31 Серп 2018
Вересень 2018
1 вересня
субота
12:00

Видатний мислитель і літератор: Лев Толстой
Клуб шанувальників прози «Алые паруса»
Ведуча: Людмила Селищева
Літературна програма
Лекційний зал, 3 поверх

1 вересня
субота
17:00
2 вересня
неділя
13:00

Урок малювання «Натюрморт»
Хобі-група «Натхнення»
Майстер-клас від Наталі Федорець
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

6 вересня
четвер
12:00

DNIPRO-BOOK-FEST
Перший Всеукраїнський фестиваль у Дніпрі
Круглий стіл на тему «Особистість митця»
Лекційний зал, 3 поверх

6 вересня
четвер
15:00

DNIPRO-BOOK-FEST
Перший Всеукраїнський фестиваль у Дніпрі
Нагородження переможців та дипломантів конкурсу, читання авторів-переможців
Лекційний зал, 3 поверх

7 вересня
п’ятниця
15:00

DNIPRO-BOOK-FEST
Перший Всеукраїнський фестиваль у Дніпрі
Тврчі зустрічі з письменниками, автограф сессії, продаж книжок
Лекційний зал, 3 поверх

8 вересня
субота
10:00
8 вересня
субота
12:00

«Что красивее всего?..»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведучий: Володимир Третьяков
До 100-річчя від дня народження поета Бориса Заходера
Лекційний зал, 3 поверх

8 вересня
субота
12:00

Історія вулиці Воскресенської
Лекція та відео-показ до Дня міста
Ведучі: Галина та Микола Лясковські
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

8 вересня
субота
16:00

Сторінками історії міста
Краєзнавча програма до Дня міста
Ведуча: Лариса Друбецька
Соціокультурний центр, 4 поверх

8 вересня
субота
18:00

«Монастирський острів»
Кіноклуб «Моя Україна»
Показ фільму з циклу «Дивовижний Дніпро»
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

9 вересня
неділя
14:00

Дніпровські композитори – рідному місту
Ведуча: Лілія Бігєєва
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

10 вересня
понеділок
19:00

«Сліди на дорозі»
Презентація книжкового блогбастера від Валерія Ананьєва
Лекційний зал, 3 поверх

12 вересня
середа
18:00
13 вересня
четвер
14:00

Правова громадська приймальня
Відділи Державної реєстрації актів цивільного стану міста Дніпра
Безкоштовні юридичні консультації з сімейних правовідносин для читачів бібліотеки
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

14 вересня
п’ятниця
16:00
15 вересня
субота
12:00

Безсмертні твори світового генія
Огляд літератури від Олени Петренко
до 190-річчя від дня народження видатного письменника Льва Толстого
Відділ художної літератури, 1 поверх

15 вересня
субота
12:00
15 вересня
субота
15:00

Сторінки камерної музики
Ведучий: Сергій Ємельянов
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

15 вересня
субота
16:00

«Монстр у Парижі»
В рамках Року французької мови в Україні
Показ фільму російською мовою
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

16 вересня
неділя
16:00

Асорті улюблених пісень
Клуб любителів співу
Концертмейстер: Ліна Цодікова; Ведучий: Георгій Скороход
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

20 вересня
четвер
16:00

Репутація організації ― шлях до успіху
Лекторій «Світ науки»
Го «Відкрите знання»
Лекція
Лекційний зал, 3 поверх

20 вересня
четвер
17:00

«Кармен» за новелою Проспера Меріме
Книга прочитана екраном
Ведуча: Лариса Друбецька
Кінопоказ до 125-річчя від Дня народження французького письменника
Соціокультурний центр, 4 поверх

21 вересня
п’ятниця
16:00

«Два життя Соломії»
Кіноклуб корисного кіно
Документальний кінопоказ присвячений відомій українській оперній співачці Соломії Крушельницькій
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

22 вересня
субота
12:00

«Я для любви на белый свет пришла»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведуча: Лариса Яворська
Творча програма дніпровської поетеси
Лекційний зал, 3 поверх

25 вересня
вівторок
17:00

Николай Манойло – великий певец эпохи
Презентація документального фільму Олега Мелещука та Станіслава Грекова
Соціокультурний центр, 4 поверх

25 вересня
вівторок
18:00

Відлунала пісня літа
Творча вітальня «Відлуння»
Літературно-музична програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

26 вересня
середа
17:30

«Убити Антиципатора»
Презентація роману Еліни Заржицької та Ольги Репіної
Соціокультурний центр, 4 поверх

27 вересня
четвер
18:00
28 вересня
п’ятниця
16:00

Перший книжковий магазин в місті на Дніпрі
Лекторій «Цікаве про рідний край»
До 160-річчя з часу заснування
Лекція від історика, краєзнавця Максима Кавуна
Лекційний зал, 3 поверх

29 вересня
субота
16:00

«AKADEMIA PANA KLEKSA»
Кіноклуб «Kino polskie»
Перегляд фільму польською мовою
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

29 вересня
субота
16:00

Видатні постаті в історії бібліотечної справи
Бібліо-мандрівка
До Дня бібліотек
Соціокультурний центр, 4 поверх

щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

щовівторка
16:00

Основи здоров’я
ГО «Зв'язок поколінь»
Лекція
Соціокультурний центр, 4 поверх

щочетверга
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Розмовний клуб
Відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щоп’ятниці
17:00

Фінансова грамотність
ГО «Зв'язок поколінь»
Лекція-консультація
Соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
14:00

Курси японської мови для продовжуючих
Розмовний клуб
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця
Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

COW DESING BIENNALE 2017
Виставка конкурсних робіт
Всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція національної вишивки областей України
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця
Протягом місяця

Замріяні світи
Виставка художніх робіт Алли Бурименко-Журавель
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

Краса українського бароко
Виставка репродукцій сучасних ілюстрацій від художниці Оксани Тернавської
Соціокультурний центр, 4 поверх

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52