23 Квіт 2018
Тиждень австрійського кіно

Почесне Консульство Австрійської Республіки в місті Дніпро та Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошують містян на Тиждень австрійського кіно. Організаторами фестивалю виступають Австрійський культурний форум та компанія «Артхаус Трафік». Фестиваль вдячний Райффайзен Банку Аваль, надійному фінансовому партнеру, який вже багато років підтримує українські покази найбільш яскравих і резонансних кіноробіт Австрії/ або Генеральний партнер фестивалю - Райффайзен Банк. Фільми демонструються німецькою мовою з субтитрами українською. Покази триватимуть в лекційному залі Дніпровської Центральної міської бібліотеки на 3-му поверсі (25 квітня в Соціокультурному відділі). Початок переглядів 18-30.

Програма фестивалю:

ПРОГРАМА КОРОТКОГО МЕТРА ARS ELECTRONICA-2017 / НАЙКРАЩІ КОРОТКОМЕТРАЖКИ З УСЬОГО СВІТУ
23 КВІТНЯ 2018, Лекційна зала (3-й поверх)

Хронометраж: 87 хв.
Колекція короткометражок представляє анімаційні стрічки, відеоарт, кращі документальні та ігрові фільми австрійського фестивалю Ars Electronica 2017 в Лінці.

ХЕПІ-ЕНД
HAPPY END
24 КВІТНЯ 2018, Лекційна зала (3-й поверх)

Країна: Франція, Німеччина, Австрія, 2017
Хронометраж: 107 хв.
Жанр: трагiкомедiя
Режисер: Міхаель Ханеке («Любов», «Піаністка»)
У ролях: Ізабель Юппер («Вона», «Піаністка»), Тобі Джонс («Розмальована вуаль»), Матьє Кассовіц («Амелі»), Жан-Луї Трентіньян («Чоловік і жінка»)

Фільм Хеппі-енд про багато речей: про психопатів, багатіїв, соціальні привілеї, самогубства і навіть вбивства. Через історію стосунків великої родини, через банальні і незначні вчинки героїв поступово формується комічна картина європейської кризи із її ставленням до мігрантів і справжньою вартістю сучасних буржуазних цінностей.

МІГРАНТИ / DIE MIGRANTIGEN
25 КВІТНЯ 2018, Соціокультурний центр (4-й поверх)

Країна: Австрія, 2017
Хронометраж: 98 хв.
Жанр: комедія
Режисер: Арман Т. Ріяхі
У ролях: Фарис Рахома, Олександр Петрович, Доріс Шретцмайер

Двоє безробітних друзів – Бенні і Марко – прикидаються дрібними злочинцями-мігрантами для зйомки в телевізійному документальному фільмі.

СІЧЕНЬ – БЕРЕЗЕНЬ / UGLY
26 КВІТНЯ 2018, Лекційна зала (3-й поверх)


Країна: Австрія, Україна, 2017
Хронометраж: 92 хв.
Жанр: драма
Режисер: Юрій Речинський
У ролях: Ангела Ґрегович, Марія Гофштеттер, Дмитро Богдан, Раймунд Валліш, Лариса Руснак, Влад Троїцький, Валерій Бассель

Фільм розповідає про австрійку Ханну та українця Юру, які потрапляють в автомобільну аварію, наслідки якої стають для закоханих руйнівними.

Дата: з 23 квітня по 26 квітня

Довідки за телефоном: (056) 740-37-12, (056) 740-38-76

*Фільми демонструються німецькою мовою з українськими субтитрами