01 Черв 2018
Червень 2018
01 червня
п'ятниця
13:00

Книжкова країна дивує щодня
Літературний «бутерброд» до Дня захисту дітей
Відділ художньої літератури, 1 поверх

03 червня
неділя
12:00
03 червня
неділя
13:00

Кіт Василь
Малюємо книжкових героїв художника-ілюстратора Володимира Любарського
Урок малювання від хобі-групи «Натхнення»
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

03 червня
неділя
15:00

Джузеппе Верді: життєвий шлях та творчість
Ведучий: народний артист України Володимир Гаркуша
Концертмейстер: Олександр Білоусов
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

07 червня
четвер
16:00

Час жити: Еріх Марія Ремарк
до 120 річчя від дня народження німецького письменника
Ведуча: Лариса Друбецька
Документальний кінопоказ
Соціокультурний центр, 4 поверх

09 червня
субота
10:00
09 червня
субота
12:00

«Тебя ж, как первую любовь…»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Пушкінське свято поезії
Ведучий: Володимир Третьяков
Літературна програма
Лекційний зал, 3 поверх

09 червня
субота
15:00

Мелодії Італії
Ведуча: Світлана Кириченко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

09 червня
субота
16:00

«Вечір на Івана Купала»
Кіноклуб «Моя Україна»
Перегляд фільму українською мовою
Слов’янський центр, 6 поверх

10 червня
неділя
12:00

Молоді голоси
Музика дніпровський композиторів
Ведуча: Лілія Бігєєва
Літературно-музична програма для дітей
Лекційний зал, 3 поверх

10 червня
неділя
16:00

Співаймо соло і разом
Клуб любителів співу
Ведучий: Георгій Скороход
Концертмейстер: Ліна Цодікова
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

10 червня
неділя
18:30
12 червня
вівторок
18:00

Засідання творчої вітальні «Відлуння»
Ведуча: Наталя Бобко
Літературно-музична програма від бардів Дніпра
Лекційний зал, 3 поверх

14 червня
четвер
14:00

Правова громадська приймальня
Відділи Державної реєстрації актів цивільного стану міста Дніпра
Безкоштовні юридичні консультації з сімейних правовідносин для читачів бібліотеки
Інформаційно-бібліографічний, 2 поверх

14 червня
четвер
17:00

«Великі сподівання»
Книга прочитана екраном
Ведуча: Лариса Друбецька
Показ фільму за романом Чарльза Діккенса
Соціокультурний центр, 4 поверх

16 червня
субота
12:00
16 червня
субота
16:00

«Римські канікули»
Кіноклуб «Шедеври світового кіно»
Показ фільму російською мовою
Слов’янський центр, 6 поверх

17 червня
неділя
12:00

«Піснею добра і любові зустрічаймо літо»
Авторська програма Володимира Лук’яненка
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

19 червня
вівторок
14:00

Правова громадська приймальня
Головне управління юстиції в Дніпропетровській області
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки
Інформаційно-бібліографічний, 2 поверх

22 червня
п’ятниця
16:00

«Заборонена правда. Україна і Друга світова»
До дня скорботи вшанування пам’яті жертв війни на Україні
Документальний кінопоказ
Соціокультурний центр, 4 поверх

23 червня
субота
12:00

Гуманізм Ремарка
до 120 років з дня народження німецького письменника
Огляд літератури від Олени Петренко
Відділ художньої літератури, 1 поверх

23 червня
субота
16:00

«Niezwykła przygoda Kubusia Puchatka»
Кіноклуб «Kino polskie»
Центр польської культури ім. К. Войтили
Перегляд анімаційного фільму польською мовою
Слов’янський центр, 6 поверх

5 травня
субота
12:00

Сказка о царе Салтане
Літературно-музична програма
Ведуча: В. Гаркуша
Лекційний зал, 3 поверх

26 червня
субота
13:00

«И музы не молчали...»
Літературна програма
Ведуча: Галина Зелікман
Лекційний зал, 3 поверх

26 червня
вівторок
16:00

«Конституція України: сторінки історії»
Документальний кінопоказ до дня Конституції України
Соціокультурний центр, 4 поверх

27 червня
середа
13:00
щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

щовівторка
17:45

Історичний клуб
ГО «Зв’язок поколінь»
Зустріч-дискусія
Соціокультурний центр, 4 поверх

щосереди
16:00

Основи здоров'я
ГО «Зв’язок поколінь»
Лекція
Соціокультурний центр, 4 поверх

щосереди
18:00

KLUB JEZYKA POLSKIEGO
Польський розмовний клуб
Слов’янський центр, 6 поверх

щочетверга (окрім 28 червня)
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Англійський розмовний клуб
Відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щоп’ятниці
17:00

Фінансова грамотність
ГО «Зв’язок поколінь»
Лекція-консультація
Соціокультурний центр, 4 поверх

щонеділі
16:00

LET’S TALK ENGLISH
Англійський розмовний клуб
Соціокультурний центр, 6 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
Усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

COW DESING BIENNALE 2017
Виставка конкурсних робіт
Всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція національної вишивки областей України
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Виставка художніх робіт Юлії Барко
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця (до 20 червня)

Виставка традиційних ляльок-мотанок та австрійських ляльок Наталії Сердюк
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця (з 5 червня)

Барви казкового світу
Виставка малюнків учнів дніпровської художньої школи №1
Слов’янський центр, 6 поверх

Протягом місяця (з 6 червня)

«Сонячна»
Виставка малюнків вихованців художньої студії «Сонячна»
Соціокультурний центр, 4 поверх

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52