 4 поверх

29 квітня
неділя
15:00

Інструментальні романси
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

щопонеділка (окрім 30 квітня)
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

щопонеділка (окрім 30 квітня)
18:30

Курси української мови для читачів бібліотеки
Пізнавальна година
Лекційний зал, 3 поверх

щовівторка
17:45

Історичний клуб
ГО «Зв'язок поколінь»
Зустріч-дискусія
Соціокультурний центр, 4 поверх

щосереди
16:00

Основи здоров’я
ГО «Зв'язок поколінь»
Лекція
Соціокультурний центр, 4 поверх

щосереди
18:00

KLUB JEZYKA POLSKIEGO
Польський розмовний клуб
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

щосереди
18:30

Курси української мови для читачів бібліотеки
Пізнавальна година
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

щочетверга
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Англійський розмовний клуб
Відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щоп’ятниці
17:00

Фінансова грамотність
ГО «Зв'язок поколінь»
Лекція-консультація
Соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
15:00

Клуб «Айкідо»
Перегляд та обговорення тематичного відео
Соціокультурний центр, 4 поверх

щонеділі
16:00

LET’S TALK ENGLISH
Англійський розмовний клуб
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
Усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

COW DESING BIENNALE 2017
Виставка конкурсних робіт
Всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

Барви Великодня
Творчі роботи учнів художньої школи № 1
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Природа нашого краю навесні
Фотовиставка від Ріти Соболь
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

Протягом місяця

Світ очима дітей
Виставка дитячих робіт
КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР
Керівник студії Тетяна Омельченко
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція національної вишивки областей України
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Володимир Макарович Падун
Виставка репродукцій художніх робіт
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

«Автомобілі-мистецтво»
Виставка інсталяція (спільно з музеєм «Машины времени»
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52