01 Лист 2018
Листопад 2018

Шановні читачі, мешканці та гості міста, завітайте на масові заходи до бібліотеки у листопаді 2018 року.

2 листопада
п’ятниця
17:30

Улюблені бардівські пісні
Творча вітальня «Відлуння»
Ведучий та виконавець: Олександр Санін
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

3 листопада
субота
12:00

Фундатор жанру «Високе фентезі»: Джон Толкін
Клуб шанувальників прози «Алые паруса»
Ведуча: Людмила Селищева
Літературна програма
Лекційний зал, 3 поверх

3 листопада
субота
15:00

Світ нашої душі – це диво
Виконавці: Віктор Щерба, Валентина Литвиненко, Валентина Вірясова
Ведучі: Анатолій Отлетов та Ніна Соннік
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

4 листопада
неділя
11:30

Славетні імена країни у назвах вулиць нашого міста
Презентація книжкової виставки від Тетяни Артеменко
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

4 листопада
неділя
12:00

Стелись осінь золотом стежини
Ведуча: Світлана Кириченко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

4 листопада
неділя
13:00

Урок малювання «Натюрморт»
Хобі-група «Натхнення»
Майстер-клас від Наталі Федорець
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

4 листопада
неділя
14:00
8 листопада
четвер
14:00

Правова громадська приймальня
Відділи Державної реєстрації актів цивільного стану міста Дніпра
Безкоштовні юридичні консультації з сімейних правовідносин для читачів бібліотеки
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

8 листопада
четвер
16:00

Макс Кідрук «Де немає Бога»
Презентація книги за участю автора
Лекційний зал, 3 поверх

9 листопада
п’ятниця
12:00

Поет, який писав романи
До 200-річчя від дня народження письменника, поета, драматурга Івана Сергійовича Тургенєва
Огляд літератури від Олени Петренко
Відділ художної літератури, 1 поверх

10 листопада
субота
10:00
10 листопада
субота
12:00

Українська мова – мова молитовна
До дня української писемності та мови
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Літературна програма
Лекційний зал, 3 поверх

11 листопада
неділя
11:00

«7 бед – 71 ответ»
Майстер-клас від психолога, психотерапевта Андрія Шеніна
Соціокультурний центр, 4 поверх

11 листопада
неділя
13:00

Стоп Хандра 2.0
Фундація регіональних ініціатив
Психологічний майстер-клас
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

11 листопада
неділя
14:00

З любов’ю до пісні
Громадське обєднання інвалідів «Творчість»
Керівник хору та ведуча: Ольга Мірошниченко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

15 листопада
четвер
14:45

Чарівне місто над Дніпром
Арт-проект
Відкриття виставки художніх робіт образотворчого мистецтва
Хол бібліотеки

15 листопада
четвер
16:00
15 листопада
четвер
17:00

«Вбивство у східному експресі»
«Книга прочитана екраном»
Ведуча: Лариса Друбецька
Перегляд та обговорення фільму за детективним романом Агати Крісті
Соціокультурний центр, 4 поверх

15 листопада
четвер
19:00

Мнемоніка: рятувальний круг в океані інформації
Фундація регіональних ініціатив
Ведуча: Світлана Кириченко (ФРІ Дніпро)
Лекція російською мовою
Лекційний зал, 3 поверх

16 листопада
п’ятниця
15:00

COW – 2018. ILLUSTRATION BIENNALE
Відкриття міжнародної виставки конкурсних робіт
Соціокультурний центр, 4 поверх

16 листопада
п’ятниця
16:00
16 листопада
п’ятниця
17:00

Програма короткого метра ARS ELECTRONICA-2016
Вечори німецького кіно
Показ фільмів німецькою мовою з субтитрами
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

17 листопада
субота
12:00

Мить музики переживе віки
Студентська філармонія в Центральній бібліотеці
Виступ студентів класу скрипки
Викладач: Ольга Кутакова
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

17 листопада
субота
12:00
17 листопада
субота
14:30
17 листопада
субота
16:00

«Заєць Ватанена»
Кіноклуб «Світ французького кіно»
В рамках Року французької мови
Показ фільму російською мовою
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

17 листопада
субота
17:30

"Привет старик"
Творча зустріч з бардом Іллею Вінніком (м. Київ)
Творча вітальня «Відлуння»
Ведучий: Сергій Рудь
Літературно-музична програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

18 листопада
неділя
11:00

«7 бед – 71 ответ»
Майстер-клас від психолога, психотерапевта Андрія Шеніна
Соціокультурний центр, 4 поверх

18 листопада
неділя
11:30
18 листопада
неділя
12:00

Пісня дзвенить над Дніпром
До ювілею поета-пісняра Володимира Лук’яненко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

