04 Квіт 2018
Видавництву Соломії Павличко «Основи»

Щира вдячність від читачів Дніпровської Центральної міської бібліотеки видавництву Соломії Павличко «Основи» за чудові дарунки, якими поповнився фонд бібліотеки.


Місто

Автор: Валер'ян Підмогильний.
Ілюстратор: Максим Павлюк.

Головний герой твору Степан Радченко разом із друзями приїздить на навчання до Києва. Хлопець марить «завоюванням» столиці, як і інші юнаки та дівчата, котрі тисячами потягнулися з села до міста у 20-х роках минулого століття. Степан підлаштовується до життя в столиці: терпить сусідських корів, яких, думав, уже не побачить, знайомиться з жінками та вчиться бути письменником.

Мова: українська
Рік видання: 2017

 


Таємниця твого обличчя

Автор: Дмитро Павличко

«Таємниця твого обличчя» – книжка iнтимної i водночас фiлософської лiрики Дмитра Павличка. Чи не вперше в українськiй лiтературi автор малює сцени найпотаємнiших взаємин мiж чоловiком i жiнкою, що ранiше в нас вважалися забороненими. Деякi з умiщених тут вiршiв завдяки музицi О. Бiлаша стали пiснями.

Мова: українська
Рік видання: 2015
Кількість сторінок: 240

 


Вірші з Майдану
Автор: Дмитро Павличко

До нової книги Дмитра Павличка «Вірші з Майдану» увійшли вірші, написані в період з осені 2013-го по літо 2014-го.Крім того, до збірника потрапили раніше неопубліковані твори – вірші, створені під час подорожі поета до Нікарагуа 1988 року, а також поема «Сотенний Спартан». Завершують збірник поетичні переклади, зокрема зі словацької (Павол Горов), болгарської (Кирил Кадійський), російської (Олександр Ратнер) та німецької (Фрідріх Шіллер) мов, а також свіжа публіцистика Дмитра Павличка.

Мова: українська
Рік видання: 2014

 


Баламутка
Автор: Оноре де Бальзак

Основна дія «Баламутки» відбувається в Парижі та провінційному Ісудені часів Реставрації, однак згадувані в романі події охоплюють майже половину сторіччя. Текст насичено виразними побутовими деталями, описами, серед яких особливо майстерним є зображення Ісудена.

Мова: українська
Рік видання: 2003
Кількість сторінок: 354

 

 


З наведеними вище примірниками усі бажаючі можуть ознайомитися у відділі художньої літератури Дніпровської Центральної міської бібліотеки (1-й поверх), вул. Воскресенська, 23.

Офіційний сайт видавництва Соломії Павличко "Основи": osnovypublishing.com.

Також стежте за новинами Дніпровської Центральної міської бібліотеки у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
YouTube
Telegram