01 Груд 2018
Грудень 2018

Шановні читачі, мешканці та гості міста, завітайте на масові заходи до бібліотеки у грудні 2018 року.

1 грудня
субота
12:00

Перша леді англійської літератури: Джейн Остін
Клуб шанувальників прози «Алые паруса»
Ведуча: Людмила Селищева
Літературна програма
Лекційний зал, 3 поверх

1 грудня
субота
15:00

Класика вокальної музики
Студентська філармонія в Центральній бібліотеці
Виступ студентів класу вокал
Викладач: Ольга Антощук
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

1 грудня
субота
18:00

Улюблені бардівські пісні та мелодії з кінофільмів
Творча вітальня «Відлуння»
Ведучий та виконавець Олександр Савін, за участю Ірини Фоміної
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

2 грудня
неділя
12:00

Музика чарівних струн
Студентська філармонія в Центральній бібліотеці
Звучать струнні інструменти
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

2 грудня
неділя
13:00

Урок малювання «Натюрморт»
Хобі-група «Натхнення»
Майстер-клас від Наталі Федорець
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

2 грудня
неділя
14:00
2 грудня
неділя
14:00

Концерт фортепіанної музики
Студентська філармонія в Центральній бібліотеці
Виступ студентів класу «Фортепіано»
Викладач: Гліб Адлуцький
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

5 грудня
середа
09:30
5 грудня
середа
13:00
6 грудня
четвер
17:30
8 грудня
субота
10:00
8 грудня
субота
12:00

Творчий звіт літераторів Придніпров’я – 2018
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведучий: Володимир Третьяков
Літературна програма
Лекційний зал, 3 поверх

8 грудня
субота
13:00
8 грудня
субота
15:00

Зимові концерти духової музики
Студентська філармонія в Центральній бібліотеці
Виступ студентів класу «Духові інструменти»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

8 грудня
субота
16:00
9 грудня
неділя
11:00

Дитинство у спадок
Майстер-клас від психолога, психотерапевта Андрія Шеніна
Соціокультурний центр, 4 поверх

9 грудня
неділя
14:00

Спів об'єднує нас
Вокальна класика
Виконавець та ведучий: Володимир Машлюк
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

10 грудня
понеділок
18:30
11 грудня
вівторок
18:00

Рояль в кущах
Творча вітальня «Відлуння»
Автор-виконавець: Юрій Чайка (м. Харків) Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

12 грудня
середа
12:00

Як і навіщо вивчати математику
ЗАХІД СКАСОВАНО! СЛІДКУЙТЕ ЗА АНОНСАМИ.
Ведучий кандидат фізико-математичних наук Олександр Прохода
Лекція для старшокласників
Соціокультурний центр, 4 поверх

12 грудня
середа
16:00

Жінка загадка: Марко Вовчок
До 185-річчя від Дня народження української письменниці
Ведуча: Лариса Друбецька
Документальний кінопоказ
Соціокультурний центр, 4 поверх

13 грудня
четвер
14:00

Правова громадська приймальня
Відділи Державної реєстрації актів цивільного стану міста Дніпра
Безкоштовні юридичні консультації з сімейних правовідносин для читачів бібліотеки
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

14 грудня
п’ятниця
13:00

Майстерня з Декупажу
Майстер-клас від майстрині Антоніни Куманьової
Соціокультурний центр, 4 поверх

14 грудня
п’ятниця
16:00

Організатор січових стрільців, поет – Левко Лепкий
Постаті української революції 1917-1921 рр.
Лекція від історика Наталії Ковальової
Соціокультурний центр, 4 поверх

14 грудня
п’ятниця
18:00

Володимир Бучинський «Сказы вечернего мегаполиса»
Творча вітальня «Відлуння»
Презентація книги за участю автора
Соціокультурний центр, 4 поверх

15 грудня
субота
12:00
15 грудня
субота
15:00

Вечір пам’яті дніпровського композитора Федора Руденка       ЗАХІД СКАСОВАНО! СЛІДКУЙТЕ ЗА АНОНСАМИ!
Ведуча: Лілія Бігєєва
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

15 грудня
субота
16:00

«Опівночі в Парижі»
Кіноклуб «Світ французького кіно»
В рамках року французької мови
Показ фільму російською мовою
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

15 грудня
субота
17:00

Вечір співаної поезії
Творча вітальня «Відлуння»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

16 грудня
неділя
11:00

Дитинство у спадок
Майстер-клас від психолога, психотерапевта Андрія Шеніна
Соціокультурний центр, 4 поверх

16 грудня
неділя
12:00
16 грудня
неділя
13:00

Зимова сюїта
Студентська філармонія в Центральній бібліотеці
Виступ студентів відділу «Загальне фортепіано»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

16 грудня
неділя
14:00

Школа виноградаря
Ведучий: Едуард Толочьянц
Лекція
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

16 грудня
неділя
15:00

Творчий вечір Емілії Вакс
Клуб любителів співу
Ведучий: Георгій Скороход
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

17 грудня
понеділок
17:00

Олег Андрішко «План тація»
ЗАХІД ПЕРЕНЕСЕНО!
СЛІДКУЙТЕ ЗА АНОНСАМИ.

