30 Верес 2018
DNIPRO-BOOK-FEST -2018: ІСТОРІЯ КОНКУРСУ

З 1 лютого по 15 травня 2018 р. за ініціативи дніпровської письменниці Ольги Рєпіної та за організаційної участі Дніпровської Центральної міської біблітеки проводився Перший Всеукраїнський літературний конкурс прозових україномовних видань «Dnipro-Book-Fest-2018».

Конкурсанти змагалися в чотирьох номінаціях: проза для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, проза для підлітків, прозові твори (романи, повісті), кращий дизайн книжкової обкладинки.

У конкурсі взяли участь 74 автори з 28 міст України. За умовами конкурсу книги надходили до Дніпровської Центральної міської бібліотеки. Таким чином фонд Центральної бібліотеки м. Дніпро поповнився романами, повістями, дитячими та підлітковими книжками різної тематики у кількості понад 140 примірників. Для оцінки надісланих на конкурс робіт було створено журі, до складу якого увійшли літературні критики, письменники, журналісти, діячі мистецтв, представники організаторів конкурсу та громадських організацій з Дніпра та Києва.

Переможцями конкурсу стали:

У номінації «Проза для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку»:
Олег Майборода за книгу «17 історій для малят «Чому у зайця довгі вуха»

У номінації «Проза для підлітків»:
Єва Гата за книгу «Сім таємниць королівства Красолі»

У номінації «Прозóві твори(романи, повісті)»:
Сергій Батурин за книгу «Вакансія для диктатора»
Міла Іванцова за книгу «Моя бабуся спала з Саган»

У номінації «Кращий дизайн книжкової обкладинки»:
Людмила Кузнецова за дизайн обкладинки книги Валерія Мʹятовича, «Номенклатурний декамерон», Корнелія Коляджин за дизайн обкладинки книги Тетяни Винник  «Відлуння нашої хати» 

Всі автори, які взяли участь у конкурсі були запрошені на Всеукраїнський фестиваль прозових україномовних видань «DNIPRO-BOOK-FEST», який  проходив  6-8 вересня 2018 року у Центральній міській бібліотеці м.Дніпро за підтримки БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «UKRAINIAN MODERN ART LAB»» (Україна, м. Дніпро).

6 вересня 2018 року було проведено «круглий стіл» на тему «Особистість митця», в якому взяли участь як учасники, так і члени журі. З 15:00 до 17:00 тривало урочисте нагородження переможців, дипломантів і тих, кого було відзначено особливими відзнаками від журі конкурсу і партнерів. Після церемонії гостей чекала дуже змістовна і цікава екскурсія містом. 7 вересня в соціокультурному центрі Центральної бібліотеки  зібралися місцеві учасники конкурсу і члени журі, які ознайомили присутніх зі своєю творчістю. 8 вересня, під час святкування Дня міста, книги переможців конкурсу «DNIPRO-BOOK-FEST» були презентовані у парку Лазаря Глоби.

У 2018 році книжковий конкурс та фестиваль прозових україномовних видань «DNIPRO-BOOK-FEST» був проведениий перший раз та мав успіх: на церемонію нагородження прибули відомі письменники та члени журі, які перший раз відвідали наше місто й були від нього у захваті.

Завдяки професійним контактам, які завʹязалися між письменниками, видавцями та організаторами книжкового конкурсу та фестивалю, Центральна міська бібліотека отримала понад 900 примірників книг, які передали у дар письменники та видавці. Також у рамках фестивалю «DNIPRO-BOOK-FEST» було започатковано акцію збору книг сучасних письменників для фронтовиків.

Сторінка конкурсу у facebook: Dnipro Book Fest
Cторінка конкурсу на сайті Дніпровської Центральної міської бібліотеки: http://library.dp.ua/projects.php?id=65

ОГОЛОШЕННЯ - 2018
ПРЕС-АНОНС
ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ
ШОРТ-ЛИСТ
РЕЗУЛЬТАТИ