20 Груд 2018
Любові Лукіній та Володимиру Тимчуку

Щира вдячність від читачів Дніпровської Центральної бібліотеки Любові Лукіній та Володимиру Тимчуку за чудовий подарунок, яким поповнився фонд бібліотеки.

Впевнені, що збірка знайде у любителів мистецтва, музики та поезії своїх вдячних шанувальників і стане в нагоді виконавцям, викладачам, та студентам у підготовці ліричних програм та патріотичних заходів.

Лукіна Любов, Тимчук Володимир

Г.Р:А-Н)І : Поезія. Музика. Графіка : фортепіанні, вокально-хорові та оркестрові твори – Л. Лукіна ; поезії, поетичні переклади – В. Тимчук ; ілюстрації – С. Рябова ; передмова – Н. Супрун-Яремко. – Львів : ТО «VarT» ; Простір-М, 2018. 160 с. : іл.

ISBN 978-617-7501-66-3

Збірка «Г.р:а-н)і», в якій поезія поета пронизана музичний світ композитора, є художньо-мистецькою цілісністю любові та краси. За словом Володимира Тимчука Любов Лукіна написала фортепіанні та оркестрові твори на прочитання віршів (мелодекламації), хорові твори (a capella), солоспіви та оркестрові твори. Ці різножанрові музичні композиції, – які через органічну близькість художнього мислення обох авторів є свідченням спільного творчого успіху – музики, книги-слова, образу.

Віриться, що твори збірки знайдуть дорогу до виконавців, читачів та поціновувачів добірного слова, адекватно втіленого в музику.