28 Квіт 2018
Травень 2018

Шановні читачі, мешканці та гості міста, завітайте на масові заходи до бібліотеки у травні 2018 року

5 травня
субота
12:00

Засновник англійського роману: Даніель Дефо
Клуб шанувальників прози «Алые паруса»
Літературна програма
Ведуча: Людмила Селищева
Лекційний зал, 3 поверх

5 травня
субота
18:00

Мігранти
Австрійська весна у Дніпрі
перегляд комедії А.Ріахі
фільм демонструється німецькою мовою з українськими субтитрами
Лекційна зала, 3 поверх

6 травня
вівторок
12:00

Забуттю непідвладне
До Дня перемоги
Презентація книжкової виставки від Тетяни Артеменко
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

6 травня
неділя
13:00

Забуттю непідвладне
до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Ведуча: Світлана Кириченко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

6 травня
неділя
13:00

Урок малювання «Натюрморт»
Хобі-група «Натхнення»
Майстер-клас від Наталі Федорець
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

6 травня
неділя
14:30

«Гаражна економіка»: як сучасні українці вибудовують стосунки з державою та чому беруть на себе деякі з її базових функцій
Правовий лекторій «Сучасні теорії держави і права»
ГО «Інститут соціального проектування»
Лекція від кандидата політичних наук Ольги Славіної
Соціокультурний центр, 4 поверх

6 травня
неділя
16:30

Війна і ми
Клуб любителів співу
Концертмейстер: Ліна Цодікова
Ведучий: Георгій Скороход
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

8 травня
вівторок
15:00

«Май вновь и вновь цветет, как в 45-м…»
ГО «День культури світу»
Літературно-музична програма до Дня пам’яті та примирення
Ведучий: Юрій Кайдаш
Лекційний зал, 3 поверх

8 травня
вівторок
16:00

«Таємниці Другої світової. Майор Вихор»
До Дня перемоги
Ведуча: Лариса Друбецька
Документальний кінопоказ
Соціокультурний центр, 4 поверх

8 травня
вівторок
18:00

«Надежды маленький оркестрик…»
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталя Бобко
Літературно-музична програма до Дня пам’яті та примирення
Лекційний зал, 3 поверх

10 травня
четвер
14:00

Правова громадська приймальня
Відділи Державної реєстрації актів цивільного стану міста Дніпра
Безкоштовні юридичні консультації з сімейних правовідносин для читачів бібліотеки
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

11 травня
п’ятниця
16:00

Гетьман України Павло Скоропадський
Історичні читання. Постаті української революції 1917-1921р.р.
Ведучий: історик Наталія Ковальова
Лекція
Соціокультурний центр, 4 поверх

12 травня
субота
10:00
12 травня
субота
12:00

«Пусть памяти огонь горит…»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведучий: Володимир Третяков
Літературна програма до до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Лекційний зал, 3 поверх

12 травня
субота
15:00

«Дует»
Театральна студія «Шарм»
Театральна вистава до Дня Європи
Лекційний зал, 3 поверх

13 травня
неділя
11:00

Все зайве – дітям
Майстер-клас від психолога Андрія Шеніна
Соціокультурний центр, 4 поверх

13 травня
неділя
15:00

«І травень в своїх оксамитах…»
Творча зустріч дніпровських поетів та бардів
Ведучий: Олексій Дьомич
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

15 травня
вівторок
14:00

Правова громадська приймальня
Головне управління юстиції в Дніпропетровській області
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

15 травня
вівторок
17:00

«Поговоримо про сім’ю. Любов»
до Міжнародного дня сім’ї
Ведучий: психолог Ірина Нікітіна
Документальний кінопоказ та обговорення
Соціокультурний центр, 4 поверх

16 травня
середа
17:00

«Чарлі і шоколадна фабрика»
Книга прочитана екраном
Ведуча: Лариса Друбецька
Кінопоказ та обговорення сімейного фільму-фентезі за романом Роальда Дала
Соціокультурний центр, 4 поверх

16 травня
середа
18:00

На зустріч «Співучим вітрилам»
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталя Бобко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

17 травня
четвер
15:00

Нестор Махно і Махновці в Катеринославі
Історико-краєзнавчий лекторій «Історія міста Дніпро очима науковців»
Лекція від доктора історичних наук, доцента,завідувача кафедри Всесвітньої історії ДНУ ім. Олеся Гончара Д. В. Архірейського
Лекційний зал, 3 поверх

17 травня
четвер
16:00

Гармонія у родині - основа успіху у житті
Лекторій «Світ науки»
ГО «Відкрите знання»
майстер-клас від доктора психології,»
практичного психолога Антоніни Пашко
Лекційний зал, 3 поверх

18 травня
п’ятниця
16:00

«Навіки в пам’яті народній»
До дня Перемоги та визволення Дніпропетровщини у Другій світовій війні
Презентація книги дніпровського автора Володимира Шевченка
Соціокультурний центр, 4 поверх

