19 Січ 2019
«8 жінок»

Запрошуємо на перегляд фільму Франсуа Озона «8 жінок», в рамках кіноклубу «Світ французького кіно».

Фільм знятий за п'єсою Робера Тома «8 люблячих жінок» і має по-справжньому зірковий склад актрис.

Сюжет фільму:

1950-і роки. Французька провінція. Під Різдво у великому будинку збирається велика родина. Але радість зустрічі затьмарює страшна подія: господаря будинку знайдено мертвим у своїй спальні. Поліція не прибуде вчасно: хтось перерізав телефонний шнур і дроти запалювання в машині, до того ж ворота будинку занесені снігом. Відрізані від навколишнього світу, вісім жінок, близьких до господаря дому, починають самостійне розслідування.

Перелякані жінки (адже одна з них вбивця!) починають з підозрами розпитувати одна одну про те, що робила кожна з них у ніч вбивства. Скільки ж сімейних таємниць відкривається відразу! Всі старанно брешуть про себе, і одне про одного, намагаючись відвести від себе підозру, але правда неминуче відкриється. Страшна, несподівана правда…

Фільм демонструється російською мовою.

Цікавинки про фільм:

  • Вірджинія Ледоєн грала вагітну Сюзон, будучи вагітною насправді. Даніель Дарині жартувала з цього приводу, що фактично в дії були замішані 9 жінок.
  • Коли Луїза показує фотографію своєї колишньої господині, на ній зображена Ромі Шнайдер. Актриса Еммануель Беар, що виконала роль Луїзи, здобула популярність у фільмах Клода Соте, у якого вона стала зніматися після смерті Ромі Шнайдер (улюбленої актриси Соте).
  • Картина «8 жінок» номінувалася на дванадцять «Сезарів» у всіх основних категоріях, але залишилася без нагород.
  • Даніель Дарині і Катрін Денев колись грали у фільмі «Дівчата з Рошфора», де при цьому теж зіграли матір і дочку.

Дата: 19 січня (неділя)

Час: 16:00

Адреса: вул. Воскресенська, Центр слов'янської культури і писемності, 6 поверх

Подробиці за телефоном: (056) 740-37-12

Вхід вільний.