05 Груд 2018
Вітаємо Олега Андрішкa!

     Вітаємо із отриманням дніпровської міської мистецької премії ім. Валеріана Підмогильного у галузі літератури (проза)  2018 року талановитого поета, прозаїка, драматурга, представника нового покоління, який створює власний стиль у літературі  Олега Михайловича Андрішкa, нагородженого за книгу «План Тація». 

        "План Тація" - роман про масову культуру, яку ми щодня споживаємо з екранів телевізорів, комп'ютерів чи газетних шпальт. "План Тація" - також роман про всіх нас та про світ навколо. Хоча ця історія на перший погляд здається безглуздою, та насправді вона віддзеркалює події, свідками яких ми стаємо щодня. Головний герой, долаючи перешкоди, намагається з'ясувати важливе питання, але чи вдасться йому це?

         Також цей роман було представлено на книжковому форуму у Львові, де він отримав диплом Міжнародного літературного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова-2018» у номінації «Романи».

Презентація книги "План Тація" для читачів відбудеться 17 грудня о 17:00 в соціокультурному центрі Центральної міської бібілотеки.

Бажаємо творчого натхнення письменнику, нових перемог, вдячних читачів та привітних слухачів!
 
Співробітники та читачі бібліотек міста!