18 травня
п’ятниця
17:00

Книги від щирого серця
до 220-ї річниці першої публікації безсмертної поеми
Івана Котляревського "Енеїда"
Презентація київського видавництва та виставки книжкових репродукцій від «Видавець Корбуш»
Лекційний зал, 3 поверх

19 травня
субота
12:00

«Неопалимая купина»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведучий: дніпровський поет Олександр Покровський
Презентація поетичної збірки
Лекційний зал, 3 поверх

19 травня
субота
12:00
19 травня
субота
15:00

Творчий вечір поетеси Ірини Найдовської
Ведуча: Світлана Кириченко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

19 травня
субота
16:00

«Різноманітна Європа - цікаві факти»
Ведуча: Лариса Друбецька
Документальний кінопоказ до дня Європи
Соціокультурний центр, 4 поверх

19 травня
субота
16:00

«Клімт»
До Дня Європи
Кіноклуб «Шедеври світового кіно»
Перегляд фільму російською мовою
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

20 травня
неділя
11:00

Все зайве – дітям
Майстер-клас від психолога Андрія Шеніна
Соціокультурний центр, 4 поверх

20 травня
неділя
13:00

Жили та були
Презентація виставки традиційних ляльок-мотанок та авторських ляльок від Наталі Сердюк
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

24 травня
четвер
17:00

Слов’янська писемність - феномен вітчизняної культури
День слов’янської писемності та культури
Ведуча: Лариса Друбецька
Культурологічна година
Соціокультурний центр, 4 поверх

24 травня
четвер
17:00

До витоків слов'янської писемності
День слов’янської писемності та культури
Ведуча: Олена Степанюк
Відкрита лекція від Костянтина Титаренка
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

25 травня
п’ятниця
15:00

Віктор Васнецов - художник казкового світу
Книжково-ілюстративна виставка з фонду відділу документів з питань мистецтв
Ведуча: Ірина Корінько
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

25 травня
п’ятниця
16:00

Перша земська лікарня Катеринослава
До 220-річчя з часу заснування лікарні ім. Мечнікова (1798р.)
Лекторій «Цікаве про рідний край»
Лекція від історика, краєзнавця Максима Кавуна
Лекційний зал, 3 поверх

26 травня
субота
10:00

Клуб вишивальниць Дніпра
Зустріч майстринь
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

26 травня
субота
12:00

«Материнська чарівна душа...»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведуча: Лариса Яворська
Літературно-музична програма до Дня матері
Лекційний зал, 3 поверх

26 травня
субота
16:00

«Lech Wałęsa. Człowiek z nadziei»
Кіноклуб «Kino polskie»
Перегляд фільму польською мовою
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

29 травня
вівторок
13:00

Лялька-мотанка
Майстер-клас від Наталії Сердюк
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

29 травня
вівторок
18:00

Зустріч дніпровських поетів та бардів
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталія Бобко
Літературно-музична програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

31 травня
четвер
16:00

Олександр Рейнгард – засновник ботанічного саду Дніпра
Імена земляків в назвах вулиць Дніпра
Лекція від історика, краєзнавця Максима Кавуна
Соціокультурний центр, 4 поверх

щопонеділка (окрім 28 травня)
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

щопонеділка (окрім 28 травня)
18:30

Курси української мови для читачів бібліотеки
Пізнавальна година
Лекційний зал, 3 поверх

щовівторка
17:45

Історичний клуб
ГО «Зв'язок поколінь»
Зустріч-дискусія
Соціокультурний центр, 4 поверх

щосереди
16:00

Основи здоров’я
ГО «Зв'язок поколінь»
Лекція
Соціокультурний центр, 4 поверх

щосереди
18:00

KLUB JEZYKA POLSKIEGO
Польський розмовний клуб
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

щосереди
18:30

Курси української мови для читачів бібліотеки
Пізнавальна година
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

щочетверга
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Англійський розмовний клуб
Відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щоп’ятниці
17:00

Фінансова грамотність
ГО «Зв'язок поколінь»
Лекція-консультація
Соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
15:00

Клуб «Айкідо»
Перегляд та обговорення тематичного відео
Соціокультурний центр, 4 поверх

щонеділі (окрім 27 травня)
16:00

LET’S TALK ENGLISH
Англійський розмовний клуб
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
Усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

COW DESING BIENNALE 2017
Виставка конкурсних робіт
Всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

Краса українського бароко
Виставка репродукцій сучасних ілюстрацій від художниці Оксани Тернавської, до видання «Енеїди» київського видавництва «Корбуш»
Центральна міська бібліотека

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція національної вишивки областей України
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Яскраві діти Дніпра
Виставка художніх робіт в рамках Фестивалю дитячих талантів образотворчого мистецтва
Соціокультурний центр, 4 поверх
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця (з 17.05)

Виставка художніх робіт Юлії Барко
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця (з 20.05)

Виставка традиційних ляльок-мотанок та австрійських ляльок Наталії Сердюк
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця
Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52