19 Груд 2018
Подаруй Свою Книгу Фронту

«Борітеся — поборете! Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава. І воля святая!»

(Т.Г.Шевченко)

У вересні 2018 року Дніпровська Центральна міська бібліотека і Всеукраїнський літературний конкурс «Dnipro-Book-Fest», за ініціативи члена НСПУ Євгена Безуса, оголосила збір книг українських авторів для наших воїнів на Сході України. Сьогодні книги були передані на фронт.

Свої книги з теплими побажаннями і словами підтримки та любові подарували Безус Євген, Білий Анатолій, Буряк Юрій, Григоренко Олександр, Дев'ятко Наталія, Дереш Любко, Дрогомирецька Оксана, Жулінський Микола, Ніна Хіль, Заржицька Еліна, Кільченський Володимир, Науменко Богдан Олександрович, Ніколаєнко Володимир, Репина Ольга, Сундукова Оксана. Найбільше книг передали Володимир Кільченський, Еліна Заржицька, Natalia Devyatko, Микола Жулінський. Щиро дякуємо українським письменникам за участь у акції!

Висловлюємо величезну подяку за допомогу в передачі книг Любові Польовій та Сергію Маласаю. Низький вам уклін за можливість надихнути захисників нашого миру у скрутні часи.

Героям слава!

Нагадаємо, що Ви також можете залучитись до акції, книги можна приносити або надсилати на адресу: Дніпровська Центральна міська бібліотека, вул. Воскресенська, 23, м. Дніпро, 49000

З поміткою: «Подаруй книгу фронту».

Книги пересилаємо за власний рахунок «Укрпоштою» або в інший зручний для вас спосіб.

Тел. для довідок: (056) 745-05-57