18 листопада
неділя
14:00
21 листопада
середа
16:00

«Зима, що змінила країну»
До дня Гідності та Свободи
Ведуча: Лариса Друбецька
Документальний кінопоказ
Соціокультурний центр, 4 поверх

21 листопада
18:30

Велошкола
ГО "Дніпровелоклуб"
Лекція
Лектор: Дмитро Пєвцов
Соціокультурний центр, 4 поверх

22 листопада
четвер
16:00

Голодомор в Україні: причини та спогади очевидців
До Дня пам’яті жертв голодоморів
Ведуча: Лариса Друбецька
Документальний кінопоказ
Соціокультурний центр, 4 поверх

23 листопада
п’ятниця
12:00

Нести між люди добро
До 180-річчя від дня народження українського письменника Івана Нечуя-Левицького
Огляд літератури від Олени Петренко
Відділ художної літератури, 1 поверх

23 листопада
п’ятниця
13:00

«Загадковий світ опери»
Цикл лекцій-концертів
Ведучий: Володимир Гаркуша
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

23 листопада
п’ятниця
14:00

Голодомор – наша печаль і скорбота
До Дня пам’яті жертв голодомору
Презентація книжкової виставки
Відділ галузевої літератури, 3 поверх

23 листопада
п’ятниця
17:00

«Егон Шилє: Смерть і дівчина»
Вечори німецького кіно
Показ фільмів німецькою мовою з субтитрами
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

24 листопада
субота
10:00
24 листопада
субота
12:00
24 листопада
субота
16:00

«Wilk»
Кіноклуб «Kino polskie»
Перегляд фільму польською мовою
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

25 листопада
неділя
12:00

Від серця до серця
Ведуча: Світлана Кириченко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

25 листопада
неділя
15:00

«Нам песня жить и любить помогает»
Клуб любителів співу
Ведучий: Георгій Скороход,
Концертмейстер: Ліна Цодікова
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

27 листопада
вівторок
12:00

Петриківський розпис
Майстер-клас від Тетяни Омельяненко
КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

27 листопада
вівторок
18:00

Все стане піснею
Творча вітальня «Відлуння»
Автори-виконавці: Світлана Катюшина, Олександр Сочан
Літературно-музична програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

28 листопада
середа
16:00
Світи суміжні
Презентація роману
Зустріч з письменницею Роксоланою Сьомою
Соціокультурний центр, 4 поверх
28 листопада
середа
17:30

Король для України: Василь Вишиванний
Лекція від історика Юрія Пахоменкова
Постаті української революції 1917-1921 рр.
Історичні читання
Соціокультурний центр, 4 поверх

28 листопада
18:30

Велошкола
ГО "Дніпровелоклуб"
Лекція
Лектор: Дмитро Пєвцов
Соціокультурний центр, 4 поверх

29 листопада
четвер
16:00

Засновник української новели: Квітка Основ’яненко
До 240-річчя від дня народження українського письменника
Ведуча: Лариса Друбецька
Літературний портрет
Соціокультурний центр, 4 поверх

30 листопада
п’ятниця
12:00

Енциклопедія жіночої душі
До 150-річчя від дня народження Ольги Кобилянської
Огляд літератури від Ніни Гриценко
Відділ художної літератури, 1 поверх

30 листопада
п’ятниця
16:00

Андріан Кащенко – український письменник, історик, уродженець Катеринослава
Лекторій «Цікаве про рідний край»
Лекція від історика, краєзнавця Максима Кавуна до 180-річчя від дня народження нашого земляка
Лекційний зал, 3 поверх

30 листопада
п’ятниця
17:00

Програма короткого метра ARS ELECTRONICA-2017
Вечори німецького кіно
Показ фільмів німецькою мовою з субтитрами
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

щопонеділка
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

щочетверга
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Розмовний клуб
Відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щосуботи
14:00

Курси японської мови для продовжуючи
Розмовний клуб
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
Усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця (з 16 листопада)

COW – 2018. ILLUSTRATION BIENNALE
Виставка конкурсних робіт
Всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція національної вишивки областей України
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Комікси це серйозно!
Спільно з Ґете-Інститут
Виставка книг та плакатів
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

Протягом місяця

Замріяні світи
Виставка художніх робіт Алли Бурименко-Журавель
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

З Україною в серці
Виставка робіт учнів дитячої художньої школи № 1
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

Протягом місяця
Протягом місяця (до 16 листопада)

Виставка дитячих художніх робіт
Роботи учнів будинку творчості, дітей та юнацтва АНД району м. Дніпра
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця (з 16 листопада)

Світ дитячих мрій
Виставка малюнків вихованців художньої студії «Веселка»
3 поверх

Протягом місяця (з 16 листопада)

Чарівне місто над Дніпром
Арт-проект
Виставка образотворчого мистецтва
Соціокультурний центр, 4 поверх

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52