12 Верес 2018
Валерій Ананьєв у Дніпрі


Ось і закінчилися неймовірні пригоди воїна, блоґера і мандрівника Валерія Ананьєва в славному місті на Дніпрі.  Те, що мало бути звичайною презентацією в низці інших виступів протягом всеукраїнського туру автора на підтримку своєї книги «Сліди на дорозі», в Дніпрі перетворилося на арешт за 5-ть хвилин до презентації, ночівлю у відділку поліції, щасливе звільнення і ще більш гучну зустріч  із шанувальниками його відеоблоґів і текстів вже на наступний день після виходу з буцегарні.  А їх, шанувальників, зібралося біля 250 чоловік, так що багатьом довелося слухати Валєру стоячки або з-за відкритих дверей коридору, бо зала не змогла вмістити усіх охочих.  Презентація пройшла в форматі питання-відповідь і думаю що автор, з огляду на свій ще молодий  вік, приємно  здивував багатьох своїми глибокими філософськими роздумами про життя і смерть,  про безцінність життєвого досвіду і жахіття війни, відповідальність і важливість бути чесним перед самим собою, про причини війни і побутовий «ватанізм»,  про початок роботи над книгою, процес роботи над нею і роль музики у цьому процесі. Наприкінці зустрічі автор розповів про свою майбутню подорож за полярне коло, в рамках якої він планує пройти 3,5 тисячі кілометрів.  Після спілкування зі слухачами розпочалась автограф-сесія, яка тривала майже 1,5 години.

Дякуємо Валерію Ананьєву за подаровані бібліотеці книги і за те, що відгукнувся і прийняв пропозицію Центральної міської бібліотеки презентувати свою книгу в наших стінах. Чекаємо на повернення з подорожі і сподіваємось на нові зустрічі.

Дякуємо «Інформатору» за інформаційну підтримку, а Ірині Бетке, Людмилі Шамрай, Михайло Кислов, Ірині Галай, Андрій Бондік і всім всім за те,що завітали на наш захід і підтримали дискусію з автором.

Для тих хто не був присутнім на презентації, пропонуємо переглянути відеозапис зустрічі тут:
https://www.youtube.com/watch?v=4NpLLzcAnME  і продовження тут: https://www.youtube.com/watch?v=MhNsI_Dxdno

                                                                                            Віталій Кучеренко