06 Груд 2018
Володимир Коваль "Коли квітне сакура"

"Давним-давно жив собі в Японії юнак на ім’я Котаро Норінага, навчався, грав на флейті й писав вірші. Одного разу він почув, що в далекій провінції живе юна красуня Ханако Мінамото, про чию вроду ходять легенди. Щовесни дівчина чекає, коли в неї на подвір’ї розквітне сакура, віщуючи кохання. От тільки свою руку й серце Ханако воліє віддати справжньому самураю, а не романтичному юнакові. І тоді Котаро вирішив стати таким, яким хоче його бачити красуня. Але дорога самурая довга й непроста, й поки Котаро віддавав усі сили тренуванню, над Японією нависла загроза монгольської навали. Кохання до жінки здатне перетворити слабкого юнака на мужнього чоловіка, а любов до батьківщини — на безсмертного героя. Що ж обере Котаро? Чи розквітне нарешті сакура на подвір’ї Ханако Мінамото?"

Запрошуємо 6 грудня о 17:30 до Центральної міської бібліотеки (соціокультурний центр 4-й поверх), де в рамках проекту "Літературний хаб" відбудеться презентація історичного роману Володимира Коваля "Коли квітне сакура"

Про автора:

Ковáль Володимир Миколайович
Народився 28 жовтня 1969 року у м. Дніпропетровську. У 1995 році закінчив Театральне училище. Працював актором у чернігівському Молодіжному театрі та в обласному дитячому (ляльковому) театрі ім. О.Довженка, редактором на обласному радіо. 2009 року закінчив Чернігівський державний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченка (історичний факультет). 
Член Національної спілки письменників України. Автор збірки оповідань «Безголові ідоли» (Київ,2002), історичного роману «Срібні струни» (Чернігів, 2005), збірки п’єс «Правосуддя Єв» (Київ, 2018) та історичної повісті «Коли квітне сакура» (Київ, 2018). 
Лауреат Міжнародного конкурсу «Гранослов» (2000), конкурсів «Що записано в книгу життя» (2003), імені Б. Лепкого (2007), «Коронація слова» (2015) та видавництва «КМ-Букс» (2018).
Друкувався у журналах «Дніпро», «Літературний Чернігів», «Березіль», «Соборність» тощо. Має сторінку на сайті «Сценарна майстерність». Пише прозу, п’єси та кіносценарії. Співпрацює зі Спілкою молодих кінематографістів України як сценарист, в рамках проекту «Слава Україні! Героям Слава!».