Презентація книги за участю автора
Соціокультурний центр, 4 поверх

18 грудня
вівторок
13:00
18 грудня
вівторок
18:00

Шепіт серця
Зустріч дніпровських поетів та бардів
Творча вітальня «Відлуння»
Літературно-музична програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

19 грудня
середа
12:00

«З журбою радість обнялась…»
До 140-річчя з Дня народження поета Олександра Олеся
Ведуча: філолог Юлія Віннікова
Документальний кінопоказ
Лекційний зал, 3 поверх

20 грудня
четвер
16:00

Ефективні та безпечні ліки: критерії вибору
HUB «Світ науки»
Спікер: клінічний провізор, викладач – Олена Машейко
Лекція
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

20 грудня
четвер
17:00

Музика і театр: вчора, сьогодні, завтра
Асоціація композиторів Дніпра
Просвітницький мистецький проект
Ведуча: Лілія Бігєєва
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

20 грудня
четвер
17:00

«Сніданок у Тіффані»
Проект «Книга прочитана екраном»
Ведуча: Лариса Друбецька
Перегляд фільму за романом Трумена Капоте
Соціокультурний центр, 4 поверх

21 грудня
п’ятниця
12:00

Вінок безсмертності
До 220-річчя від Дня народження поета Адама Міцкевича
Огляд літератури від Олени Петренко
Відділ художної літератури, 1 поверх

21 грудня
п’ятниця
13:00

Майстерня з Декупажу
Майстер-клас від майстрині Антоніни Куманьової
Соціокультурний центр, 4 поверх

21 грудня
п’ятниця
16:00

Англійський клуб та його театр в Катеринославі
Лекторій «Цікаве про рідний край»
До 180-річчя з часу заснування
Лекція від історика, краєзнавця Максима Кавуна
Лекційний зал, 3 поверх

21 грудня
п’ятниця
16:00

«Будемо жити!»
Клуб корисного кіно
Показ фільму про життя та творчість режисера Леоніда Бикова
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

22 грудня
субота
12:00

«Слова любові й музика надії»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведуча: Валентина Кондратьєва
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

22 грудня
субота
13:00

Пора чудес прийшла в твій дім
Майстер-клас з виготовлення символу Нового року від Олени Азіатцевої
Відділ художної літератури, 1 поверх

22 грудня
субота
15:00

Новорічні сурми
Студентська філармонія в Центральній бібліотеці
Грають учні духового відділу музичної школи Академії музики ім. М. І. Глінки
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

22 грудня
субота
16:00

12 DNI DO SWIAT
Кіноклуб «Kino polskie»
Перегляд фільму польською мовою
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

23 грудня
неділя
11:30

Новорічний бал композиторів Дніпра
Ведуча: Лілія Бігєєва
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

23 грудня
неділя
14:00

Йоган Себастьян Бах «Добре темперований клавір»
Виконавці: Гліб і Тетяна Адлуцькі
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

26 грудня
середа
12:00

Новорічні прикраси
Майстер-клас з рукоділля
Відділ галузевої літератури, 3 поверх

26 грудня
середа
14:00

З Новим роком та Різдвом Христовим
Презентація книжкової інсталяції
Відділ галузевої літератури, 3 поверх

27 грудня
четвер
16:00

Новорічні бібліомандри. Караван історій
Ведуча: Лариса Друбецька
Документальний кінопоказ
Соціокультурний центр, 4 поверх

щопонеділка (крім 24 грудня)
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

щосереди
18:30

Велошкола
ГО «Дніпровелоклуб»
Лекція
Соціокультурний центр, 4 поверх

щочетверга
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Розмовний клуб
Відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щосуботи
14:00

Курси японської мови для продовжуючи
Розмовний клуб
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
Усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

COW – 2018. ILLUSTRATION BIENNALE
Виставка конкурсних робіт
Всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція національної вишивки областей України
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Комікси це серйозно!
Спільно з Ґете-Інститут
Виставка книг та плакатів
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

Протягом місяця

Замріяні світи
Виставка художніх робіт Алли Бурименко-Журавель
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця

З Україною в серці
Виставка робіт учнів дитячої художньої школи № 1
6 поверх

Протягом місяця (з 18 грудня)

Лялька-мотанка
Традиції та авторські ляльки Наталії Сердюк
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

Протягом місяця (до 19 грудня)

Чарівне місто на Дніпрі
експозиція художніх робіт
3, 5, 6 поверхи

Протягом місяця (з 19 грудня)

Зірка Різдвяна
Творчі роботи учнів художньої школи № 1
Соціокультурний центр, 4 поверх

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52