12 Квіт 2018
Дніпро - космічна столиця України

12 квітня, у День космонавтики, у Дніпровській Центральній міській бібліотеці пройшла друга науково-просвітницька лекція в рамках історико-краєзнавчого лекторію «Історія міста Дніпро очима науковців» за участі науково-педагогічних працівників історичного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Доктор історичних наук, професор, професор кафедри історії України Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Олександр Федорович Нікілєв розповідав присутнім про внесок нашого міста у галузі ракетобудування.

На заході також був присутній Віталій володимирович Шепель. співробітник КБ "Південне", учасник випробувань всіх ракет підприємства, між яким у ході заходу зав'язалась цікава дискусія з лектором та слухачем В'ячеславом михайловичем Забеліним, що цікавився сучасним станом ракетобудування в Україні.

На допомогу співрозмовникам також прийшла тематична книжкова виставка з фондів Центральної бібліотеки.

Якщо Вас цікавить історія рідного міста, запрошуємо приєднатись до лекторію 17 травня, темою лекції наступного місяця буде "нестор Махно і махновці в Катеринославі", лектором якої стане Дмитро Володимирович Архірейський, доктор історичних наук, доцент, завідувач кафедри всесвітньої історії Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.