01 Жовт 2018
Жовтень 2018
2 жовтня
вівторок
18:00

Творчий вечір барда, поета, художника Ігоря Білого
Творча вітальня «Відлуння»
Ведучий: Сергій Рудь
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

3 жовтня
середа
12:00

Ґленн Рінґтвед «Серце, плач»
Презентація книги данського письменника
Соціокультурний центр, 4 поверх

6 жовтня
субота
12:00

Класик ХХ століття: Френсіс Фіцджеральд
Клуб шанувальників прози «Алые паруса»
Ведуча: Людмила Селищева
Літературна програма
Лекційний зал, 3 поверх

7 жовтня
неділя
13:00

Урок малювання «Натюрморт»
Хобі-група «Натхнення»
Майстер-клас від Наталі Федорець
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

7 жовтня
неділя
13:00
11 жовтня
четвер
14:00

Правова громадська приймальня
Відділи Державної реєстрації актів цивільного стану міста Дніпра
Безкоштовні юридичні консультації з сімейних правовідносин для читачів бібліотеки
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

13 вересня
субота
10:00
13 вересня
субота
12:00

«Захисники через роки, через віки»
До Дня захисника України та Українського козацтва
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Літературна програма
Лекційний зал, 3 поверх

13 жовтня
субота
16:00

«Париже, я люблю тебе»
Кіноклуб «Світ французької мови»
В рамках Року французької мови
Перегляд та обговорення фільму французькою мовою з субтитрами
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

18 жовтня
четвер
17:00

«Проти шторму»
«Книга прочитана екраном»
Ведуча: Лариса Друбецька
Перегляд та обговорення фільму за книгою Майкла Тоґіаса
Соціокультурний центр, 4 поверх

19 жовтня
п’ятниця
16:00

«Легенди: Лучано Паваротті»
Клуб корисного кіно
Ведуча: Ірина Корінько
Перегляд та обговорення фільму російською мовою
Соціокультурний центр, 4 поверх

19 жовтня
п’ятниця
16:00

Замріяні світи
Презентація виставки
Літературно-музична програма
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

20 жовтня
субота
12:00

«Когда я вернусь»
До 100-річчя від Дня народження барда, драматурга Олександра Галича
Огляд літератури від Олени Петренко
Відділ художної літератури, 1 поверх

20 жовтня
субота
12:00
20 жовтня
субота
12:00

Любов Сурган «Я зажигаю свечи…»
Презентація поетичної збірки дніпровського автора
Лекційний зал, 3 поверх

20 жовтня
субота
14:00

На хвилях музики: «Guten Abend»
Обласна спільнота німців «Відергебурт»
Тижні Німеччини в Україні
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

21 жовтня
неділя
12:00

Не можна забути дороги війни
До 75-річчя визволення міста Дніпро
Ведуча: Світлана Кириченко
Літературно-музична програма
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

21 жовтня
неділя
15:00

Франц Шуберт - перший романтик у музиці
Ведучий: Сергій Ємельянов
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

23 жовтня
вівторок
15:00

«Явних проявів немає»
ГО «Громадська палата України»
Ведуча: Наталія Жебрик
Показ документального фільму до Дня захисника України
Соціокультурний центр, 4 поверх

23 жовтня
вівторок
16:00

Філософський компас
Останній HUB «Світ науки» Дніпра, ГО «Відкрите знання»
Інтелектуальний турнір школярів міста
Лекційний зал, 3 поверх

24 жовтня
середа
17:00

Під Шелестіння пожовтілих сторінок
Тижні Німеччини в Україні
Презентація книжкової виставки за участі представників Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

25 жовтня
четвер
16:00

Визволення України. Битва за Дніпро
Ведуча: Лариса Друбецька
Документальний кінопоказ
Соціокультурний центр, 4 поверх

26 жовтня
п’ятниця
16:00

Історія заснування університету в Катеринославі
Лекторій «Цікаве про рідний край»
Лекція від історика, краєзнавця Максима Кавуна до 100-річчя ДНУ ім. Олеся Гончара
Лекційний зал, 3 поверх

27 жовтня
субота
10:00

Клуб вишивальниць Дніпра
Зустріч майстринь
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

27 жовтня
субота
16:00

OSTATNI SWIADEK (1969)
Кіноклуб «Kino polskie»
Перегляд фільму польською мовою
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

28 жовтня
неділя
12:00

Композитори та поети Дніпра
До 75-річчя визволення рідного міста
Ведуча: Лілія Бігєєва
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

30 жовтня
вівторок
18:00

Зустріч дніпровських поетів та бардів
Творча вітальня «Відлуння»
Ведучий: Сергій Рудь
Літературно-музична програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

щочетверга
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Розмовний клуб
Відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щосуботи
14:00

Курси японської мови для продовжуючи
Розмовний клуб
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
Усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

COW DESING BIENNALE 2017
Виставка конкурсних робіт
Всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція національної вишивки областей України
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

З Україною в серці
Виставка малюнків учнів дніпровської художньої школи №1
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

Протягом місяця

Замріяні світи
Виставка художніх робіт Алли Бурименко-Журавель
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця (до 16 жовтня)

Нескінченне натхнення пейзажами
Авторська фотовиставка Сергія Ніколенко
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Поспішаймо творити добро на землі
Виставка художніх робіт Любові Реут
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця (з 16 жовтня)

Веселка
Виставка дитячих малюнків художньої студії
Соціокультурний центр, 4 поверх

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52