07 Лист 2018
Нова бібліотека передає досвід всій Україні

З 5 по 7 листопада у Дніпрі проходив Другий Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць, організований Міністерством молоді та спорту України у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Управлінням молоді та спорту Дніпропетровської ОДА. На заході підбили підсумки конкурсу Кращі практики молодіжної роботи 2018. За його результатами проект Нової бібліотеки (бібліотека– філія № 34, м.Дніпро, вул. Шнеєрсона, 5в) «Настільні ігри англійською мовою» увійшов до Всеукраїнського каталогу «Кращі практики молодіжної роботи 2018 р.»

Бібліотека вже більше двох років співпрацює з міжнародною організацією AIESEC. Протягом цього часу у бібліотеці постійно проходили зустрічі з іноземцями, на яких у неформальній формі молодь та діти вчили англійську мову та грали у настільні ігри одночасно. А цього року, протягом серпня місяця, ігри англійською мовою проходили майже кожного дня, адже в проекті «Місячник англійської мови у Новій бібліотеці»  взяли участь 14 стажерів із 5 країн. Більше того, настільні ігри англійською мовою часто проходять у Новій бібліотеці і без залучення іноземців, це допомагає дітям закріпити лексику, і підготуватися до наступного візиту гостей із інших країн.

Саме цією незвичайною практикою корисного дозвілля для молоді і вирішили поділитися працівники бібліотеки з іншими організаціями України.

- Дуже приємно, що наш проект увійшов до Каталогу Кращі практики молодіжної роботи - 2018. Думаю, що наш досвід буде корисним для інших організацій, адже він допомагає дітям та молоді не відчувати страху перед спілкуванням англійською мовою. Коли ти знаходишся у грі знімається певний психологічний бар’єр, тобі легше спілкуватися з іноземцями, людина відчуває себе більш розкутою. До того ж швидко і на живих прикладах ти вивчаєш нову лексику, - розповів завідувач Нової бібліотеки Тимофій Федорець.

Познайомитись з Каталогом «Кращі практики молодіжної роботи -2018» можна за посиланням:
http://youth-worker.org.ua/downloads/category/yw-best-practices/

Відвідати сторінку Нової бібліотеки можна за посиланням:
https://www.facebook.com/newlibrarydp/